1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 16

  • 29 825
  • 443
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 547
долна мръсница хахаха дали е истина  Twisted Evil мразя долните мръсници  #2gunfire
чудя се, какво очакваш да отговоря?
нямам желание нито да се заяждам, нито да се оправдавам; също така се надявам, че не обиждам никого с титлата си.
Рeace

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Не са спали, то Шех с Онур само през "черната нощ". Явно така е прието при тях или искат така да го представят.
Как издържат?!  Crazy

# 47
  • Мнения: 959
Такааа... един час разходка и 4 страници за четене  Crazy Laughing
Гласувах с опция - първа.  Whistling

# 48
  • Мнения: 7 914
Такааа... един час разходка и 4 страници за четене  Crazy Laughing

завиждам... при вас вали, малкия вече само на лампата не виси от скука и дяволии Mr. Green

защо ли с първа опция Whistling

# 49
  • Мнения: 425
И мен темата със джиджито биджито ме вълнува много Mr. Green Crazy
ама не с Керем и Бену Naughty,а между нашите хора Heart Eyesгледах напред,ама май...има ли няма ли... Rolling Eyesнещо не видях,да каже някой с бели букви Praynig
А такава страст от страна на Онур в Черната нощ няма просто!!!!!!!гледах я пак скоро тази сцена Crazy-ама как играе този мъж направоооооооооооо -откачаш Crazy Blush

# 50
  • Мнения: 7 914
И мен темата със джиджито биджито ме вълнува много Mr. Green Crazy
ама не с Керем и Бену Naughty,а между нашите хора Heart Eyesгледах напред,ама май...има ли няма ли... Rolling Eyesнещо не видях,да каже някой с бели букви Praynig

е те това е приказка Whistling  cheers

# 51
И мен темата със джиджито биджито ме вълнува много Mr. Green Crazy
ама не с Керем и Бену Naughty,а между нашите хора Heart Eyesгледах напред,ама май...има ли няма ли... Rolling Eyesнещо не видях,да каже някой с бели букви Praynig
А такава страст от страна на Онур в Черната нощ няма просто!!!!!!!гледах я пак скоро тази сцена Crazy-ама как играе този мъж направоооооооооооо -откачаш Crazy Blush

до колкото си спомням мисля, че  единствена нощ между тях, до момента, е била само тази "черна нощ".... а за напред дали ще има, остава ни само да чакаме и да се надяваме да има...

# 52
  • Мнения: 1
Абе много се ядосвам на Шехи вече.Ми да вземе да се осъзнае.Не стига че го обиди като му засвидетелства пълно недоверие ами сега се прави на интересна.Аааааааа да се оправят че.....спирам да гледам иначе newsm61

# 53
  • Мнения: 75
Аиде и аз съм за компота от дренки.
Да не мислите,че ще ни покажат ноща на истината ?
Мечтиии нидеите така в турските филми рядко може да се види голичко.

Очаквам с нетърпение да доиде вечерта.  bouquet

# 54
  • Мнения: 425
И мен темата със джиджито биджито ме вълнува много Mr. Green Crazy
ама не с Керем и Бену Naughty,а между нашите хора Heart Eyesгледах напред,ама май...има ли няма ли... Rolling Eyesнещо не видях,да каже някой с бели букви Praynig

е те това е приказка Whistling  cheers

 Joy
е да си дойдем на думата викам Crossing Arms

 dara_didi ,ми да не са си лягали нашите хора след 4ерната нощ,4е и целувките еднииии,не са кой знае какво -то с такъв мъж на човек му иде да му скочи направо  Crazy

Звезди в четвъртък ще имаме леко удовлетворение Sunglasses Winkнали не е подсказка това Flutter??

# 55
  • София
  • Мнения: 15 465
Абе много се ядосвам на Шехи вече.Ми да вземе да се осъзнае.Не стига че го обиди като му засвидетелства пълно недоверие ами сега се прави на интересна.Аааааааа да се оправят че.....спирам да гледам иначе newsm61
Вярваш ли си,че ще спреш да гледаш?

# 56
  • София
  • Мнения: 547
Аиде и аз съм за компота от дренки.
Да не мислите,че ще ни покажат ноща на истината ?
Мечтиии нидеите така в турските филми рядко може да се види голичко.

Очаквам с нетърпение да доиде вечерта.  bouquet
мдаа и аз така мисля - турците колкото и да са разкрепостени, няма да допуснат сцени по-така..
жалко Tired

# 57
  • Мнения: 7 914

Звезди в четвъртък ще имаме леко удовлетворение Sunglasses Winkнали не е подсказка това Flutter??
подсказка е, ама днес съм в настроение Mr. Green

# 58
  • Мнения: 959
Такааа... един час разходка и 4 страници за четене  Crazy Laughing

завиждам... при вас вали, малкия вече само на лампата не виси от скука и дяволии Mr. Green

защо ли с първа опция Whistling

хахаха...представих си нагледно как дЯтито виси на лампата... Joy Joy Joy

първа опция, щото Шехи ме ядосва, много се люти... Crossing Arms Той Онур не пада по долу, но в случая Шехи прекалява с тази "черна нощ".

И мен темата със джиджито биджито ме вълнува много Mr. Green Crazy
ама не с Керем и Бену Naughty,а между нашите хора Heart Eyes

какво е това деление?! Thinking нашите и вашите хора, аааааа, немоЙ така  Naughty

# 59
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Абе момичета,какъв е този филм,мъжа ми е луднал по него,не ми обръща внимание,по
цял ден седи на компа и чете,с нетърпение чака всяка следваща серия и отлага всяко излизане в часа
от 13.00 до 14.30.00.направо не мога да го позная.....това не е моя мъж....... newsm78 Shocked Sad

Общи условия

Активация на акаунт