Има ли лек за огорчение от родители?!

  • 2 459
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 940
Оф, тва ако не е онова куко МЕЯ е на....писна ми от това момиче вече.
Ако не е, се извинявам.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Боли ме от отношението им, и питам има ли лек за това системно огорчение?!

Аз реших проблема като прекратих връзката и контактите с единия си родител. Стига да не напомня за себе си, така ми е добре.

# 17
  • Мнения: 1 629
Ееее то човек претръпва в даден момент, ти поне 50лв на погачата имаш, моите родители изобщо не дойдоха на погачата. Вместо това решиха да се разходят до Рила с джипа си. А за изписването  Joy да споделям ли за сватба, грижи докато бях дете и тн ... мисля, че няма нужда Stop

# 18
  • Мнения: 6
според мен въобще не им се обаждай даже и за празници остави ги сами да разберат за твоята липса Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 117
Подкрепям всички мнения свързани с дистанциране от родителите...трудно е..но така по-малко боли. Това че са родители не означава ,че трябва цял живот да те огорчават и нараняват...нали така! Успех.

# 20
  • Мнения: 2 563
Тъжно е да чуеш, че синът в семейство се боготвори, а на дъщерята се гледа като на слугиня. Патриархат.

Аз бих им спретнала един скандал, да знаят как се чувстваш, и след това започваш упорито да им мълчиш. Да видят като няма слугинята и изтривалката, как ще им е.

Такива истории ме подлудяват.

# 21
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Тъжно ...

# 22
  • Мнения: 4 393
За съжаление на колкото повече години ставам, все по-малко се учудвам на всякакви родители.Имах една представа аз като малка, че родителите обичат по равно всичките си деца и ги обичат безрезервно и поставят техните нужди пред  своите, че винаги гледат да помогнат и т.н. и т.н.Но, както казах, отдавна вече не мисля така...наслушала съм се на най-различни семейства и ценности  smile3556

# 23
  • Varna
  • Мнения: 2 595
А аз си мислех, че само моите родители такива Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 7 914
"Maiya"
 Hug
 2-3 лъжици майната му и толкова... янма лек...всеки си сяда на каквото си е постелил

мъжа ми е в подобно положение -  майка му и баща му гледат другите внуци от ден 1 по няколко пъти в седмица, а нашето дето.. дори на ръце и то пред нас се взима, ако им го натресем( ама точно) в ръдете  ooooh!

 Joy нищо де, те си знаят най добре... щом им е леко на душите да си продължават така Thinking

# 25
  • Мнения: 494
Честно ли? Надявам се наистина да е пързалка! Никой не заслужава подобно отношение от родителите си!

# 26
  • Мнения: 351
Не мога и да си представя такова отношение. Аз не бих ходила при тях!  Peace

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Знаеш ли моята майка какво ми каза по този повод - за разликата между децата.
" Имаш 5 пръста и 5те са различни"
Но аз съм на друго мнение - може да са различни, но като ги порежеш еднакво боли!
Аз съм се примирила с това, сега виждам, че и при съпруга ми нещата стоят по този начин, надявам се ние да си вземем поука от това!

Общи условия

Активация на акаунт