Лаго Ди Комо

  • 14 854
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 653
И ние през март ще ходиме в Милано и сме решили да отделиме един ден и на Комо. Дори се замислям и за нощувка там. Все още не знам обаче цени на автобусите и влаковете до там  newsm78

бих ти препоръ4ала от Милано да хванете влака за Стреза на Лаго Маджоре (аз ли4но го препо4итам пред Комо)
от там можете а посетите и островите (3), които са невероятно красиви

# 16
  • Мнения: 2 241
 Heart Eyes Разгледах снимки от там, страхотно е. Доста далече ми се струва обаче. Искаме след това да отидеме за 2 дена и до Венеция и така пътя се удължава доста  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 653
Heart Eyes Разгледах снимки от там, страхотно е. Доста далече ми се струва обаче. Искаме след това да отидеме за 2 дена и до Венеция и така пътя се удължава доста  Rolling Eyes

ами в такъв слу4ай лаго ди гарда ви е по пътя
виж Сирмионе, например

# 18
  • Мнения: 2 241
Heart Eyes Разгледах снимки от там, страхотно е. Доста далече ми се струва обаче. Искаме след това да отидеме за 2 дена и до Венеция и така пътя се удължава доста  Rolling Eyes

ами в такъв слу4ай лаго ди гарда ви е по пътя
виж Сирмионе, например

 Mr. Green с удоволствие, обаче мъжо вече ще откачи. Толкова пъти сменям програмата вече, че милия ще се откаже съвсем  Joy А и балюденията ми до момента показват, че идеята за Лаго ди Комо му харесва най-мого. Та ми е интересно на това езеро освен Комо има ли други приятни градчета, на които бихме могли да отидем или да резервирам в някой хотел в Комо направо  Thinking

# 19
  • Мнения: 653
може да резевираШ в комо и после да посетите някое друго град4е гато 4ернобио ( cernobbio) с кораб4ето...

# 20
  • Мнения: 2 241
А какво ще кажете за Беладжо? Разгледах из нета и ми се струва доста интересно местенце...
Споделете впечатления от там, ако сте ходили. Хотели, транспорт...каквото се сетите
gioia mille grazie   bouquet

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 15:53 от F_Diamond

# 21
  • Мнения: 653
А какво ще кажете за Беладжо? Разгледах из нета и ми се струва доста интересно местенце...
Споделете впечатления от там, ако сте ходили. Хотели, транспорт...каквото се сетите
goia mille grazie   bouquet

много приятно град4е
за транспорт не знам, ние с кола ходихме
преполагам, 4е може от комо с кораб4е, Ще погледна...
ето зимното разписание, сравнително бързо се стига до Беладжо http://www.navigazionelaghi.it/ita/com/orario_invernale_2008/nlc_ora_sra1.html

# 22
  • София
  • Мнения: 1 724
Здравейте, позволявам си да попитам някои от писалите за скорошни впечатления от Комо? Достатъчен ли е един ден за разходка и разглеждане?

# 23
  • Мнения: 2 255
Здравейте, позволявам си да попитам някои от писалите за скорошни впечатления от Комо? Достатъчен ли е един ден за разходка и разглеждане?
според мен ако искаш да се разходите с корабче по езерото и да пообиколите Комо например мисля, че един ден ще ви стигне  Peace но ако решите да слизате и да разглеждате и някое от другите градчета покрай езерото - няма да е достатъчен  newsm78

# 24
  • Мнения: 2 241
Ние го обиколихме за един ден. Градчето е много малко  Heart Eyes
Разходката с корабче е около 40 мин.

# 25
  • Мнения: 151
Невероятно градче. Ще се радвам да го посетим отново. thumbsup

# 26
  • Мнения: 914
А някой може ли да каже някакви подробности за тези фериботи, за които си купуваш билет за цял ден и може да слизаш на различните градчета около езерото?

# 27
  • Мнения: 2 241
Ами... не са фериботи, а малки корабчета. Мисля че 8-11 евро струваше билета. Вече не помня.

# 28
  • Мнения: 914
Интересува ме начесто ли са? За един ден може ли да се обиколят две-три градчета, без да се задълбочаваме ? И кои градчета най-много си заслужава да се посетят?

# 29
  • Мнения: 2 241
Самото езеро не е много голямо и наистина може да се разгледа всичко за един ден.
Пълна обиколка с корабчето е не повече от 40 мин. без да слизаш.
Доколкото си спомням ние изпуснехме едно и следващото беше след 15 мин.
Там местните ги използват за да се придвижват до селцата и за това са така на често.
Може да се каже, че това им е градският транспорт.

Общи условия

Активация на акаунт