Автоимунен тиреоидит на Хашимото (5)

  • 90 120
  • 738
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 58
Здравейте, момичета. Вчера си получих изследванията и съм разтревожена, днес ще ходя на лекар,
нямам час, но ще опитам да изчакам.
ТСХ - 0.014 - почти 0
анти ТРО 1000
Никога ТСХ не ми е било толкова ниско.
Добре, че ви чета и реших да си спра сама Л-Тироксина. Незнам, какво ще ми каже доктора.
Ще ви пиша. #Crazy newsm78

# 571
  • София
  • Мнения: 1 220
BAE, благодаря мила дано да имам твоя късмет  Hug
За стягането в гушата, май не съм имала до сега подобни неразположения. Единствено като съм с поло ме дразни и чествам, като в менгеме. При мен съм забелязала че понякога, когато преглъщам ми се случва да се задавя  newsm78 може пак да е от гушата  newsm78. То с толкова лекарства дето гълтам ми стана отвратително да пия течности  ooooh!
Момичета пак са ми скочили антителата  Tired, аз пиех до сега бронховаксон по предписание на Конова, дали може да е от това ?
Gerova, спри го и виж какво ще каже док. Не се притеснявай всичко ще се регулира бързо PeaceАз бях почти на долната граница и като го спрях за по малко от месец ТСХ ми скочи на 5,11 не е трябвало да го спирам за дълго, но човек се учи от грешките си...

# 572
  • Мнения: 58
Бл.lanna, така и ще направя, ще пиша какво са ми казали.
  bouquet

# 573
  • Мнения: 365
Gerova, а на каква доза си, защото и при мен се беше получило така и го спрях, докато се свързах с лекарката , но тя ми каза да не го спирам и само ми намали дозата... Но аз все пак съм след бременност и може би ситуацията е различна, но все пак по-скоро се свържи с лекар.

# 574
  • Мнения: 13 834
И аз мисля, че не е правилно да са спира изцяло и наведнъж. Намалете дозата. Постепенно. Първо с 25 мкр, после ако трябва (и ако има възможност) с още толкова. но това в продължение на поне седмица, или две дори. Както се препоръчва при започването на тироксина. Рязката промяна не е добре.

# 575
  • София
  • Мнения: 521
Привет момичета  Hug
Ето и моите изследвания на TSH-то:

ТСХ (TSH) 2.221 mU/l     (0.23-4.5 mU/l)
fT4           14.9 ng/l          (9-17.1 ng/l)

Е как да го смъкна повече  Crazy от както съм бременна минах от 50 на 100 мг. л-тироксин и не пада това животно  Crazy
Според вас трябва ли да се увеличи дозата  newsm78
Ще се опитам да се свържа с Тодорова, ама дали ще успя ......
  bouquet

 

# 576
  • Мнения: 157
Здравейте, момичета. Вече питах в темата за имунологични проблеми, но едва сега откривам тази тема, та ето ми и върпроса:
влияе ли приемът на еутирокс върху коректното отчитане на овулация с тест?

# 577
  • Мнения: 365
Kylie,
не се притеснявай, екстра ти е хормонът... предполагам че няма да ти увеличат дозата засега, другия месец пак на изследване...
Браво:)
  bouquet

# 578
  • София
  • Мнения: 521
PIPILOTE благодаря ти за бързия отговор  Hug
Успях да се свържа с Тодорова и тя ми предложи да се видим днес и да коментираме резултатите, евентуално може да ми я дигне на 125 или да ми предпише Лимфомиозот  Confused  Аз да си призная си правя изследванията през 2 седмици за по сигурно  Blush  и стойностите ми варират:
2 преди да забременя
3,2 на първия месец от който увеличих дозата на 100
2,5..
2.02..
2.22 ..


 

# 579
  • София
  • Мнения: 1 220
Аз от вчера се опитвам да се свържа на този номер 0888408203  newsm78, но нещо не става. Ще помоля, ако някой има актуален номер на Тодорова да ми го прати  Hug

# 580
  • София
  • Мнения: 521
٭lanna٭ душа същият е  newsm78 аз преди час успях да се свържа с нея на този номер ........

# 581
  • София
  • Мнения: 1 220
Мерси, Kylie Hug
Ще звъня пак докато не се свържа, дано успея  Peace

# 582
  • София
  • Мнения: 521
lanna да не би да й звъниш със скрит номер  newsm78 може затова да не вдига ....

# 583
  • София
  • Мнения: 1 220
Ох, свързах се  Party
Казах и че ТСХ то ми е 0,23 и ми каза, че е в норма за начална бременност и да не си спирам тироксина, а да продължавам от 50.  Shocked

# 584
  • Мнения: 365
Вероятно защото принципно скача нагоре... Като презастраховане...

Общи условия

Активация на акаунт