kogato toi neiska sex

  • 8 117
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 43
Едва ли,тои не е от тези дето си малчат.Винаги споделяме проблемите си.Много сме открити един кам друг и моя е греяката,че писах в темата "Тои "ОТКАЗВА"Да си признаю не е отказване а просто като говорим казва че му се случва за пръв път в зивота мутакова нещо-да няма сексуален контакт толкова време.И казва още че един мъж колкото повече време не практикува секс,толкова повече отвиква.Не сам го саблазнявала засега.Имам предвид че е адски изморен.А относно някои от горните мнения не мисля,че са верни,защото парво тои не ми изневерява:аз сам на 21 имам 2 чудесни деца близнаци,вкъщи всичко е винаги наред относно домакинството и чистотата.А за вапроса с физиологията ми:висока сам 1.74 тежа 59 кг черна коса далга и зелени очи.С две думи да не изпадам в дълбоки описания след и повреме на раждането сам си същата.Друг е проблема приятели.Мисля че е страха и сам склонна да послущам някои то вас-да поговорим защото явно още изпитва страх newsm78

# 16
  • Мнения: 7 723
... защото явно още изпитва страх newsm78
Единствения страх, който може да изпитва може
да е от това, да не ти направи още някоя двойка близнаци... Thinking
 

# 17
Едва ли,тои не е от тези дето си малчат.Винаги споделяме проблемите си.Много сме открити един кам друг и моя е греяката,че писах в темата "Тои "ОТКАЗВА"Да си признаю не е отказване а просто като говорим казва че му се случва за пръв път в зивота мутакова нещо-да няма сексуален контакт толкова време.И казва още че един мъж колкото повече време не практикува секс,толкова повече отвиква.

Интересно защо тогава ако не съм го правил 2-3 дена, започвам да се заглеждам и по котките на двора? Няма такива филми да не му се прави на мъж, ако не го е правил дълго време. А мастурбира ли? Ако и това ти каже, че не прави, значи откровенно те лъже. Или ходи и си пъха чушката другаде или има физиологичен проблем.

# 18
  • Мнения: 256
За проблема на авторката психологията има добро обяснение.

Общи условия

Активация на акаунт