Гоблени-44

  • 59 496
  • 450
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 191
Прасчо, благодаря много за хубавите думи!  bouquet Радвам се, че ти харесват моите Ланартета, ако някой иска, мога да се опитам да снимам и кача и схемите с ключовете, но незнам дали ще го направя правилно, че ще ми е за пръв път.
Иначе и аз почти до сега се ровя в сайта на рускините от линка на Зори Crazy Свалих си Калата и Орхидеята на Ланарте...двете цветета, на които не мога да устоя (имам предвид гобленови цветета   bouquet)
Обаче имам проблем и само във вас ми е надеждата Praynig
Влюбих се в това:


...но схемата и ключа са абсолютно нечетими Cry...дали някой го е срещал някъде Praynig Praynig Praynig...или поне да разбера чии е оригинала Praynig
Благодаря предварително на всеки, който би могъл да помогне да намеря тази красота!  bouquet  bouquet  bouquet

# 436
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
От този магазин http://dmc-art-hobby.com/index.php?action=contactus и аз се сдобих с нещо, но като пратих човек лично и на място.
неличка , и аз пред 2 седмици (а може и повече) им пратих запитване, но отговор така и не получих. Та затова пратих една моя братовчедка в магазина и тя ми купи ето тези гобленчета.

Всяко е по 6 лева и е с дървена рамчица. Останах много доволна, защото те ще са подарък за моите приятелки за 8 март. Имат си и схеми с номерата на конците. Щях да ги снимам но батериите на фотото ми отказаха точно накрая.
УТре ще ги снимам и ще ги пратя на някой който да даде линка, тъй като аз няма да се справя.
Обещах си при следващото ми ходене до София да не го пропусна този магазин. Братовчедка ми, която не шие каза че останала с отворени уста при посещението си в магазина.

# 437
  • Мнения: 2 925
Ели,
може би дизайна по тази картина да е само любителска.
Не съм я срещала . По картини на същата художничка дизайни има Sunset
Sunset  #13955 Seaside Leisure



Safe Harbor


#2461 The Gardener's Cottage на Dimensions


има и още няколко дизайна и на Bucilla.

Тук има дизайни на Mystic Stitch правени също по картини на Erin Dertner
http://www.mysticstitch.com/SearchResult.aspx?CategoryID=124

Предполагам и има още доста дизайни, само дето този дето искаш за съжаление го нямам:)

# 438
  • Мнения: 439
Добро утро скъпи мои Heart Eyes


daniela ch поздравления много са хубави!
бърборанката добре дошла при нас,пиши по-често няма нищо страшно Hug
нeличка,страхотен избор много ми харесва!
Добре дошла и на Ели колекцията ти е прекрасна!сега видях,че си питала за магазини за гоблени в Бургас и ще се опитам да ти обясня,но не знам доколко познаваш Бургас newsm78...единият е на ул."Кирил и Методий",като тръгнеш в посока църквата пада се вляво в един тунел,вторият е от "Александровска" тръгваш покрай бившето кино "Родина",пада се вдясно,има един и в уличката до градския WC,сещам се и за още един,който е в подлеза до Операта...
Yolinka, дерзай и стискам палци да успееш...неприятно е наистина,като те притиска времето
ketri,каквото и да те е докарало до несвяст,дано скоро се чувстваш добре Hug

Такааа моля за извинение ina i djuri  ooooh! голяма съм бяла птица,оказа се че имам още схеми на количките,ама чак снощи ги намерих...


poepie,имам цветя ще ти ги пусна довечера,ако не е късно


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 439
  • Мнения: 568
Добро утро!Извинявам се ,но ще помоля за малко помощ.Явно пак е изчезнала схемата и ключа за този гоблен   ще може ли да пак да го пуснете.Предварително благодаря.

# 440
  • Мнения: 1 142
Здравейте,прекрасни.
Зори,от както даде линка на руския сайт за гоблени,не мога да си откъсна очите.Много красиви неща.Голями благодарности.

# 441
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Иваничка ама мнооо та обичам, каза всичко дет си мислех, ама от свинщинка нямах време да го напиша. Офертата ти за камъняка е много блазнеща, ако до 29 юни не си размислила и е в сила, ще мина да си го взема, здраве и живот.
Моят любим кон, е почти готов, браво на Yolinka
Видях и други красоти, ама няма да мога да ги спомена, поради липса на време за писане. Времето за четене си го откраднах.
Бела да ми пазиш кафе за след 8 часа.
Ох Хипатия, ще си изключа нета заради теб. Искам свинщинката с покривите, грънците и морето - #13955 Seaside Leisure.
Случайно да имаш и оригинала на убийцата от предната страница??
Донсита, не казваш нищо за мъжО ти??

# 442
  • Мнения: 434
 Добро утро.Отдавна не съм давала отчет.Ето ми рамкираните гоблени и една оформена вече картичка.Иначе сте ги виждали "голи"



# 443
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Благодаря момичета,ще се оправя,да се надяваме. Hug

Елате да пишете в 45-та тема .
Аз ще прегледам старата тема и ще добавя инфото в новата, ей сегичка. Wink

# 444
  • Мнения: 720
 Hug  Heart Eyes
Не съм ви показала меченцата които ших покрай св. Валентин...
Съжалявам че не мога да прочета цялата тема както правя обикновено , но малката е с ангина , вдига температура , а и мъжо е в отпуска вече втора седмица , и не мога да седна на компа ... или единия или другия е на компютъра , или аз имам работа Tired , а после докато успея да приспя малката , аз заспивам преди нея  Mr. Green  Rolling Eyes
Та да си покажа мъниците... че утре ще ни спре интернета.. за няколко дни де ...ще го платим сигурно в събота , и тогава ще чета  Flutter
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1080/2030975596.JPG
..и да питам , как мислите , да им ушия ли и фон  newsm78  Розовото май много бледо съм го избрала , защото ги подбирах на око   Mr. Green според това какъв конец ми се намира под ръка...

# 445
  • Мнения: 14
Здравейте някой има ли схема за гоблен на великденско яйце на Фабердже?
Много са красиви, но ги намерих само с пари.

# 446
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета ! Имам голям проблем - търся схема и ключ на гоблена " Четирите коня на Апокалипсиса" или ми кажете откъде да си го купя комплектован. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

# 447
  • Севлиево
  • Мнения: 491
margoto651 има нова тема пиши тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=375056.msg10340865;topicseen#new

# 448
Здравейте на всички форумки!
Много се радвам, че и тук намирам любителки на гоблените!
Имам една голяма молба, но ще ме извините, защото не знам къде да я сложа!!! newsm78
Търся гоблен за сватба. Ще ми помогнете ли с модели?
Предварително благодаря на всички отзовали се!  Hug
ievgeniya@yahoo.com

# 449
  • Мнения: 2 116
Здравейте на всички форумки!
Много се радвам, че и тук намирам любителки на гоблените!
Имам една голяма молба, но ще ме извините, защото не знам къде да я сложа!!! newsm78
Търся гоблен за сватба. Ще ми помогнете ли с модели?
Предварително благодаря на всички отзовали се!  Hug
ievgeniya@yahoo.com

Пиши тук!  Hug http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=394876.msg11147376;topicseen#msg11147376

Общи условия

Активация на акаунт