Ден след ден,час след час, ФЕВРУАРСКИТЕ мъници идват при нас...

  • 15 523
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 276
Честито на мамите Сонче, Десита и tesori, както и на щастливата леля Синеоч!

Аз имам едно въпросче към мамите, които са раждали/ще раждат с епидурална упойка. Какви тестове се правят предварително? Знам за някакъв тест за алергия, но анестезиолога ми каза, че щом нямам алергия към нищо да не си го правя. Но аз все си мисля, че ако не знам да имам -  не означава, че нямам. И ми се иска за всеки случай да си направя. Утре ще ходя при докторката и ще я питам. Ще се радвам, ако чуя и вашето мнение.

# 16
  • Мнения: 86
Здравейте мамички 2 в1 и 1+1  Simple Smile
Честито на всички новообебили се! Желая на мамите бързо възстановяване, а на бебчетата-да растат здрави и щастливи за радост на мама и татко!
Аз снощи имах доста силни контракции и си помислих че е дошъл момента но си легнх и ми минаха. Така бях чела че се проверяват контракциите дали са родилни. Мен малко взе да ме хваща страх за предстоящото
мамите с бебчета-с колко дрешки обличате и с какво завивате мъниците? а с какво ги мажете след къпане-зехтин бебешко олио крем?
късмет на мамите за които днес е денят!  bouquet Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 23
Здравейте момичета!

Да ни е честита новата тема и да продължаваме да я пълним с прекрасни новини за малки сладки бебчета.

Да са живи и здрави новите бебоци! Да радват мама и тати!

Sorry, но загубих дирята, кого съм поздравила и кого - не.  newsm78

# 18
  • Мнения: 5 140
сори  Embarassed, а аз забравих да ви почерпя

# 19
  • Мнения: 2 829
Ей, момичета, честито на всички родили!
Честито и на кърмещите майки, които вече се радват на по-голяма нощна пауза!

При мен нищо ново-вече искам и моето мишле да се появява, но то явно е на друго мнение....

# 20
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Честито на новите майчета! Да са им живи и здрави бебетата! На мамите - бързо възстановяване!  bouquet

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Здравейте февруарки мили  Hug
Ние с бебе Таня сме си вече в къщи.Добре сме,малката спи много през деня и аз гледам да поспивам с нея.В болницата са си обърнали деня с нощта,и сега в къщи е така.Искам да ви кажа,че операцията мина много добре,не ме боли изобщо,сама си къпя бебка,имах малко проблеми с кърменето,но сега всичко е ок.Качих малко снимки на малката да я видите.
Едно огромно честито на всички мамита ,които са родили,да са ви живи и здрави рожбичките и много да ви радват  newsm51 smile3525 newsm51

# 22
  • Мнения: 1 121
Ура, имаме си още 3 бебенца newsm44 прекрасно начало на деня!

zabche, добре дошла  bouquet

Ние с бебка сме ок. Искам да споделя с вас, че в болницата, в която раждах ми подариха чантичка с бебешка козметика Мустела - много съм доволна и ви я препоръчвам. Подариха ми и много хубаво шампоанче за тяло и коса на Нивеа-страхотно е, много нежно е ароматът е чудесен. Ако и в България продуктите са със същото качество, не се чудете, а си ги купувайте, много съм доволна Wink

# 23
  • Мнения: 127
siqnie Извинявайте, че пиша в темата Wink но бих искала да препоръчам козметиката на A-Derma Педиатриа-Синята серия ползвах я много време и съм доволна, а и флаконите са по 500мл. Зелената серия се препоръчва при атопични дерматити.

# 24
  • Мнения: 40
Честито на всички мамчета, сдобили се с прекрасни бебчета - да са им живи и здрави и много да ги радват.
Добре дошли и на изписаните   bouquet  bouquet А тези дето чакат да ги изпишат - им пожелаватм да стане възможно най-скоро!
Мартеничка няма магия, всичко стана случайно ето две снимки от първия ни опит върху памперса:
http://media.snimka.bg/2128/010511033-big.jpg
http://media.snimka.bg/2128/010511052-big.jpg
Но не те съветвам да започвате така, че бързо се учат... Пробвай да я гушнеш в някоя подобна поза със свити краченца права. Много са мънички още да висят над лигена, ама....
Успех на всички бременалинки  Peace

# 25
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ОБЕБИЛИ СЕ! Да са ви живи и здрави дечицата! Да слушат, да папкат и много да радват цялата рода! А на мамите- бързо възстановяване!


