Зеленчукова каша

  • 3 940
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 242
Само чиста зеленчукова каша е ужасссс.
Аз я ползвах за сгъстяване на домашни супички Simple Smile Чудно е така като добавка  Peace

# 16
  • Мнения: 4 668
И аз бях купила, но са  Sick и Криско не ги яде изобщо.
И при нас така се случи  Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз правех домашни зеленчукови пюрета и ползвах зеленчуковата каша за сгъстяване,ако някое стане много рядко.На дъщеря ми много й харесваше така.

# 18
  • Мнения: 431
И аз за сгъстяване ползвам,на "Слънчо"(на др.марка не съм срещала),тъй като от кухнята храната често е много водниста и вместо сухари слагам каша.
Освен това моят човек не яде много неща от кухнята,така че се е случвало да му забъркам от кашата за обяд,но слагам сирене или малко сол,защото той не обича много сладко,а в кашата има захар   Sick

# 19
  • Мнения: 63
Сега въвеждаме лека полека глутеновата каша , но като пробва зеленчуковата , ще пиша каква е реакцията  Wink

# 20
  • Мнения: 63
Днес и Тошко яде от зеленчуковата каша на Слънчо ( с картофи и домати ) . Хапна си я без да се налага да и подобрявам вкусът .  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 4 434
И аз пробвах да дам веднъж, но  Sick...не бе във възторг, определено май Crazy
Същото и при нас,хич не му хареса.

# 22
  • Мнения: 63
Нашият човек си изяде цялата кутия със зеленчукова каша . Сега съм му купила с друг вид зеленчуци и ще му давам от време на време и от нея ( ако я хареса тази де .... ) .  Simple Smile

# 23
  • София,
  • Мнения: 4 267
Нашият човек си изяде цялата кутия със зеленчукова каша . Сега съм му купила с друг вид зеленчуци и ще му давам от време на време и от нея ( ако я хареса тази де .... ) .  Simple Smile
И ние изядохме тази с доматите и картофите, кажи каква е другата дето сте я купили, аз сега съм взела една на Милупа - 7 зърна, но питам, защото искам да взема още една. А в нашето магазинче няма голям избор, казват ми че няма други, а пък аз знам че има, ама нали искат да ме принудят да си купувам от тях Rolling Eyes

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не съм ги пробвала тези каши, все ги заглеждам, ама
ми се струва вече голяма...Ще чета да се информирам, че
ако се наложи да съм запозната.

# 25
  • Мнения: 63
Семирамида , новата каша , която му купих е пак на Слънчо и е с 5 зеленчука ( картофи , моркови , грах , домати и спанак ) . Понеже ти казват , че няма други - освен тази и предишната с картофи и домати , имаше още два три вида , но не си спомням сега какви бяха . А тази като я пробва , ще пиша дали я яде . Сега още има 2 отворени плодови и чакам да дояде поне едната .

# 26
  • Мнения: 63
Сега се сетих за другите видове  Thinking - "Зеленчукова каша от моркови " и " Зеленчукова каша от моркови и домати " . От тях не взех , защото ми казаха да му огранича малко морковите , че е взела да му жълтее кожата от голямата им консумация .

# 27
  • София,
  • Мнения: 4 267
Много ти благодаря, ще ги пробвам и аз, особено тази с петте зеленчука  Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 431
Сега се сетих за другите видове  Thinking - "Зеленчукова каша от моркови " и " Зеленчукова каша от моркови и домати " . От тях не взех , защото ми казаха да му огранича малко морковите , че е взела да му жълтее кожата от голямата им консумация .
Тези също ли са на "Слънчо",не съм ги срещала никъде  Rolling Eyes ?

# 29
  • София,
  • Мнения: 4 267
Сега се сетих за другите видове  Thinking - "Зеленчукова каша от моркови " и " Зеленчукова каша от моркови и домати " . От тях не взех , защото ми казаха да му огранича малко морковите , че е взела да му жълтее кожата от голямата им консумация .
Тези също ли са на "Слънчо",не съм ги срещала никъде  Rolling Eyes ?
Да на Слънчо са! Peace Аз се поинтересувах и поразгледах по магазините, обаче ми направи впечатление, че повечето други вносни фирми също имат зеленчукови каши, но при тях са по скоро плодово зеленчукови, например - пълнозърнести - със зърна обаче и ябълка; морков, домат и ябълка; ориз, морков и ябълка и някак си не ми се струва че е редно да се смесват двата вкуса. Още повече че от ябълката може и леко да накиселява. Слънчо добре са се сетили с тези зеленчукови каши Joy

Общи условия

Активация на акаунт