True Blood (Истинска кръв) или страх ли ви е от ВАМПИРИ

  • 29 222
  • 451
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 412
http://www.amazon.com/Sookie-Stackhouse-Boxed-True-Blood/dp/0441 … 148860&sr=8-2
Тук са първите 7, те май са 9, а цената е много добра , но се чудя дали ще се справя с четенето на английски  newsm78
 Peace

# 16
  • Мнения: 776
Момичета, пак съм аз Mr. Green Тегля от мининова, но много бавно става Confused Cry Така ли е при вас или не правя нещо, както трябва Blush Уж избирам линковете с най-много сийдъри, а ми отнема по около 4 часа за една серия #Crazy ooooh! Само една успях да изтегля, остават ми 3, моля за съвет  bouquet Praynig

# 17
  • Мнения: 60
iga изкушавам се да си го поръчам точно тоя сет, но малко ми е съмнителна цената Simple Smile дали са и 7-те книги вътре, че не успях да видя къде го пише.
kiora винаги съм теглила много бавно от мининова, просто те не са на същия принцип като замунда и арена. А за сериите в замунда, аз ги имам и ги сийдвам редовно, но не знам как да ти дам самите линкове  newsm78 ако имаш някаква представа кажи, аз ще ги пусна за сийд Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 412
iga изкушавам се да си го поръчам точно тоя сет, но малко ми е съмнителна цената Simple Smile дали са и 7-те книги вътре, че не успях да видя къде го пише.
[
ами аз си мисля, че са и седемте, а в коментарите ( прегледани набързо) пише, че са и че има доста голяма разлика между сериала и книжките, но пък били много интересни.
 Peace

# 19
  • Мнения: 60
OK   bouquet
Ще си направя един подарък Wink
А между другото ги бях намерила книжките онлайн, но в момента нещо ми се губят. Ако попадна пак на тоя линк, ще го постна, за който обича да чете на компютъра  Peace

# 20
  • Мнения: 776
kiora винаги съм теглила много бавно от мининова, просто те не са на същия принцип като замунда и арена. А за сериите в замунда, аз ги имам и ги сийдвам редовно, но не знам как да ти дам самите линкове  newsm78 ако имаш някаква представа кажи, аз ще ги пусна за сийд Simple Smile

  bouquet Благодаря ти за предложението Hug, но те са премахнали изцяло торентите на сериите ooooh!, така че няма смисъл да ги пускаш за сийд Peace Ще тегля от мининова, пък когато стане Wink

# 21
  • Мнения: 2 149
Аз започнах да тегля от замунда,как така съм изпуснала този сериал WhistlingИзглежда обещаващ.Утре го почвам Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 240
Само да подсетя  Peace

Цитат
ИДВА И НОВИЯ 2 СЕЗОН
1.14 ЮНИ 2009   Nothing But the Blood
2.21 ЮНИ 2009   Keep This Party Going
3.28 ЮНИ 2009   Scratch My Back
4.5  ЮЛИ 2009   Let's Take a Trip Together
5.12 ЮЛИ 2009   Never Let Me Go
6.19 ЮЛИ 2009   Friend Is a Four Letter Word

За тези които са пропуснали първия сезон, може да го гледат по HBO (тук има резюмета на епизодите http://www.hbo.bg/TitleDetail.aspx?TitleId=405179) или ако ползва замунда да го свали от тук: http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=164580&hit=1
Линка в първия ми пост не работи, но не мога да го редактирам, съжалявам.  amiiii

# 23
  • Мнения: 776
Pampita Hug, благодаря за напомнянето Wink Нямам търпение вече Crazy

# 24
  • Мнения: 1 343
Айде и аз плюс Simple Smile
Има ли книгите на БГ 4е нещо по4вам да се нервя не ме карайте моля ви да започвам и на английски да ходя Simple Smile МЪжа вече ще ме убие.

# 25
  • София
  • Мнения: 240
 Flutter Благодаря WomanitKa

За сега не съм виждала, но ще потърся ако има фен преводи и пак ще пиша.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 828
Айде и аз плюс Simple Smile
Има ли книгите на БГ 4е нещо по4вам да се нервя не ме карайте моля ви да започвам и на английски да ходя Simple Smile МЪжа вече ще ме убие.

Не, за съжаление   Sad
И аз ги чакам да се сетят и да ги преведат  Tired

Pampita, мерси, чакам с нетърпение, че ми свършиха всички сериали  Grinning

# 27
  • Мнения: 21
Бре, къде намирам някои от Здрач фенките  Laughing в отделна тема...тц-тц..

Привет, привет Laughing

Сега ще седна да гледам сериала за първи път, но за него научих покрай Здрач, де- даже препоръчан по английските фен страници на Здрач.... и ми е интересно видя за какво иде реч

ще пиша после с впечатления  newsm78

# 28
  • Мнения: 1 343
Аз го гледах покрай манията ми със Здра4 ве4е търсех какви да са вампири Simple Smile
Сега оба4е искам да видя 2-я сезон дано ме грабне като първия  Praynig

# 29
  • Мнения: 776
Аз предварително се извинявам на авторката за  spam2 ( има отделни теми за обсъждане на двата филма и със сигурност не ми е много уместен коментарът Blush ), но да отбележа за протокола Mr. Green, че сериалът няма нищо общо с Twilight сагата Peace Замисълът е тотално различен, както писах и преди, идва ми прекалено натуралистичен. Но е интересен и държи в напрежение. Дано тази линия се запази и във 2 сезон Peace

Общи условия

Активация на акаунт