Добре завърнали се на родилите мамчета! Много щастливи мигове с малките сладурчета!   bouquet

Ние сме 2 в 1! Много исках днес да родя, но май няма да стане. Вчера ходих на преглед и ми казаха, че няма да е тази седмица въпреки, че корема малко ми се е смъкнал! Тогава си запазвам датите 15 или 17 пък да видим  Laughing !

УСПЕХ НА ВСИЧКИ, КОИТО ИМ ПРЕДСТОИ ГОЛЯМОТО СЪБИТИЕ!  Praynig  Praynig  Praynig

# 26
  • София
  • Мнения: 374
Здравейте, момичета   bouquet
Одавна не съм писала, но ви чета редовно и се радвам на новите бебчета  Grinning
Честито на всички нови мамчета, да са им живи и здрави малките юначета.

Аз вече имам определена дата за секцио - 17-ти февруари. Колкото повече наближава деня толкова повече ме хваща страх, но пък нямам и търпение да гушна малкото човече  Hug Ще раждам в Майчин дом, но май няма вероятност да се засечем с някоя от вас - виждам, че повечето сте в Тина Киркова.

Лек ден от мен   bouquet

# 27
  • Мнения: 263

 Пльос и от нас в новата темичка!

 Честити рожби на Десита, Тесори и Сонче  newsm32 newsm32 newsm32

 Бетунга, благодаря ти, мила. Сега отиваме на среща с доки и да видим тя какво ще каже за акитата, ама мисля, че неизбежно ще стигнем и до твоята хитринка, че направо ми се скъса сърцето тази нощ като я слушках как се напъва  Cry

 Боровинче, за епидуралната упойка на мен не са ми правени никакви предварителни тестове за алергии, с изключение на един общ тест (ама той беше за съсирване на кръвта мисля) при постъпване в болницата. Иначе и аз бях пощуряла и питах наляво и на дясно. Не се тревожи, анестезиолозите си знаят работата.  Peace

 Хайде, отиваме да се обличаме, а като се върнем ще разказваме  Hug

# 28
  • окр Пазарджик
  • Мнения: 36
Здравейте!
Честито на всички обебили се мами!!!
Днес ми е термина , но явно ще се размине . До седмица  ще е голямото събитие , дотогава чакаме  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 17
Здравейте и за днес от нас    bouquet
 Брей колко бебчета си имаме от вчера и днес - да са ви живии здрави момичета, много топлина да носят в семействата ви. Даже си имаме и още една Белослава на Карбо Simple Smile
 Момичета аз исках да питам за къпането. Кога е най-удобния момент за това мероприятие. Ние понеже се храним на поискване ( горе долу на 2,5- 3 часа) и сгледам да го къпя малко преди да му се дошло време за ядене, че като е гладен рвеве доста когато е извън коритото. Е да ама снощи май го събудих от по-дълбок сън и беше толкова сърдит, че опищя света.  ooooh! Кротак е след хранене ама не мисля че е удачно да го къпя при пълен сотмах. Та се чудя при вас как е и кога издебвате момента да ги топнете в коритото  newsm78
 А и друго появиха му се някакви мнооого ситни пъпчици по личицето. При посещението в нас след изписването педито каза, че сега след болницата и аз и той сме били носители на някакви стафилококи и щели да ни се повяват пъпки и да не съм ползвала никакви мазаила за тази цел , а да съм го мажела с кърма. Тя лекувала такива неща.  newsm78 Само не знам как реши че имаме такива сатфилококи без никакви изследвания, а и в епикризата нищо не пише. Чудя се дали не е масово това  #Crazy
 И наистина от време на време му илизаха такива единични бели пъпчици, но от вчера излязоха едни такива мнооого ситни почти незабележими, като обрив най-вече на челцето. Дали не е през кърмата минало нещо от което съм яла.

Общи условия

Активация на акаунт