Мнение за коридор...

  • 6 951
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 100
Нямам проблем с чистенето Simple Smile Наистина много добре се е получило  Peace
Теракота и гранитогреса държат студено, а в къщи ходим босички  Crazy

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз си мисля, че два вида настилки няма да стоят добре в коридор. Аз бих избрала гранитогрес, но и ламинат не е лошо ако се сложи.

# 17
  • Мнения: 2 803
По мое мнение - теракот, гранитогреса държи студено и е подходящ за външни помещения. А за ламинат - не бих си го сложила в коридора.

# 18
  • Мнения: 8 999
У нас имаме ламинат в коридора. Но и в други жилища, където сме живели, въпреки че настилките в антретата са били теракот, не съм допускала да се леят води, да се влачат калища и изобщо да заприлича на блато. Никога не съм имала кални локви в коридора. Затова ми се стори, че ламинатът ще е една добра настилка. И не съм сбъркала.
Нашият е влагоустойчив, допълнително е уплътнен със специален силикон във фугите, а освен това никога не го мия с мокър парцал, а само забърсвам с леко влажна микрофибърна кърпа. По-често го чистя единствено с прахосмукачката.

# 19
  • Мнения: 2 270
Ние също сме с ламинат в коридора и съм много доволна, нямам абсолютно никакъв проблем с почистването Peace
Според мен много добре си се спряла на светъл ламинат - драскотините не си личат, а и носи повече на мърсотия, на тъмния всяка прашинка личи!
Относно гранитогреса - аз не мога да си визуализирам идеята ти, може би ако пуснеш снимки . . .
Аз лично бих предпочела само един вид настилка!

# 20
  • Мнения: 680
Tety,
Огледалото е съвсем обикновено.
Поръчахме го в едно от ателиетата на художниците на "Шипка 6".Там има голям избор от рамки.Тази беше едиствената бяла.
bowuu

# 21
  • Мнения: 2 211
[Tety,
Огледалото е съвсем обикновено.
Поръчахме го в едно от ателиетата на художниците на "Шипка 6".Там има голям избор от рамки.Тази беше едиствената бяла.
bowuu

Ти направо ме зариби! Моля те на ЛС, да ми пишеш колко ти струва това удоволствие. А огледалото от тях ли е или ти го занесе само да го рамкират?

# 22
  • София
  • Мнения: 843
Лично за мен коридора  е желателно да е с плочки, мрамор, гранитогрес но не и ламинат. Това гледано от хигиенична гледна точка. Не мога да си представя,че ще измия коридора само с топла вода и препарат за паркет.  Улиците ни са прекрасни и като гледам какви неща вкарвам с количката в къщи ми иде да хвана белината Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 100
Ламината не е толкова крехък...Някой хора и в баните си го слагат  Crazy

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 675
Ние сме с ПВЦ настилки и е мнoго удобно. Държат топло, имат и слой изолация, поддържат се лесно.

Ето това е

# 25
  • Мнения: 411
irim, много е хубав Simple Smile И ние сме харесали гранитогрес на чертички, но са по малко и плочката стои по бяла.
Ох, само да намеря такъв цвят ламинат, какъвто мисля да слагаме....
Благодаря Джиджа и при нас стои по-бяла, ще видим с чистенето как ще е, още не сме се нанесли в новото жилище, предстои обзавеждане...
Виждам, че си се навила за 2 настилки, мисля че ще е хубаво и разделящата лайсна която би подхождала според мен ще е сребристо сиво. Важно е как ще организираш пространството за да не изглежда на "парчета" - портманто, огледало и т.н., килимчета. Пожелавам ти да се получи красиво и да покажеш снимчици после  Hug

# 26
  • Мнения: 214
Позволявам се да се вмъкна в тази тема, защото и аз се чудя за нещо относно нашия коридор. Ще гледам утре да пусна снимки.
Имаме направено нещо като мокро помешение, много малко - само за една пералня. Всъщност е 65 см на 65 см. Трябва да му сложим нещо като врата. Но проблема е, че височината е до тавана. Аз исках от онези сгъващите се врати, тип хармоника, но няма толкова високи. Друго, което ми хрумна е нещо от типа на ролетна щора.
Ако някои се е сблъсквал с подобно нещо - моля да сподели.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 692
Аз бих избрала 1-я вид настилка - гранитогрес или теракот.  Peace

# 28
  • Мнения: 1 629
И двата варианта ми харесват, но по отделно. Не виждам смисъл и двете заедно да слагаш. Аз бих предпочела гранитогрес Peace

# 29
  • Мнения: 2 100
Благодаря на всички за отговорите.  Hug
Ще сме с двата вида настилки, не прочетох някакви конкретни сериозни причини, за да не е така. Когато реализираме идеята си, ще показвам снимки  Party

Общи условия

Активация на акаунт