Я,колко мъничко остана-през МАРТ и аз да стана мама!

  • 12 881
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 361
цоп и аз тука  bouquet
само хубави новини да има в темичката.
Белла браво Hug

Elg , ама каква е тая бабетка, предполагам- на някой баба му ли? Embarassed Вече много взе да ме дразни и незвам как у понасяш- тя защо стои у вас не може ли да й кажеш, по- скоро някой друг - че бременните имат нужда от спокойствие.
тази бабетка е баба на мъжа ми и ние живеем при нея. (той живее при нея от 18годишен) Обаче в последно време изтрещя това бабе и все съвети дава дето никоя не я пита- това да ям, това да направя, ама защо сега ремонт (ами кога, като тръгнем 1 клас ли) и т.н. И аз понеже съм нервна, а и малко луда и не пнасям някой да ми се бърка, та съвсем се нервирам и аз и почнах да повишавам тон. Направо ще е ад като се появи бебка. То остави, че създава чисто битови проблеми и вървя след нея, ами не се усеща какво прави- например за 2 път я хващаме с мъжа ми като се прибираме да седи на отварена врата #2gunfire тя ако няма нищо ценно, то ние сме се заринали с техника. Ама да не ви занимавам с мойте си глупости- ще се оплача на свеки да идва да си я усмирява.

# 17
  • Мнения: 88
ronja77 за болничните - зависи кога са ти го внесли от фирмата - внася се с осигуровките за месеца, след това нои има 15 дни да мъдри колко да плаща и до колкото разбрах плащат вторник и четвъртък. аз си извадих пик - на 1ви етаж в стая 106 мисля беше - за 5 мин. 1 бланка и готово и с него може да си следиш всичко в сайта на нои.  Peace

# 18
  • Мнения: 18
зелено човече - не съм стерилизирала такива , щото тогова нямаше  стерилизатори , но съм ги попарвала с вряла вода и сапун!  Peace В петък ми пази място   при теб , щото сутринта съм на консултации от 8 ч. и за болничен та може да дойда към 10.30ч. най-късно .


Е Белла браво, страхотно си се справила!  Hug 
За първа страница - Тина Киркова  с екип на  др. Гергов.

ЕлиShocked  ooooh!

# 19
  • Мнения: 88
Белла  - забравих в миналият пост - за 1ва стр. - майчин дом  Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 659
 
Пак да питам някой стерилизирал ли е гризалки и гумени играчки  Whistling
Зеленко, ако гризалките са от тези с течност, които се изстудяват не ги стерилизирай, защото течността се разширява от топлината и се пукат, а течността излиза. Знам, че братовчед ми стерилизираше играчките на племенницата в стерилизатора за МВ, но веднъж ги беше забравил и една от тях се беше постопила - за пластмасови става въпрос де.

 Аз да питам за лекцията в петък - пак ли там ще се чакате, на входа откъм Шератон? Нали и аз съм се записала, пък не съм идвала досега и.... Embarassed newsm56
 
 dobro nastroenie, искрено ти съчувствам  Hug . Потърси наистина някакъв алтернативен метод като не става с медикаменти. Дано поне след раждането да ти отшумят болежките  Praynig

# 21
  • Мнения: 48
За болниците и аз да добавя -Ниа Мед в Стара Загора при д-р Салджийска

# 22
  • София
  • Мнения: 5 289
Благодаря пак за съветите  Peace

За лекцията този петък на сп. 9 месеца, чакаме се на входа откъм крановете (не откъм Кн. Мария Луиза) и обикновено пазим 2 маси в заведението (който се качи пръв си разхвърля дрехите, папките и каквото намери на две маси, точно пред монитора, за да виждаме добре). След лекцията ходим да хапнем в Дон Домат (наблизо е), а специално за тази седмица после организираме посещение в Ремедиум 2 на лов за СебаМед и АВЕНТ  Whistling

# 23
  • Мнения: 2 495
За болниците и аз да добавя -Ниа Мед в Стара Загора при д-р Салджийска
И аз съм там, само че при д-р Христов, нормално  Peace
До този момент който е казал са направени корекции на 1 стр. Wink

# 24
  • Мнения: 3 379
dyMa благодаря за пожеланията! Може и да се премести датата, утре ще разбера със сигурност.

За първа страница - аз ще раждам в Шейново, живот и здраве, при д-р Димитров. Секцио!

# 25
  • София
  • Мнения: 673
Някоя от мамите беше се оплаквала от киселини посред нощите и че е спала седнала...
Моите съболезнования по тоди въпрос, аз съм така от края на четвъртия месец, след гаденето и повръщането в началото, точно един месец си почивах, след което се появиха зверски киселини. Допреди седмица всяка вечер като по поръчка киселините ме нападаха, а освен заради тях и заради бебета, която е седнала с дупето върху диафрагмата, доста честичко си заспивах седнала и разревана. Мъжът ми няколко пъти ме е слагал да спя. доктора ми предписа някакви хапчета, които трялваше да пия за около месец, но аз реших, че ми стигат отровите в организма и се спасявам с газирана вода. Досега със сода един- единствен път съм си помагала, но си я пазя за супер краен случай. Така че, мамчета, стискайте зъби и не яжте хляб и хлебни изделия, пържено, пикантно. Поне това са дразнителите при мен. Или поне гледам да ги ям сутрин.

За първа страница забравих да допълня, че ще раждам в болница ВИТА

# 26
  • Мнения: 10 012
Добро настроение, съжалявам много за болките ти. С терапия ще ти помогнат, сигурна съм. Аз имах проблеми когато Том беше на 2 мес.и кърмех, така че не приемах никакви лекарства, но ми правеха масаж, завиваха с парафин, и упражнения правех с физиотерапевт и се оправих. В къщи нагрявах мястото с електр. одеалце, но то е противопоказно по време на бременност.
Няколко години след това се схванах, но в мястото ми биха инжекция Вит.Б и от тогава нямам оплаквания. Peace
Всичко ще се нареди, не се притеснявай. Лежи си сега и си почивай. Много са ти хубави покупките.
И аз съм си харесала одеялце на Белпла, но се колебая още между картинките.

Ели, кофти с бабата, но сте в нейното жилище все пак. На мен не само в масата ми се опира корема, а и във волана на колата. Много неприятно, но ще търпим, къде ще идем.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 858
Здравейте в новата тема. Страхотна е Белла  Hug  Хайде само хубави новини за нови бебчета да пишем тук  Hug
Аз цял ден навън с мама и баба, голямо обикаляне му направихме, ама хубава работа свърших по разни държавни инстанции и на края купих и малко ританки за бебката, а мама купи порт бебе. Минахме и през склада дето ми е количката,докара ли са ми вече и коша за кола в същия цвят, та тези дни може да отидем да си ги вземем вече.
Добро настроение наистина ти съчуствам,мила, аз бях в инвалидна количка преди малко повече от година и знам колко е гадно да се чустваш непълноценен и да неможеш да направиш нищо. Пих какви ли не наркотични лекарства, инжекции в гръбнака ми биха и какво ли не, но се оправих и сега съм ок. Е аз бях в доста по лошо положение от твоето, така че горе главата, стискай зъби и вярвай че всичко ще се оправи. Само не се предавай,това е много важно.  Hug
Еля много ме дразни вашата бабетка,що не и кажете открито да вземе да спре да ви се мотка.
Дани  Hug
Нефертити  много се радвам за добрите новини от Митко и най вече че пишеш как сте  Hug
Марусия аз гласувам за първата,повече ми харесва, а и щом е за повече килца...А и да кажа че е много сладка малката кака на снимката на лентичката и  Hug
Ан_ив и всички други болни оправяйте се вече  Hug
А за първа страница,неразбрах защо  Embarassed , но да кажа че съм с нормално раждане в МБАЛ Пазарджик без избор на екип, за сега

# 28
  • Мнения: 222
Айде и аз да си кажа за първа страница - първо раждане, нормално (в Перник, д-р Илиев)

# 29
  • Мнения: 4 428
Да се разпиша в новата тема  Grinning
Белла, много е хубава  Hug

Аз нямам никакво време да чета от ходене по прегледи и болници  ooooh! Днес от сутринта съм в ТК и ес прибрах в 16ч. И 80% от времето го прекарах чакайки пред някой кабинет  ooooh!
Трябва и с малката да ходим по прегледи и въобще се чудя към коя болница по-напред да отида - за мен или за Маги  Tired
Да вземе да минава и другата седмица с прегледите и процедурите и на двете, че вече ще лудна  Tired
Между чаканията в ТК се отбих до Щъркел. Леле, този магазин не е мръднал и на йота през тези 3год  Rolling Eyes Същата мизерийка си е в него. Но все пак прегреших с една играчка и две сладурски гащеризончета на Карамелл  Crazy

Не знам кога ще мога да наваксам с четенето. Но поне на срещата ще ес видим с някои от вас  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт