1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 17

  • 18 932
  • 441
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 959
Бурак е що годе симпатяга,само да видя какви ще ги надроби Laughing

Хич не гледай ми го взимай, щом ти харесва...щот другите са заети... Mr. Green

# 16
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ей,страшни сте..
Една серия-една тема изписвате,ще върна да чета малко.. Hug

# 17
  • Мнения: 312
 Цоп в новата тема.

# 18
  • Мнения: 380


много люти, тези бащи бре. Shocked  щом тате не дава а, сино не шлуша - шамар... ooooh!
те бащите люти люти ама май ....нищо,нали видяхме как и Кемалчо го шамаросаха,ама никакъв смисъл нямаше от това точно тогава. Wink
 
а за анкетата ми се иска и дано да съм познала :ще му се извини, че го е обвинил напразно за случката с Шок и ще иска подробности относно тази с Шехерезада

# 19
  • София
  • Мнения: 1 524
За анкетата - Ще се почувства безкрайно неловко, определено трябва да се извини, но няма да пита за подробности, може и да свали Шехи от пиедестала.

Schmetterling
Керем няма за сега равен на себе си и коса си има и чар  Mr. Green А за почивния ден - остави го бре, малко да си почива човека, че ще му стопим лагерите барзо - бързо.  Joy Joy Joy

kami69 Не мисла, че е нестабилен, просто е непредвидим. Затова ми е интересен, освен всичко друго.

topsx АААА не така с лошо  Naughty

# 20
  • Мнения: 132
Бурак си е малко грозничък наистина,но има някакъв чар.Нали все пак го представят като гъзарче,което до сега е харчело само парите на брат си и майка си.

# 21
  • Мнения: 1 492
Какво му пречеше на Бурак да спаси жената? Егати мъжете Crossing Arms

# 22
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Какво му пречеше на Бурак да спаси жената? Егати мъжете Crossing Arms

абе,не мъж,а пъзльо #Cussing out
той затова избяга от щатите я!!!

# 23
  • Мнения: 2 439
Бурак си е малко грозничък наистина,но има някакъв чар.Нали все пак го представят като гъзарче,което до сега е харчело само парите на брат си и майка си.
Прилича ми на чеченски терорист.

# 24
  • Мнения: 132

topsx АААА не така с лошо  Naughty
[/quote]

Еее,човека си е хубав,ама ролята му е малко кофти Няма да се караме я! Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 1 524
камелия Отговаря точно на образа, който пресъздава Керем - безпринципен, глезльо и плейбой. За сега не е пораснал, дано с времето стане мъж, а не бягащ от отговорности пикльо. Тоз Бурак ми се искаше да  е по-красивичък.

Прилича ми на чеченски терорист.
В десетката - и на мен на такъв ми прилича.  hahaha

# 26
  • Мнения: 7 914


Schmetterling
Керем няма за сега равен на себе си и коса си има и чар  Mr. Green

ами вземи Бурак той коса има повече отколкото му трябва Joy

# 27
  • Мнения: 157
Момичета , въпрос: да слагам ли резюме на 81 епизод в блога или не  newsm78 newsm78

# 28
  • Мнения: 2
meggyv , за мен е нестабилен.Не го харесвам от самото начало, е както и да е; не мисля че Керем може да се извини на Онур,според мен е невъзможно,много ми е интересно че толкова много гласували за най-положителното,което би могъл да стори Керем.Аз мисля,че в никакъв случай няма да пропусне възможността да очерни Онур, не знам как без да засегне Шех, но....не би се извинил никога.Е, ако все пак го направи(да се извини)- то ето колко е непридвидим.....

# 29
  • Мнения: 7 914
Момичета , въпрос: да слагам ли резюме на 81 епизод в блога или не  newsm78 newsm78
ами да може само пиши, че е 81 епизод Hug

Общи условия

Активация на акаунт