"Криси Димитрова спи с 19-годишно майсторче
..........................................................
Кристина Димитрова съвсем реално е заплашена да бъде обвинена в педофилия, узна репортер на....."
Дали това е вярно или не,знае самата Кристина.За мен е важно друго.
Живея в малък град,където всичко за всеки се знае.Та познавам и аз един полицай на 28 години.Той имаше връзка с шестнайсет годишно момиче.Това ставше със съгласието на родителите и.Не им се получи връзката и сега той е вкарал в леглото си друго момиче.Този път на седемнайсет.Тази връзка също не е тайна нито за родителите на момичето,нито за обществеността в града.Аз се питам обаче,редни ли са тези връзки.Ясно е,че един здрав мъж на двадесет и осем,не им чете приказки.Та тези момичета не са пълнолетни.Той я вози с колата си през време,когато тя трябва да е на училище.Вечер излизат по заведения,където девойчето консумира алкохол и пуши цигари.При всички репортажи за насилие над деца и напъните на парламента да ограничи с вечерен час децата,такова нещо се случва и то с одобрението както на родителите,така и на закона очевидно.
Задавам си риторичния въпрос - "кой ще пази децата - от полицията и от родителите им ? "
и аз, и аз
Някои мнения ме развеселиха,други натъжиха,ще обясня защо.Не става въпрос за педофилията.На Кристина младежа е достатъчно голям.Въпросното девойче също.Чувствам една угнетеност,от реакцията на самите родители.Мисля си,че на тази възраст,това момиче трябва да има други приоритети.И те може би не трябва да бъдат да се вози по колите на батковците по време,когато има учебни занимания.