Последният влак за лихвоточките!

  • 277 500
  • 2 226
  •   1
Отговори
# 2 175
  • Мнения: 0
Здравейте! Някой може ли да ми каже до коя година / месец е стигнало изплащането на компенсациите за София? Освен това, трябва ли да се ходи до Общината за нещо или направо ти ги превеждат по сметка в ДСК?

# 2 176
  • Мнения: 1 156
А мен ме интересува дали трябва да ходя някъде да си вписвам актуалната сметка или те автоматично те намират? Защото когато писах разни документи за лихвоточките имах друга банкова сметка. ..

# 2 177
  • Мнения: 9
Здравейте! Изплащането за Стара Загора е до септеври 2012 година, живот и здраве след изборите им обещали пак са има превод тогава и аз ще съм сред печелившите Party А и до колкото ми е известно ти звънят да те уведомят и ти превеждат парите по сметката в ДСК Simple Smile

# 2 178
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 584
А мен ме интересува дали трябва да ходя някъде да си вписвам актуалната сметка или те автоматично те намират? Защото когато писах разни документи за лихвоточките имах друга банкова сметка. ..
Парите ще преведат в тази банкова сметка, която си посочила, никой няма да те "намери автоматично". Освен това не уведомяват, когато са ги превели, трябва да си проверявате.

# 2 179
  • Мнения: 1 156
Благодаря

# 2 180
  • варна
  • Мнения: 256
И моето 5 годишно чакане приключи newsm44
За Бургас изплащат 4ти списък на 2012г! Всичко стана много бързо и леко!
Успех и много търпение на чакащите Peace

# 2 181
  • Sofia
  • Мнения: 58
А някой знае ли какво се случва,ако след закупуването на имот с парите от лихвоточките,решиш да го продадеш?Има ли някакви ограничения,условия и тн?

# 2 182
  • Бургас
  • Мнения: 4 071
А някой знае ли какво се случва,ако след закупуването на имот с парите от лихвоточките,решиш да го продадеш?Има ли някакви ограничения,условия и тн?
многократно е обсъждано
в правилника към закона има един член, според който при продажба се връщат, но няма кой да следи това, нито комисията, нито друг орган има задължение за следи какво става с имотите, а и то на практика е невъзможно
някои нотариуси отказват такива сделки, други  ги минават без забележки за връщане на пари, аз познавам няколко човека, които си  взеха парите и продадоха имотите

# 2 183
  • В страната на бурите
  • Мнения: 961
Някой скоро проверявал ли е докъде са с изплащането за София?

# 2 184
  • Мнения: 759
Дават информация за София на телефона на общината. Аз да кажа за себе си. Подадох документи декември месец 2011г. Миналия месец проверих в банката по случайност, че имах път натам и се оказа, че парите ми са преведени през декември месец 2016г. Прехвърлих си ги и съм приключила официално с тази работа. Точно пет години чакане!!!
Имайте предвид, че никакво известие не получавате. Трябва да си проверявате в банката редовно, защото моите са стояли така 4 месеца без да знам.
Успех на всички, много се бавят, но изплащат в крайна сметка.

# 2 185
  • Мнения: 8 810
Ако закупя сега или до 1 година имот, ще мога ли да подам за лихвоточки, или всичко е приключило и кой взел, взел?

# 2 186
  • София
  • Мнения: 94
Всичко е приключило , така ни казаха в общината . Чакат да се гласува удължаване на срока , но не се знае кога .

# 2 187
  • София
  • Мнения: 11 716
Имам следното питане.След като се изплати сумата по лихвоточките,задължени ли сте тази сума да я ползвате за закупуване на имот?

# 2 188
  • Мнения: 54 478
Ти трябва да имаш закупен имот, за да ти изплатят.
Иначе не.

# 2 189
  • Мнения: 157
Мили хора,
Моето чакане приключи. На 6 юни са ми превели парите. Подадох документи септември 2012. 5 години чаках. Става въпрос за София. Благодаря на всички от темата и ви пожелавам успех!

Общи условия

Активация на акаунт