Великобритания - снежна тема 21

  • 17 209
  • 301
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1
Merry Rascal, аз до преди майчинтвото работех в ч училище за английски в централен Лондон - www.ecenglish.com Мъжът ми още работи там и аз мога да гарантирам, е е много добро училише, акредитирано към Бритаснки съвет, на супер място в Лондон и с доста възможности за настаняване. Аз точно по настаняването отговарчх и знам че още предлагат в семейство, в студентска къща и в общежитие. Имат няколко места така че най-добре си говори директно с мацките, които сега са в този отдел. Не знам дали сте били преди в Лондон и дали сте запознати с размерите му, но ще е добре да имате реалистични очаквания за да няма разочаровани. Дори да живее в първа зона мъжа ти, пак може да му се налага да пътува по 40-45 мин.
Виж уебсайта и ми пиши на лични ако искаш.

# 241
  • Мнения: 231
Благодаря на всички ви за отговорите...  bouquet

tzvetak, Много полезно инфо за правото за работа , благодаря  Hug

Fish189, наистина нямаме високи очаквания, сигурно е оргомен град - не сме идвали.... надявам се за 3 месеца да преглътне лудницата щом има мерак за това...а на него целта му е НАИСТИНА само да учи и да му стигат паричките там... Утре ще разгледам сайта и ако имам въпросчета, ще ти пиша   bouquet

Честит Национален Празник, момичета и целувки от БГ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 242
  • Мнения: 66
Привет и от мен, момичета!
Честит ни Национален Празник bg baloni, и честита Баба Марта!

Аз искам да питам, ако някой е гласувал тука досега, как става това? Трябва ли да се регистрирам някъде - в посолството може би? Става сума да се гласува за нашите си избори, не за местните в Ю Кей.
Проверих на сайта на посолството ни, но там не открих никаква информация.

Последна редакция: вт, 03 мар 2009, 20:33 от Burberry

# 243
  • Мнения: 1 271
Здравейте, момичета. Честит празник!

Извинявам се за нахлуването в темата, но имам малко спешен въпрос.
Малко предистория-на 12-и март имам представяне на торти пред англичани, които живеят тук, но идея си нямам какви са вкусовете им на тема сладко?!?  newsm78 Предполагам обичат чийзкейк, но за останалото не знам?
Въпроса ми е-ако може да споделите(ако искате на лични, за да не товари темата), какви сладкарии имате там в Англииско, за да мога да се ориентирам и аз?Става въпрос-по-специално за тортите.
Предварително благодаря на тези, които ще се включат по-моя въпрос   bouquet

# 244
  • Мнения: 1 673
Момичета,

не успях да изчета последните 2-3 страници, но не мога да не честитя днес последна Националния празник на България на всички прекрасни българки и българи тук! А на всички деца Баба Марта да им донесе червени бузки и бели дни!

Събота и неделя ще си наваксам с четенето.
Лека нощ на всички!

# 245
  • Лондон
  • Мнения: 449
Набързо минавам да почерпя за 1-вата година на порасналото ми момиче


# 246
  • Мнения: 141
Цвете, честит рожден ден на твоето момиченце! Да расте жива и здрава, и много да радва тате и мама!   bouquet

И аз минавам на бързо да се отчета.  Laughing Ние вече сме в Лондон. До края на месеца сме отседнали временно в района на Банк и ако някой иска да се запознаем докато сме тук, да ми пише на лични. Ще се радвам много. Тази седмица сме я отдали на търсене на жилище и от следващата предполагам, че ще ми е малко по спокойно и ще имам време за срещи.

Поздрави и хубав ден на малки и големи!  Hug

# 247
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 355
newsm59 Честит Рожден Ден newsm59
Много усмивки ви желая  party041

Този http://www.ace-ed.org.uk/advice-about-education-for-parents/Admi … dmission_Appeals/  сайт ще е ви е полезен.

Лек ден от мен

# 248
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
tzvetak , Честит празник. Да ти е жива и здрава малката принцеса Анабел  newsm59 newsm38  bigdance2

Също и успех в новото жилище. Пожелавам на теб и твоето семейство, много здраве и хубави мигове в новия дом  Hug .

Аз, тези дни само ви чета  Blush . Не съм ви писала, защото няма с какво да се включа. Нито мога да дам съвет за отглеждането на децата, като това как да откажат бибата  Blush . Ноооо , пък чета и научавам хитринки, който се надявам ще ми бъдат полезни, дай боже един ден  PeaceLaughing За сега работим  luvbed по въпроса  Laughing

Хубав ден  Hug от мен !

