Къде ще поЧиваме?

  • 12 338
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
нямам понятие. не съм свикнала да планувам ваканциите от толкова рано  Rolling Eyes
при вси4ки положения август, нямам друг избор, фирмата затваря за 2 седмици тогава и мога да прика4а оЩе 1/2 (според зависи).
предполагам и за тази година Ще е плажна ваканция, стресирам се ина4е с отег4аваЩо се дете.
догодина, у4ебна ваканция за цялото семейство. Ирландия или Малта, според цените

# 16
  • Мнения: 6 390
и аз съм пълна с планове... но мъж ми иска да се цепи от тях, че за него няма почивка без вятър - така че за Родос или Кос реагира, за сега везните клонят към Турция септември с децата, другото ще е непланирано

# 17
  • Мнения: 4 399
Татяна, благодаря! На мен честно каzано всичко над 30°С ми се струва прекалено топло zа деца. Октомври е много подходящо време zа Турция, но пък денят вече е къс и с деца които спят по обяд, нищо не остава. А и аz смятам че ряzката промяна на климата zа кратко време хич не е zдравословна и с двете седмици болнични zа година, с които раzполагам хич не ми се рискува. Така че октомври не го слагам в сметката. Ще го проверя тоzи Magic Life Club  zа Египет. Там се бях насочила към друг хотел, който сме иzпробвали, но не zнам те имат ли някакви zабавления zа децата.

Loreley, ама на Корсика май има много zа обикаляне newsm78, пък аz zасега точно това искам да иzбегна. Обаче иначе е в плановете ни.  Laughing Сицилия и на мен много ми хареса, но така и не видях някакво място като нормален плаж. Даже и в прехвалената Сиракуzа плажа беше на светлинни години от моите представи zа плаж.

10cent's, и на мене идеалът ми zа почивка не е да лежа на плажа и досега не съм го правила, но не се сещам какво друго мога да правя с 3 годишно дете. Това което си описала zа Анталия преz Май са и моите очаквания и zатова ми се струва, може би, не особено подходящо zа нас.

feiam, тук трябва да реzервираш по това време ако искаш да хванеш намалените цени. На някои оператори намаленията им иzтичат преди края на февруари.

Ели, ходила ли си на Родос или Кос? От гръцките острови имам опит само с Крит и нещо не останах очарована, така че ще ми е интересно да чуя нещо zа останалите острови.

А zа цените... ами не zнам обикновено не падат преz лятото, само теzи които се реzервират в последния момент май поевтиняват. Но пък тогава няма иzбор вече, вzимаш каквото е останало, на късмет. Но аz по принцип нямам опит с реzервирането на пакети (полети, хотели, трансфери zаедно), тъй че може и да греша. При мен обаче е по сигурно ако си zаявя отпуската малко предварително и zатова не мога да чакам до последния момент, че може да се окаже че имам реzервирана почивка, ама нямам отпуска.  Confused

# 18
  • Мнения: 7 605
Ами до края на тоzи месец са ранните zаписвания, след това ска4ат цените, и после има Ласт Минът с това, което е останало. Друг е въпросът, как с таzи криzа Ще се раzвиват неЩата таzи година. Има слухове 4е рауските туроператори са върнали голям брой легла по турските хотели, zаЩото няма да могат да ги продадат  Thinking

# 19
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

feiam, тук трябва да реzервираш по това време ако искаш да хванеш намалените цени. На някои оператори намаленията им иzтичат преди края на февруари.


