Био продукти

  • 5 081
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 255
 Simple Smile Да, за Варна ми се струва проблем. За тоя магазин в София отдавна знам...то хубаво го има, ама ние от другите градове...  smile3516 Благодаря за отговора- ще проверя в нашата Била и в Метро да видим  Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 12 140
Във Варна може би има био храни в Пикадили. В София съм виждала доста неща в точно тази верига.

# 17
  • Мнения: 51
Италиански Биовафли и Биокрекери с марката CRICH може вече да си купувате в Кауфланд
магазини вече има почти в цялата страна.Днес ми донесоха и опитах Биовафлите и Биокрекерите които са без Е-та и ГМО и са съвсем здравословна храна страхотни
са на вкус.Вносител е пловдивска фирма "ЕМГ" ООД www.emg-bg.com

# 18
  • Мнения: 4
Био вафли, мюсли и бонбони има и в www.balevbio.bg

# 19
  • Мнения: 3 157
Виждали ли сте някъде в София био-портокали?

# 20
  • София
  • Мнения: 599
Не съм - само домати и краставици. В БИОМАГ имаше някакви моркови, лук, ябълки, но мисля че не бяха био, а от някакви селски райони - явно по преценка на магазина.

# 21
  • Мнения: 69
Био продукти в София има и в супермаркети 345.

# 22
  • Мнения: 229
био сирене, кашкавал, сокове, яйца, прясно и кисело мляко, мюслита, бисквити, олио  и зехтин и други подобни съм виждала в магазин 345 и Фантастико в София

# 23
  • Мнения: 3 157
И в ПроМаркет-ите има био продукти-кисело мляко,сирене,мед,зехтин.Портокали обаче не съм виждала все още никъде:(

# 24
  • Мнения: 15 379
А дали някой е виждал биоколбаси някъде - шунка, филе, шпек?

# 25
  • Мнения: 31 206
Купувам най-често био краставици.

# 26
  • Мнения: 100
Здравейте,
незнам дали тук е мястото, но виждам, че всички държите на качеството! Аз също се опитвам да купувам био или поне да избягвам доста вредни храни! Имам момиченце на 10 месеца и започнах да я захранвам с Био  мляко (кисело), но за мой ужас виждам как имам отворено мляко си изтекла годност от 30- ти ноември и все още не е развалено ... Все си мисля,че това не е нормално за био продукт... Вие имате ли някакви такива наблюдения и за други био продукти?
Приятна вечер на всички!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 175
Виждали ли сте някъде в София био-портокали?

Аз не,а доста съм търсила.Сега чакам след няколко дни да ми донесат от Гърция.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Има ли м-н във Варна, освен "Пикадили", където да намеря био продукти?

# 29

Общи условия

Активация на акаунт