Геният на мама и на татко-ПЪРВОКЛАСНИЧЕТО сладко :-)

  • 17 212
  • 313
  •   1
Отговори
# 15
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Може, кой знае... моят син има алергия към мед - получава зверско разтройство от 1ч.л. мед

# 16
  • София
  • Мнения: 746
Да се запиша тук,че от утре тръгвам на работа и не знам къде да ви търся Wink

# 17
  • Мнения: 455
....
В тази връзка, и във връзка с вещиците, отдавна се каня да питам Гита Ог дали е фен на Тери Пратчет Mr. Green
Че как иначе. Само дето нямам време напоследък за четене. Това сама да си се смея, четейки, с друг автор не знам да ми се е случвало. Значи днес ми е професионален празник?  Thinking

 Laughing това за празника не се бях сетила, а според мъжа ми аз и баба Вихронрав сме една към едно. Ама това е за темата "Фенове на Тери Пратчет", няма да спамя повече.

# 18
госта съм аз виртуална, дето си и зададох въпроса за учебниците.
думата "благодаря" фигурира в втория ми постинг като виртуална.
не съм се представила защото нямам първолак - влязох инцидентно за информация.
ако не сте разбрали все пак ми стана неприятно не от мненията ви и предложенията, кога децата ми да играят и кога да учат /което също не го разбирам/ а от използваните от някои от вас думи като "болни амбиции". както казах подобни квалификации според мен не говорят добре за хората които ги употребят, особено ако не познават и човека с който си пишат.
и накрая още веднъж съм благодарила за дадената за учебниците информация, сега мога да го направя и за трети път  Grinning

# 19
  • Мнения: 7 263
Може ли някой да ме ощипе  Shocked Money

# 20
# 21
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Има логика да празнуваме. Особено свекървещиците ... като мене, двойна доза  afwitch  Twisted Evil
Днес ме светнаха, че учат мамината гордост да играе шах. Той отрича  newsm78. Макар и идея да си няма що досега не е научен да мести фигурите. Crazy Все пак мисля да го пробвам през почивните дни.

П. П. Щип  Joy

# 22
  • Мнения: 7 263
Ми така де - благодаря!
Ама доскоро тук беше едно кротко лежерно, и днес изведнъж преместиха полигона за кацане и .... afwitch afwitch afwitch afwitch afwitch afwitch трафика рязко се усили. Пък аз с тез хормонално чувствителни антени паля вече на 3-та  Flutter от раз smile3540 newsm66

Оххх jd сега ти прочетох подписа  Joy hahaha ми честит празник тогава   bouquet  bouquet  bouquet пък наживо колко миличка изглеждаш  newsm78 Heart Eyes Mr. Green

# 23
  • Мнения: 567
Та исках да попитам има ли мама, чието дете учи в 36-то училище - ако има нека напише два реда за училището в темата на Додо-Додо за 73-то. Както и ако някой може да даде повече подробности за самото 73-то на Додо - нека помогне. Все пак и ние доскоро се пекохме на този огън нека помогнем на момичетата след нас Peace
Lennyh, благодаря ти още веднъж за помощта.   bouquet Искам да благодаря и на една от вашите мами  Elysana  Hug , която вече ми разказа впечатленията си за 36-то Максим Горки "на лични". Ако още някой има информация, ще се радвам да сподели. В темата на четвъртокласниците никой не споделя опит за сега.
Извинявайте, че измествам темата.  Embarassed

# 24
  • Мнения: 7 263
spasdidi всеки е добре дошъл тук с въпрос! Радвам се, че се е намерила мама да отговори Peace - няма за какво да ни благодариш - знаем колко е труден избора Hug

# 25
  • Мнения: 1 033
Аз да си кажа за валентинките -най-вероятно ще правим, защото броим дните до Св. Валентин. Бяхме влюбени до скоро, но в последно време не съм чувала името на момчето да се споменава 120 пъти на вечер. Сега ми е интересно кой ще е обектът?  Joy

Ура! След 5-ти опит успях да пубикувам:) Гореща темичка, хей

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Божеее, откога не съм писала - поне две-три теми съм изпуснала.

Да си похваля и аз чавето (от 3 дни вече на 8г. - да ми е здрава) - днес госпожата и казала, че ще пише само с химикалка, единствено тя е в класа с такава привилегия засега. Много се беше амбицирала напоследък, всеки ден от седмица насам пишеше по три изречения от Пипи Дългото чорапче. То с тази скорост има-няма, на бала си ще е привършила, ама важно е, че и харесва. Даже днес щеше да си отпразнува наградата като напише шест изречения, но се оказа, че не и върнали тетрадката за диктовки.

Учудвам се, че и харесват краснописа, но пък аз нямам база за сравнение. Освен това пише и с лявата ръка.

# 27
  • Мнения: 1 817
Ха да се запиша Wink
Гледам тука е имало сблъсък.  Rolling Eyes В тази тема досега не бях срещала. Пълнолуние е, да и явно затова Laughing
Заглавието е трИпач!
Хайде не се сърдете, на всеки се случва някъде да се почувства като... прозрачен Laughing
На всички  Hug

# 28
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
При нас отдавна всички са с химикалки  newsm78. И Петьо е от пишещите с лявата ръка, като дори имаше похвала в началото за красиво писане. Ех, минало незабравимо ... Днес си е затрил някаква диктовка. Каза ми го на лягане, та сега той спи, а мама да пресява купчините с рисунки. ooooh!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 482
Здравейте, мами!
Аз почувствах професионалния празник преди 2 вечери - така бях яхнала метлата като видях как се е представило отрочето /голямото 4 клас/ на 1 състезание /малко по-различно от очакванията ми/ и всички мъже у дома го отнесоха.  Twisted Evil
Сега вече се поуспокоих и си викам на мама генийчетата имат време все още да се докажат.  Wink  Peace
Относно първокласника - все още пишат с молив / що така голямото генийче пишеше с химикал още от 2-рата седмица, но тогава една баба Яга така ги беше метнала, че не е за разправяне/.
От целият форум най-интересно ми е да влизам тук, тъй като атмосферата е много приятна, дано и занапред да си остане такава.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт