Отговори
# 15
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
единствено и само циф,но без търкане каквото и да ползваш,не става Mr. Green

# 16
  • Мнения: 156
Доместос Peace

# 17
  • Мнения: 2 132
Доместос черен и Полирапид Peace

# 18
  • Мнения: 2 498
Полирапид-ползвам го от година и за нищо не го заменям Peace

# 19
  • Мнения: 5 698
Ами аз чистя с Доместос и Цилит  и съм доволна!
Peace

# 20
  • Мнения: 314
Oпределено ПОЛИРАПИД. PeaceА и е на оцетна основа,измива всичко,на мен дори ми махна цимент от плочките,без да търкам дори,направо го разтвори.

# 21
  • Мнения: 8 999
Аз чистя с обезмаслител. Напръсквам, оставям да постои, после разтърквам с гъба /ама без много да се напрягам/ и после изплаквам с душа.
Обаче този ПОЛИРАПИД ме заинтригува. Може ли малко по-подробна информация от ползващите го.

# 22
  • Мнения: 385
бърсане след баня, всичко друго води до дишането на много отрови

Това е моят начин. Плочките са чисти, без петна, обаче фугите са ми много лоши на мен и там е голям зор.
И аз така Peace За фугите вече прибягвам до "отрова", но по-лека по мое мнение /ако може изобщо да се каже така Laughing/: сложила съм белина в пулверизатор и пръскам само по фугите, оставям така една нощ и после забърсвам. Моите са бели и действа много добре, ако са цветни обаче незная дали белизната няма да ги обезцвети newsm78

# 23
  • Мнения: 1 259
И аз ползвам Доместос  за банята и особенно за ваната... но както вече някой каза, без търкане нищо неможе да помогне.

# 24
  • Мнения: 371
Аз пък днес изчистих цялата баня с гъбата на сано,без грам препарат(само за тоалетната използвах)Всичко блесна.

# 25
  • Мнения: 22
Опитвала съм всичко, но повярвайте че по ефектен препарат от Пулрапид няма , това е чудо. Има с оцет- червен, други цветове  скъпичък е около 4 лв. ,но е незаменим.

# 26
  • Мнения: 8 999
Аз пък днес изчистих цялата баня с гъбата на сано,без грам препарат(само за тоалетната използвах)Всичко блесна.

И аз чистя ваната и мивката с гъба на Сано или на Фино /мисля, че са еднакви/. Но за плочките и фугите не става - много се рони, а на цветни плочки /каквито са моите/ оставя бели следи.

# 27
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Заинтригувахте ме с "Полирапид" Thinking
Ако някой може да намери снимка,най добре ще се ориентирам какво да търся Wink

# 28
  • Мнения: 712
Аз открих случайно един препарат, мисля че е гръцки - ARRIXACA или нещо подобно. Шишето е от 1,5 л и беше към 4,50 лв.
Чисти разкошно. Като фугирахме плочките в банята, се забавихме с почистването и сега те са непрекъснато бели. Чистих с какво ли не, включително с чист ощет, но нищо не стана. Като пробвах с този препарат, разликата беше очевидна.

# 29
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
единствено и само циф,но без търкане каквото и да ползваш,не става Mr. Green

Става и без търкане,аз ползвам Bref Power за упорити замърсявания,пръскам,изчаквам и изплаквам с душа,така чистя при упорити замърсявания веднъж на няколко месеца,иначе ежеседмично си чистя с Медикс за фаянс и Доместос за тоалетната.

Общи условия

Активация на акаунт