Вьпрос кьм испанските мами,които живеят близко до плажа

  • 1 061
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 825
Ей, уреди се пак с компания, а аз пък си мислех, че насам ще идеш...аз докато видя темата и те нащи се оговорили, че и план направили кой, къде, кога и с кого  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Айде приятно ви изкарване...от сега поюнах да ви завиждам ... и д направите мноооооогоооо снимки и на спасителя  Wink Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 16
  • Мнения: 4 212
Сминки ще има, оба4е на спасителя НЯМА, ти няма се отплесваш, той е за Вал. Flutter

после на теб и мъжо ти ви е ред да идвате, кво си мислиш, 4е ще ви се рамине ли, не позна Naughty  Mr. Green

# 17
  • Ispania
  • Мнения: 4 483

Само дето в басейн не влизам (много са ми килцата Embarassed) а в морето самос  пола....ина4е не се раголвам.Мани ми някой може да вземе да ме хареса hahaha Crazy.Тенис на корт newsm78 хахахаха само си се представям мен там  261uu.
Леле Вал, какъв смях ме напушиииииииии  Joy Joy Joy Joy
Ми ти много лъжеш , ма сестро, нали те видях на снимките от рожденния ден на Алекс, я се стегни и не се прави зорлем на дебеле  Naughty Mr. Green
Хахахаха ,а ти нали знаеш ,4е на снимките много килца са скриват.А и все пак аз пуснах снимките на които изглеждам най -добре(нали сьм си кукона по рождение Flutter).Боже.........ама вие не си пресдтавяте как изглеждам  261uu.Тя Тея ,Ще ме види и после ,Ще ви разказва ooooh!,Щом на мен не вярвате Crossing Arms Laughing.
Хахахахаха е зна4и все пак сьм иzбрала най- хубавите снимки да пусна от рождения ден на Алекс newsm44

# 18
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Сминки ще има, оба4е на спасителя НЯМА, ти няма се отплесваш, той е за Вал. Flutter

после на теб и мъжо ти ви е ред да идвате, кво си мислиш, 4е ще ви се рамине ли, не позна Naughty  Mr. Green
Хахахаха вие ,Ще ме убиете Joy.Ами така де ,кьде сте се наредили за сапасителя.Пьк и нбе о4аквайте снимки негови ,заЩото тох ,Ще избяга като ме види Joy Cry

# 19
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Аз ще я вкарам във форма, само да ми дойде  smile3508

Булка , за ква пола говориш, 4е тук на басейна са от слон нагоре, освен това като залегнем под палмата никой няма  да ни притеснява. И не се притеснявай, 4е ще прилее водата от басейна - първо пускам Ванина да поизпие малко вода, от кога се мъ4и горката, после влизаме ние, мишелинките   261uu

Обещавм тържествено да ти купя 1 стек с вода и да те нау4а да пиеш бира, ако не мартини, няма  неискам NaughtyMr. Green


  grinning039

Имаме спасител на басейна.Ще му кажа, 4е неможеш да плуваш, да те наблюдава, знае ли 4овек от кой храст ще изко4и зай4ето.... smile3549
Хахахаха ами доста трябва да поизпие ВАнина Embarassed.Аз те видях теб на снимките .........4е ти ако на това казваш"мишелини",тот огава ,Ще те е срам да излезнеш с мен Embarassed
 Hug
А за спасителя се разбрахме ...хахахахахаха

Общи условия

Активация на акаунт