# 249
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
tzvetak, честита първа годинка на малката принцеса! Жива и здрава, много радост да ви носи!   bouquet

Vanilla Sky, добре дошли на Острова Wink Доста оптимистично, за седмица да намерите жилище  Grinning Късмет с търсенето!

silrai, тук на някакви впечатляващи торти не съм попадала. Обаче в началото се впечатлявах как си сервират разните сладости гарнирани със сметана или сладолед. Последно видях да се сервира и баклава със сладолед отстрани. Не е лоша идея, но за мен необичайна. Предполагам, че щом са в Испания, ще търсят да видят и опитат нещо по-различно  newsm78

Момичета, резултатите за класирането по училищата, за септември месец, би трябвало да са излезли. Аз още нямам писмо, но в нета вече можело да се провери, ако сте подали онлайн апликация.

# 250
  • Мнения: 948
Честит ПЪРВИ рожден ден на малка голяма Анабел! Да е здрава и весела, и скоро истинска мома англичанка!

Цвети и Ванила Скай: леко местене  Simple Smile Ванила, като каза около Банк, чудя се дали сте в същата сграда с временни апартаменти, в които бяха настанили нас едно време  Joy Над Домино Пица беше, си спомням  Laughing Ще намерите апартамент; ако ви покажат достатъчно неща, ще си изберете.

Чак на 20-ти март сутринта ще са онлайн нашите резултати. Аз се приготвям за обжалване, почти съм сигурна, че няма да стане от първото класиране  Crazy

# 251
  • Мнения: 1
Tsvetak, да ти е живо и здраво момичето и мнооооого да ви радва!

Момичета, преди малко разглеждах темата за двуезичието (госпожицата спи и аз се помотвам) и направо се втрещих! То едно хапане, едно заяждане, едни караници! Ужас ви казвам! Още по-мили ми станахте тук всички до една!  Heart Eyes

В този ред на мисли колко сме си мили, ще опитаме ли да направим една среща с децата? Мисля си за някой парк в централен Лондон?

Олеле, олеле, още не мога да повярвам какъв беше тона в онази тема. Мани, мани...

# 252
  • Лондон
  • Мнения: 449
Ей, много благодаря на всички за пожеланията, както винаги сте много мили Hug Няма да се оплаквам, но ми беше малко мъчно днес,  поне напредвам с уреждането на подробностите по нашето местене. Надявам се другата седмица да се пренеса аз, в петък 13ти и таткото, а до края на месеца да сме всички заедно. Ако мога да й осигуря да живее на това място и да храни лебедите през балкона, мисля, че няма да искам повече от живота (да не се заричам де) Laughing

Днес гледах една градина, имам срещи за още две, не мога да кажа, че съм много впечатлена от тази, но нямам база за сравнение и ще се въздържа от коментар.

Vanilla Sky, успех с търсенето на къща, на мен ми отне 1 седмица, но е и въпрос на късмет. Със сигурност собствениците сега са по-отстъпчиви от това, което помня, поне една добра страна на кризата Grinning

Fish 189, много актуална тема за мен, аз никога не съм била много по форумите, но откакто станах майка, го намирах за много интересно и полезно. За съжаление, хората тук са същите, с които се бутаме и караме по улиците, и за мен стана абсолютно непоносимо постоянните заяждания, лошо възпитание и често дори вулгарен език, да не говорим за типичната непоносимост към чуждото мнение. Влязох в няколко спора, но ми е абсолютно под нивото, сега съм се ограничила до този подфорум, рядко в още 1. Мерси на всички тук за толерантността и приятните емоции Hug

Последно, бихме участвали в детска среща, но от другия месец

Желая на всички много приятна вечер

# 253
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


           Честит празник, tzvetak !  bouquetДа е много здрава и щастлива дъщеря ти и дано скоро се съберете цялото семейство! Heart Eyes

# 254
  • Мнения: 1 271



silrai, тук на някакви впечатляващи торти не съм попадала. Обаче в началото се впечатлявах как си сервират разните сладости гарнирани със сметана или сладолед. Последно видях да се сервира и баклава със сладолед отстрани. Не е лоша идея, но за мен необичайна. Предполагам, че щом са в Испания, ще търсят да видят и опитат нещо по-различно  newsm78

Благодаря, и тук испанците ядат торти със сметана и шоколад-надявам се да им хареса!Отново благодаря за включването   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт