Комбинацията хомеопатия и Аква сорс

  • 3 368
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 098
Не става въпрос само за капсули. Просто там нещата са концентрирани, дозирани и в определена степен достатъчни.
Ако коластрата, водораслите и т.н се продават в естествен вид - защо не? Ако имате стелна крава и тя се отели, пийте от нейната коластра. Но само за три-пет дни. При замразяването във фризер качествата й си отиват на кино. Нима разполагаме в домашни условия с технология за съхранение?  Embarassed Другото - ние не сме държава в която се намират под път и над път водорасли и други подобни. Докато ги донесат в естествен вид минава време и те се развалят. Замразяването отново ги прецаква.

  Laughing  Всички други "естествени" храни са добре дошли, но кой гарантира качеството им? Защо има такъв бунт в момента за ГМО, например?  Naughty Дали това, което отглеждаме в дворовете си е достатъчно добро и чисто? Дълбоко се съмнявам. След редицата военни действия около нас, с авариите като Черноби например, с нитратите изсипани в почвата ни, с  фосфатите и т.н. и т.н - какво слагаме в устите си?
А и лично на мен ми е по-лесно да взема премереното и дозираното, а не да размервам сама и да правя по-сложни комбинации. Разбира се купуваме си от пазарите т.н. "Чисти и естествени храни". Ядем салати; плодове; които никога не увяхват; кисело мляко, което не вкисва; кълнове; мед, който никога не се захаросва и т.н.

Мноооого са сложни нещата. И всеки може да избере най-доброто за себе си.   bouquet   bouquet

# 16
  • Варна
  • Мнения: 17 958

Ако коластрата, водораслите и т.н се продават в естествен вид - защо не? Ако имате стелна крава и тя се отели, пийте от нейната коластра. Но само за три-пет дни. При замразяването във фризер качествата й си отиват на кино. Нима разполагаме в домашни условия с технология за съхранение?  Embarassed Другото - ние не сме държава в която се намират под път и над път водорасли и други подобни. Докато ги донесат в естествен вид минава време и те се развалят. Замразяването отново ги прецаква.


А ти пила ли си коластра от крава??? Joy Joy Joy
Съжалявам не се сдържах, май наизуст ги говориш всичките тези неща. Ако пиеш коластра от крава така ще си прочистиш организма, че една седмица няма да излезеш от тоалетната. Това за незапознатите, коластрата на кравата си е за телетата. Peace
Относно това дали сме държава в която под път и над път се намират водорасли, то и Англия не е такава държава, ама от там внасяме. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 255
Dino, благодарности за поста Simple Smile Много изчерпателен и точен.

Хексе, ако не ти се пие храна на капсули, поръси водорасли на зелената си салата, а вместо зехтин - ЕМК Wink

# 18
  • Мнения: 3 506
Ех, Вени, ако ще ръсим бисери, дай пък тези, които са фенове на храненето с капсули, да спрат да приемат друга храна въобще - така няма да им се налага да слагат в тялото си нищо непремерено (недозирано), замърсено, отровно и т.н. Впрочем, има такива програми в Англия (и другаде може би) - в които се експериментира влиянието на храна за космонавти върху хора - месеци наред приемат само капсули и вода. Предлагам обаче да прекратим с опитите за доказване на тези, които изобщо не са предмет на настоящата тема  Wink

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350

Ако коластрата, водораслите и т.н се продават в естествен вид - защо не? Ако имате стелна крава и тя се отели, пийте от нейната коластра. Но само за три-пет дни. При замразяването във фризер качествата й си отиват на кино. Нима разполагаме в домашни условия с технология за съхранение?  Embarassed Другото - ние не сме държава в която се намират под път и над път водорасли и други подобни. Докато ги донесат в естествен вид минава време и те се развалят. Замразяването отново ги прецаква.


А ти пила ли си коластра от крава??? Joy Joy Joy
Съжалявам не се сдържах, май наизуст ги говориш всичките тези неща. Ако пиеш коластра от крава така ще си прочистиш организма, че една седмица няма да излезеш от тоалетната. Това за незапознатите, коластрата на кравата си е за телетата. Peace
Относно това дали сме държава в която под път и над път се намират водорасли, то и Англия не е такава държава, ама от там внасяме. Mr. Green
Това не е вярно! Коластрата на кравата на вид е като пресечено прясно мляко, на вкус - блудкаво, и някак не маслено. Да пила съм, и не само аз, а и тримата ми братовчеди като деца, когато са ни оставяли на село. Баба ми, със сигурност не е знаела за аквасорс, но като се отели крава, винаги ни даваха да пием от коластара й. Иначе мляко от крава не ни е давала, а само от коза, не знам защо.
Но това за тоалетната Naughty Naughty Naughty.

# 20
  • Мнения: 4 018
Вероятно от продажбата на аквасорс в Бг имат финансов интерес и някои хомеопати.  Вероятно точно те изписват наред и техните продукти.
Вероятно...

# 21
  • Мнения: 228
Вероятно от продажбата на аквасорс в Бг имат финансов интерес и някои хомеопати.  Вероятно точно те изписват наред и техните продукти.
Вероятно...
Естествено, че имат финансов интерес, а защо да нямат? Част от лекарите, които изписват традиционните лекарства също имат, но за тях никой не се замисля, а грабва рецептата с химикалите! Освен това, всеки, който има желание също може да подпомогне своя финансов резултат, но в случая не това е важното.

Общи условия

Активация на акаунт