свети валентин

  • 1 869
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 16
Здравейте ,
скоро наближава св. валентин , а аз не мога да реша как да изненадам оригинално любимия човек  Joy newsm78 #CrazyМного ми се ще  да е нещо оригинално ....
Вие решили ли сте  как ще прекарате празника ;как ще изненадате половинката си ;и да не забравяме децата с вас ли ще са на празника ???????Това ми е първият  св. валентин след като се появи малкото човече .... Laughing

# 1
  • Мнения: 9 814
Ще му купя бутилка хубаво червено вино.
Не празнуваме Св. Валентин, а Трифон Зарезан.

П.П. А от анкетата нищо не разбрах.

# 2
  • Мнения: 194
Нещо не ми стана ясна анкетата newsm78На въпроса-мисля да направя хубава вечеря и да се настроя романтично Whistling

# 3
  • Мнения: 1 155
Не празнуваме Свети Валентин, а Трифон Зарезан. Ще ходим на рожден ден на детето на брат му.............не ти разбирам анкетата Thinking

# 4
  • Мнения: 1 103
На ресторант сигурно.
И аз не разбрах тази анкета  Thinking

# 5
  • Мнения: 42
И на мен ще ми е първият с бебето Simple Smile И поради тази причина мислим да си направим една хубава вечеря вкъщи. Все пак Св. валентин не е чак толкова голям празник,за да трябва да оставям детето при баба му, а ние да излизаме. Колкото до изненадата, аз реших проблема с едни нови чаршафи с подходящи мотиви, които да създадат настроение Simple Smile
Хубав празник ти желая! Simple Smile

# 6
  • Мнения: 8 999
Гласувах за "нннн", каквото и да означава това. Явно ще е изненада и за двама ни!

# 7
  • Мнения: 292
Празнува ме Трифон Зарезан, а не Св. Валентин (не робувам на откраднати и измислени празници). Така, Че с ботилка хубаво Червено вино и мезенца  Wine Glass

# 8
  • Мнения: 3 695
какво означават отговорите в анкетата  Thinking

# 9
  • Мнения: 2 110
Не мога да разбера защо празнуваме св. Валентин ,при условие ,че това е католически празник.
Ние Християните си имаме страхотен празник на младите ,влюбените -това е св. Лазар!!!! Naughty

# 10
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 877
Дъщеря ми на този етап не се отделя от мен, така че ще бъдем с нея. Иначе и на мен ми е голяма мъка подаръкът - иска ми се да е нещо оригинално, но идеи нямам никакви.  Sad
Анкетата е ... hahaha

# 11
  • Мнения: 3 294
НИе ще празнуваме с приятели на ресторант , няма да сме в романтична обстановка .... и то нашето май ще е Трифон Зарезан  Crazy ... но въпреки това аз ще си търся подаръка  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 4 294
Гласувах с ''вввв''. С това мисля да го изненадам, чудесна идея!

# 13
  • Мнения: 267
Ние ще празнуваме рожденият ден на щерката ,така че св.Валентин остава на заден план,а пък и без друго това си е католически празник.Не че имам нещо против да го празнувам-всеки повод за празник е добре дошъл,но откакто се е родила Ивката празнуваме нейният рожден ден,макар че понякога си правим изненади взаимно с половинката Wink.

# 14
  • Мнения: 1 364
Ще празнуваме в къщи.

# 15
  • Мнения: 3 695
Гласувах с ''вввв''. С това мисля да го изненадам, чудесна идея!
Joy предполагам, че много ще се изненада

# 16
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Не празнуваме Свети Валентин, не можах да отговоря на анкетата.
Изненадваме се без поводи.

# 17
  • Мнения: 603
И ние принципно не празнуваме Св. Валентин , но този път точно ще ходим с таткото да подписваме, тъй че това ще ни е повода за празнуване  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 9 973
моля към анкетата да се добави отговор `сссс`. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 521
Айде де,страшно ме заинтригува с тази анкета.Кажи отговорите-какво означават буквите Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 1 946
Ние не празнуваме св.валентин. Празника не е български, а е откраднат.

Що за анкета е това  newsm78

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
И аз бих гласувала със "сссс".Смятам че е по-оригинална изненада. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 444
Ще сме си вкъщи с мъжлето и вече обмислям как да направя вечерта по-романтична  Hug Със сигурност ще е различна с очакваното мъниче в корема Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 241
Не празнуваме св. Валентин, така че няма за какво да го изненадвам. Ако имаше читава анкета, можеше да те улесни в избора.

# 24
  • Мнения: 179
Аз харесвам празника, харесвам и Трифон Зарезан. Добра комбинация са.
През предишните години сме си разменяли някои дребни сувенирчета /някои от тях пълен кич, ама много важно/, книги с любовна поезия, дискове с любовни песни. Имаше и подаръци закачки с еротичен подтекст, но там няма да навлизам в подробности. Картички също винаги е имало.
Тази година ще отидем заедно на пазар, за да отпразнуваме новата кола /купена на старо/, ще си разменим каквото всеки си е намислил предварително и каквото си е избрал по време на пазаруването, т.е. елементът на изненада и поднасяне на опакован подарък няма да го има, поне от моя страна. После ще наблегнем на приятната вечеря с вино. Доколкото го познавам, той ще ме изненада с нещо дребно, но аз съм тази, която съм вързана вкъщи и обикалянето на магазини ми е лукс - с количка почти никъде нямам достъп. Макар че ако се бях организирала по от рано, сега щях да съм съвсем готова /отчитам си го като грешка/.

# 25
  • Мнения: 805
Първоначално мислех да му подаря бебе, но то взе че се роди по-рано...
Предполагам, че ще му спретна романтична вечеря между кърменето...

# 26
  • София
  • Мнения: 5 569
Хммм... Между "Не!Не!Не! и Не!" и .... "Вино Вкусно Вярност Връзка" естествено избирам "вввв"....  hahaha

"сссс..." за Свети Валентин е добре (Приемам го като акроним за "Секс Секс Секс и пак Секс"  Joy)

Хубав празник на всички!   bouquet     Joy

# 27
  • Мнения: 1 121
Така като ви чета никой няма да празнува Св. Валентин. Ние с мъжът ми ще празнуваме, мисля да му направя една хубава торта, украсена със сърца и цветя, дано да стане хубава.

# 28
  • Мнения: 2 013
Мисля,че ще празнуваме навън с приятели.
Още не съм решила какво ще му подаря,обмислям няколко варианта от които единие е - аз,със червена панделка  Laughing
А какво е "вввв" щото и аз така отговорих? newsm78

# 29
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Не мога да разбера защо празнуваме св. Валентин ,при условие ,че това е католически празник.
Ние Християните си имаме страхотен празник на младите ,влюбените -това е св. Лазар!!!! Naughty

Така се изказа,все едно католиците не са християни,ами сектанти. Naughty

По темата,ще празнуваме с приятели на ресторант двата празника (и Валентин,и Трифон ще са с нас дето се вика)
В анкетата ще гласувам като включите отговор сссссссс,хареса ми. hahaha

# 30
  • Мнения: 817
Гласувах за "нннн", каквото и да означава това. Явно ще е изненада и за двама ни!
Joy Joy Joy Със сълзи съм се смяла!

Не смятам да празнувам, не защото няма с кой, а защото не харесвам този измислен празник. Ако е за секса и свещите, тях ги "имаме" не само на Свети Вальо Mr. Green

ПП. Не гласувах!

# 31
  • Мнения: 41
гласувах за "нннн"! Peace/ дано му хареса Praynig

# 32
  • Мнения: 830
Ще го водя на италиански ресторант  bowuu изненадата ще е като се приберем  Crazy

# 33
  • Мнения: 2
Приготвил съм изненада за нея, но ако я споделя тук може да се развали момента, защото тя пише доста наоколо.
Сигурен съм обаче, че ще се впечатли много повече от това, че съм планирал нещо изобщо, отколкото от самия подарък.

# 34
  • Мнения: 2 388
Гласувах, ама вота ми е таен.

# 35
  • Мнения: 2 070
гласувах Joy
мислех да отидем до едно място,но понеже няма да стане,се надявам ,мястото да дойде при нас Mr. Green

# 36
  • Мнения: 5 393
Не мога да разбера защо празнуваме св. Валентин ,при условие ,че това е католически празник.
Ние Християните си имаме страхотен празник на младите ,влюбените -това е св. Лазар!!!! Naughty
Така се изказа,все едно католиците не са християни,ами сектанти. Naughty

Мдааа, наистина така звучи. ooooh!  Може би е имала предвид православните християни, защото  не ми се вярва някой да мисли, че католиците не са християни Crazy

Иначе и аз не си падам по този празник, празнувам Трифон Зарезан.

# 37
  • Мнения: 2 829
не празнувам Св Валентин
не съм тийн Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт