маска за лице почистваща като козметик

  • 9 627
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 410
Аз използвам тази маска след баня, когато порите са отворени, така според мен ефекта е по-добър.
Редовно я ползваше и дъщеря ми когато беше в пубертета - според мен тъй като е с каолин, много добре премахва излишното омазняване и пронквайки в дълбочина не позволява порите да с езапушат с мазнина и да се създадат проблеми.
От опит установих, че след едно почистване при козметик, ако се използва тази маска доста дълго време замества козметика - аз ходя не повече от три пъти в годината на почистване в козмет салон. Излиза ми доста по икономичен този вариант, а и кожата ми май повече го харесва. Peace
Освен това маската показва проблемните зони по лицето, на които трябва да се обърне внимание - обикновено това са места на които все забравяме да сложим достатъчно крем.
Другата маска с морски екстракти, за която говори Зори, също е невероятна.Тя е готова и е малко по лесна за използване. Но двете маски са с различно предназначение и аз лично ги комбинирам.

# 16
  • Мнения: 189
Знаете ли дали във Варна има дистрибутори на FOREVER?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 956
Abe ne znam dali sum prava, no ne vizdam nikakuv smisul ot po`istvaneto na liceto pri kozmetik. Vizdala sum lica sled kozmetik, koito sa bili napravo razraneni ooooh!

# 18
  • Мнения: 454
И мен ме заинтригувахте с тази маска. Само не разбрах, в тази цена, включен ли е активатора или той се купува отделно. Моля, ако някой има инфо, къде мога да си поръчам продукти на тази фирма за Пловдив, да каже.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 061
Аз имам познат дистрибутор, от когото си купувам хранителни добавки. Маската не съм ползвала, но вие ме зарибихте. Трябва да го питам дали познава някого в Пловдив.
Velesa, ако искаш пиши ми на лични и ако успея да издиря някого там, ще ти пусна координатите.

# 20
  • Мнения: 581
И мен ме заинтригувахте с тази маска. Само не разбрах, в тази цена, включен ли е активатора или той се купува отделно. Моля, ако някой има инфо, къде мога да си поръчам продукти на тази фирма за Пловдив, да каже.
  Активатора не е включен в цената.Купува се отделно.Ето инфо за него:http://www.flp.bg/bg/P_Activator_bg.htm.Малко извън темата: аз го използвам успешно срещу хрема, вкъщи не се ползват капки за нос, а само Активатор.

# 21
  • Мнения: 3 410
 Vesela ,изпратила съм ти на лични телефон на една мацка от Пловдив, дистрибутор на Форевър Peace
И да допълня Зори - активатора е чудесен и като капки за уши и за компреси при травми

# 22
  • Мнения: 16
Здравейте!И мен успяхте да ме заинтригувате с тези маски!Ако някой дистрибутор чете,моля да ми пише!

# 23
  • Русе
  • Мнения: 658
Момичета, аз също се интересувам. От Русе съм. Пишете как мога да се сдобия с тази маска? Откъде да намеря дистрибутор? То голяма тайнственост...

# 24
  • Мнения: 3 410
Ми няма никаква тайнственост   Rolling Eyes, просто всички живеем в различни градове , а продуктите се поръчват при дистрибутор, та затова Peace
Колди, ако намеря телефон на някоя дама от Русе, ще ти пиша Hug

# 25
  • Русе
  • Мнения: 658
Благодаря, системата е подобна на Ейвън и за това ми трябва дистрибутор, така ли?

# 26
  • Мнения: 3 410
Да Peace Успех  bouquet

# 27
  • Мнения: 157
А някой да знае дистрибутор в София?  Rolling Eyes
Много ме заинтригува тази маска.
Само с активатора ли трябва да се ползва? С вода или тоник не може ли?

# 28
  • Мнения: 3 410
Не става с вода - силата и е когато се смесят в съотношение 1-1 пудрата и алоето. Понеже алоето прониква надълбоко в кожата и по този начин се почиства лицето в дълбочина.

# 29
  • Мнения: 0
Маската е подходяща за всеки тип кожа. Само тези които са алергични към глината трябва да внимават, защото маската съдържа каолин. Самата маска се смесва с активатор - това  е лосион, който е 100% чисто алое, от което са махнати само фибрите. Може да се използва и отделно, но при маската е задължителен, защото с него тя става на рядка кашичка (самата маска е под формата на пудра).   Това е продукт на Форевър и както казаха по-нагоре се разпространяват с дистрибутори. От сайта можеш да си поръчаш само ако имаш дистрибуторски номер, ако не - си го поръчваш на човек, който е дистрибутор  Simple Smile
Такова понятие за всеки тип кожа в козметологията не съществува.Незнам колко от вас може да са алергични  към глина,но към алое-вера със сигурност много от вас може да   усетят непоносимост или алергична реакция,особено ако  към нея се добави  и така описания мед-който е   силен алерген!Този продукт ,както и който и друг,в никакъв случей не могат да заменят професионалното почистване на лице,единствено  би  спомогнал за  по-свеж вид и би бил отлично  допълнение в домашни условия към почистването направено ви от специалист,стига  да е подходящ за вашия тип кожа!

Общи условия

Активация на акаунт