Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Кокулин ( хомеопатично). По няколко дражета под езика час преди пътуването и след това през час, колкото се наложи.

# 16
  • Мнения: 7 114
Доста лукчета успях да изям. Помагаше. Иначе щом усетиш и най-малко глад, някакви бисквити, солети вършат работа.
Да отминава бързо това неразположение.

# 17
  • Canada
  • Мнения: 649
Нищо, защото нищо не помагаше... Гадеше ми се постоянно, като пътувах си повръщах и така... до преди няколко дни

# 18
  • Мнения: 2 013
На мен никога не ми се е гадело през бременноста,дори и когато сме пътували!
Но ти можеш да пробваш с дъвки,ментови бонбони или нещо подобно.Също и честичко да спирате,за да се поразтъпчеш и освежиш.  Hug

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Кокулин Peace

# 20
  • Мнения: 9 814
Нищо, само от време на време ментови бонбони.

# 21
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Кисели бонбони.

# 22
  • Мнения: 1 354
И аз мисля,че Деган може да ти помогне,но задължително се консултирай с лекаря си Wink

# 23
  • Мнения: 351
Аз като дъвчех дъвка(орбит - детската) се чувствах малко по-не-зле.  Rolling Eyes Иначе Деганът ме оправи, но само по лекарско предписание.

# 24
# 25
  • Мнения: 4 434
Слизах по често от колата Crazy

# 26
  • Мнения: 528
Слизах по често от колата Crazy

 Peace

При по-леки прилошавания, отварях прозореца и дишах дълбоко въздух  Peace
Иначе знам, че сиренето помага  Peace

# 27
  • Мнения: 660
Пробвай Вомитусхил(дано не обърках,но май така беше)Хомеопатични,приемах ги на капки и свещички анално.Имах много тежка бременност от гадене и повръщане до 7я месец,с тях пооправях положението Peace

# 28
  • Мнения: 6 713
Вода с лимонов сок за из път

# 29
  • Мнения: 2 172
Ментови бонбони,лукчета,ментова дъвка.....лимони...

В никакъв случай не яж много преди пътуване особено сладко  Sick (редовен мой номер  Embarassed ) Но задължително засоли с нещо (солети,препечена филийка със сиренце...).Иначе на гладно става лошо  Confused

Общи условия

Активация на акаунт