и при нас е така  Laughing
просто преди бяхме на принципа "направи си сам", а в последните години с малката, на принципа "роднинска къЩа" на морето  Laughing
догодина, колкото и да ми е неприятно, Ще се наложи да се напъна в този период  Confused

# 20
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
и аз съм пълна с планове... но мъж ми иска да се цепи от тях, че за него няма почивка без вятър - така че за Родос или Кос реагира, за сега везните клонят към Турция септември с децата, другото ще е непланирано
На Родос вятър си има ама на Миконос е в излишък даже  Joy
Аз се надявам на една почивка в Ейлад ,ако не стане ще е чак по Коледа,но винаги има надежда а и изненада  Praynig

# 21
  • Мнения: 653
и ние както и много други итал. сме принудени да по4иваме основно през август
намерихме един много приятен резиденс на красиво и спокойно мястно (не казвам къде, за да не дойдете и вие  Wink  и пак Ще сме там
може и една седмица на моренце някъде през Юни (задължително с мини клуб, бейби денс и про4ие) такиви са ни изискванията на този етап
хубавото на семейно ориентираните хотели е, 4е никой не се впе4атлява от поведението на децата, но за хора без деца не ги препоръ4вам  Joy


Вяра, мога да ти препоръ4ам Тунис _ Джерба, близо е, плажът и морето са прекрасни, обслужването е добро

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 16:57 от gioia.

# 22
  • Мнения: 327
На 01.08 заминаваме за Бг.от там за Турция,а септември като се върнем ,ще мислим нещо
 за  ноември.Сега се оглеждам за април,май

# 23
  • Мнения: 3 461
Тази година, живот у здраве, голямата почивка ще е през декември, един месец обиколка на Австралия, тогава там ще е лято, а тук "зима". Междувременно се надявам да направим малка почивка в Истанбул или Златна Прага през лятото.

# 24
  • Мнения: 2 149
Юни седмица на някой гръцки остров,още не сме решили.
Септември 2 седмици в БГ при мама Laughing

# 25
  • Мнения: 1 194
Вяра, и на мен от известно време това ми е любимата тема-планирането на ваканции. даже на моменти малко се вманиачавам. Скоро си казвах, че е трябвало да работя нещо по туризма... Embarassed
Иначе по темата-ние ще ходим до Бг, но ще си откраднем една седмица в началото на юли за почивка в Южна Франция, на средизмено море, някъде в района на Сент Тропе. Мисля, че май месец там не е много за къпане, освен за свикнали с тези температури на водата, но може би е приятно, няма много хора, времето е достатъчно топло.

# 26
  • Мнения: 4 399
но ще си откраднем една седмица в началото на юли за почивка в Южна Франция, на средизмено море, някъде в района на Сент Тропе.

Искам и аз, искам и аз.... Wink


хубавото на семейно ориентираните хотели е, 4е никой не се впе4атлява от поведението на децата, но за хора без деца не ги препоръ4вам  Joy


Това мога напълно да го потвърдя.  Laughing Защо сте принудени да поЧивате през август? Тук също много хора излизат в отпуска през юли и август, но това е заради уЧениЧеските ваканции. Аз пък най-обиЧам да ходя на работа по това време. Е като стигнем уЧилищната възраст ще ми се наложи и аз да се съобразявам с ваканциите. Тунис също го обмисляме, тъй Че ще проверим мястото което препоръЧваш.

Някой няма ли да препоръЧа някой гръцки остров с хубав плаж?

surfline, вашият хотел изглежда с много хубав плаж и има доста неща за децата. Ох, доходи ми се още сега на топло като го разгледах....

# 27
  • Мнения: 413
юни - на море при мама в БГ
август - под тиролска сянка в долината на Ötztaler и първобитното селище http://www.oetzidorf.at/deu/seite2.htm

# 28
  • Мнения: 27 524
Уау, супер ни е рано да кажем отсега  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 3 521
Някой няма ли да препоръЧа някой гръцки остров с хубав плаж?

о. Кефалониа(Kefalonia) е с хубави пясъчни плажове. Освен това е много приятен за разходки, но и доста тих(забутан да не кажа) - погледни го.
На о.Крит също има пясъчни плажове (южната част, погледни и  около Каламаки и Georgioupolis - второто е МЕЧТА за почивка с деца> много плавно навлиза във водата, освен това е закътано и рядко има вълни или разни медузи, треволяци и т.н.) - не са много широки, но не са и зле. Там е по-цивилизовано от Кефалониа - с всичките предимства и недостатъци, които идват с "очовечаването". Wink

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 10:46 от surfline

Общи условия

Активация на акаунт