Петъчна тема в сряда

  • 4 388
  • 109
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 586
Номерът на една колежката бе да си извади ръката изпод бюрото и да си помирише пръстите.

# 76
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Номерът на една колежката бе да си извади ръката изпод бюрото и да си помирише пръстите.
след това забърсваше ли ги с мокра кърпичка?

# 77
  • Мнения: 4 892
Номерът на една колежката бе да си извади ръката изпод бюрото и да си помирише пръстите.

И? Минаваше ли номерът е по-важно?

Добре, че не си ги е вадила из зад долната част на гърба и после да си ги мирише...
Според мен въпросната колежка е прилагала трик - анти мъже, а не за привличане. Вие ще кажете?

# 78
  • Мнения: 1 006
...Сакри,не се прави на скромна,знам какви очи имаш.Зелени и красиви.

Напълни ми душата и се разсмях с глас, заклевам се!  Laughing Благодаря ти! Вероятно сме се виждали когато съм се правила на дъщеря на майка ми и на майка на децата ми. Тя е зеленоока, синът ми е с най-красивите сини очи на света, а дъщеря ми с най-невероятните и менящи се синьо-зелени очи. С кафяви очи съм. Като кафето, което толкова много обичам. Имам цветни лещи, които понякога слагам с огромно удоволствие като бижу. Сиви, които върху кафява основа незнайно защо изглеждат зелени. С тях се чувствам и визуално ставам друга жена. Сякаш влизам в друга кожа. Ей ти на един от моите трикове плюс това-онова, който хи-хи...явно въздейства и на жени.  Mr. Green

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 15:39 от SAKRI

# 79
  • Мнения: 370
Номерът на една колежката бе да си извади ръката изпод бюрото и да си помирише пръстите.
хахахахах hahaha,много секси гледка няма що.... Laughing и мъжът насреща й ще се счупи да я сваля... Joy

# 80
  • Мнения: 1 006
Номерът на една колежката бе да си извади ръката изпод бюрото и да си помирише пръстите.

И? Минаваше ли номерът е по-важно?

Добре, че не си ги е вадила из зад долната част на гърба и после да си ги мирише...
Според мен въпросната колежка е прилагала трик - анти мъже, а не за привличане. Вие ще кажете?

Не мога да кажа, защото в момента повръщам.

# 81
  • Мнения: 623
Хич не ми беше на ум да ме забелязва,ама е така сутринта изпитах внезапен агресивен импулс да го хвана за пакета насред Раковска.
Продължава да ми споделя как е възбуден психически. Crazy

# 82
  • Мнения: 2 309
Да бе...ужас,то така един познат разправя,помирисвайки си ръката след като я докоснал там...си правел сметката дали да я лиже.
Тая директно ги насо4ва,а ooooh! Sick

# 83
  • Мнения: 4 763
Рожбо Shocked Не обяснявай подробности, моля Laughing

# 84
  • Мнения: 4 892
Темата си стана върло петъчна-късна!  Laughing

# 85
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
хммм забелязал съм по някои филми как жените си захапват пръстите от време на време и гледат с един топъл поглед ....
нещо правите грешни асоциаци май.

Цитат
Да бе...ужас,то така един познат разправя,помирисвайки си ръката след като я докоснал там...си правел сметката дали да я лиже.
че какво странно има, инструкцията за подовата замазка започва с "върху добре почистения под ...."

# 86
  • Мнения: 301
Темата си стана върло петъчна-късна!  Laughing

с ароматен привкус  ooooh!

# 87
  • София
  • Мнения: 7 097
Темата си стана върло петъчна-късна!  Laughing

с ароматен привкус  ooooh!

По този повод се сетих за слепеца, дето като минал покрай сергията с риба, казал: "Здравейте, момичета..."  Mr. Green

# 88
  • София
  • Мнения: 38 912
хммм забелязал съм по някои филми как жените си захапват пръстите от време на време и гледат с един топъл поглед ....
нещо правите грешни асоциаци май.

Цитат
Да бе...ужас,то така един познат разправя,помирисвайки си ръката след като я докоснал там...си правел сметката дали да я лиже.
че какво странно има, инструкцията за подовата замазка започва с "върху добре почистения под ...."

Зависи от филмите...

Някой трябва май да ни сложи голяма червена точка с 18 вътре!

# 89
  • Мнения: 4 892
хммм забелязал съм по някои филми как жените си захапват пръстите от време на време и гледат с един топъл поглед ....
нещо правите грешни асоциаци май.

Цитат
Да бе...ужас,то така един познат разправя,помирисвайки си ръката след като я докоснал там...си правел сметката дали да я лиже.
че какво странно има, инструкцията за подовата замазка започва с "върху добре почистения под ...."

Зависи от филмите...

Някой трябва май да ни сложи голяма червена точка с 18 вътре!

И от майсторите, тия с по грубите мистрии едва ли четат инструкциите.

Общи условия

Активация на акаунт