Кой имидж предпочитате: красива, чаровна или сексапилна ?

  • 4 144
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • гр.София
  • Мнения: 380
Гласувах с "чаровна". "Красива" и "привлекателна" не е едно и също. Има много красиви, но студени, бездушни и отблъскващи лица. Чарът представлява хармония между външна и вътрешна хубост. Той включва и сексапил, но не груб и натрапващ се, а магнетичен и завладяващ.

# 46
  • Мнения: 2 388
ааа, монахинче, знаеш, че най-малко теб съм имала предвид, че не си  Hug тебе сме те виждали  Heart Eyes

 Heart Eyes На сега вече няма да се пипам. Flutter Mr. Green

п.п. И да се отчетеш в "нашата" тема. Naughty Hug

# 47
  • На ръба..
  • Мнения: 2 119
Чаровна

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 2 494
Ето какво извадих от една книга на акад. Кирил Василев:

"Думата чар има руски произход. Буквално тя означава магия, вълшебство, прелест на дадено лице...Съществуват и несиметрични лица, излъчващи очарование. Подобна магнетизация често носят и възрастни хора.

Самата дума сексапил произлиза от латинското сексус (пол) и английското апиел (повик, зов) и се превежда буквално "зов на пола". ....силно подчертаната изява на вторичните полови атрибути (заоблената женска талия, предизвикателни изпъкналите гърди, специфичната мъжка окосменост)."

А за красотата е ясно - външната красота е хармония, симетрия на чертите, изваяна потделно всяка черта и всички заедно съчетани хармонично.

 

# 49
  • Мнения: 410
За мен най-важен е чарът ми (за него гласувам), той се излъчва цял живот, ако ти е даден.
 
Красота и сексапил се постигат с пари и се губят с възрастта.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 494
За мен най-важен е чарът ми - за него гласувам.
 
Красота и сексапил се постигат с пари.


  bouquet Много правилно, чарът и да се скъсаш, не можеш да си го купиш, докато при другите две горе-долу можеш да постигнеш някакъв ефект. Но чарът е като че ли отражение на това как се чувстваш и как го изразяваш, което си е по-скоро по темперамент, генетично предопределено.

# 51
# 52
  • Мнения: 2 161
Предпочитам секс бомб.

# 53
  • Мнения: 323
Сексапилна. Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 2 482
Ракия или водка? И бира, и бира!
Не три в едно, а куатро: + интересна...

Има много красиви жени, много чаровници и секс бомби, в днешно време всеки може да е красив и секси, а човек е истински чаровен, когато умее да заинтригува останалите.

Това е идеалният вариант за мен, за съжаление не мисля, че го покривам Laughing

# 55
  • Мнения: 1 731
Искам природата да ми даде чар ,а със сексапила сама ще се справя.Той идва от любовта. Heart Eyes

# 56
  • София
  • Мнения: 5 289
Чаровна Flutter. Много хора са ми казвали, че имам перверзна муцуна, но аз залагам на чаровна. Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 2 478
Честно ли?
Истински сексапилните жени са рядкост,предпочитам такава да съм в очите на хората.
Красотата е субективна.А чарът е в мен.

# 58
  • Мнения: 19
Чаровна Flutter. Много хора са ми казвали, че имам перверзна муцуна, но аз залагам на чаровна. Crossing Arms

имаш въобще всички показатели,така че каквото и да ти казват все е вярно

# 59
  • Мнения: 2 386
В никакъв случай сексапилна. Колебая се м/у другите два отговора.

Общи условия

Активация на акаунт