С какво да захраня

  • 1 947
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 920
Записвам се да следя темата, че ми е интересна предстои ми захранване и съветите тук ще са ми полезни Peace

# 16
  • Мнения: 405
Тиква, круша... Hug

# 17
  • Мнения: 27 524
Захрани на 6 месеца. С оризова каша, зеленчуково пюре или плодово пюре. В този ред ги смятам вече за правилни.

# 18
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Захрани на 6 месеца. С оризова каша, зеленчуково пюре или плодово пюре. В този ред ги смятам вече за правилни.

Подкрепям напълно!
На моя син му ги въведох в следния ред - оризова каша, царевична каша, три зеленчука, три плодчета. Но захраних на 4 месеца и го отчитам като грешка. На сегашния акъл бих изчакала да стане на поне 5 месеца и половина.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
аз захраних на 5м с оризова каша

# 20
  • София
  • Мнения: 210
Lady Frost защо да е грешка  Thinking? Нашата педиатърка иска от другия месец да включим сокче, незнам какво, но ако е плодово мисля да не давам. Знам , че сега се препоръчва до 6ти месец само на кърма, но аз нямам против да захраня по-рано  Peace. Едва ли е вредно.
Когато се включи каша или зеленчук за първи път цял месец ли се дава, преди да се включи втори вид храна? newsm78

# 21
  • Мнения: 4 335
Тиква,на синьт ми тя действаше и разхлабващо Peace

# 22
  • Мнения: 13
Записвам се да следя темата, че ми е интересна предстои ми захранване и съветите тук ще са ми полезни Peace
Определено и аз ти препоръчвам тиква.Бебетата я обичат и е много полезна,а и действа разхлабващо.

# 23
  • Мнения: 107
Тиква и круша са подходящи за захранване пък и двете разхлабват.

# 24
  • Мнения: 168
аз захраних дъщеря ми на 4 месец с плодово пюре

# 25
  • Мнения: 7 411
нас тиквата ни запича и затова я захраних с зеленчуци и плодове които разхлабват /круши,сливи ябълка/ и се получи добре .,на обед морков,картоф и т.н а преди одед разхлабващите пюрета /плодови/и горе долу си ходи всеки ден

# 26
  • Мнения: 1 372
Захрани с круша или тиква при навършени 6 месеца. И двете са слаби алергени, а в същото време имат разхлабително действие. По-късно може да прибавиш и пюре от слива.

# 27
  • Мнения: 1 512
С тиква,круша,сини сливи.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 194
Аз бих препоръчала картоф- неалергизиращ ( дъщеря ми беше с АБКМ) и с неутрален вкус.
Моето дете е от изключенията- не харесва много сладкия вкус- и тиквата я ядеше само в комбинация с картоф.

# 29
  • Мнения: 140
Почни с тиква щом се притесняваш да не се запече, мисля чя имаше и тиква с картоф... Wink

Общи условия

Активация на акаунт