Отговори
# 45
  • Мнения: 18
Добро утро!
Радвам се, че ви харесва колажа надявам се да си харесвате и новите снахи/зетьове Mr. Green
Impatient аз също сега отбивам Боби и смених 3 марки АМ, пробвах от чаша,твърд,мек накрайник. Само от биберон го пие. Останали са ми само 2 кърмения и до края на месеца приключваме.
Атти и аз мисля като Ханна, ако нямаш ноякава причина да не даваш друго мляко/алергии, автоимунни болести/ можеш да му даваш кисело мляко. За прясно поизчакай, няма смисъл да рискуваш при условие,че го кърмиш активно. Така мисля аз.
Ханна нали знаеш този, който много се оправдава Joy
Като казахте стълби, моето дете само да види някъде стълби и сме там да ги катерим и да слизаме, това ходенето изобщо не му е интересно.

# 46
  • Мнения: 1 376
Момичета, като има нови сватосвания.... коя беше бъдещата свекърва дето си пише дневник с номера, че да не мисли като му дойде времето?
Здравейте!

За варненскте майки:
Срока за подаване на справките за липса на задължения е до 10.03.09г.
Какви са тези справки и защо се подават?

# 47
  • Мнения: 5 391
Мия Mr. Green Grinning

Добро утро! Hug

# 48
  • Мнения: 51
Здравейте и от нас.
aanet, аз пак по въроса с памперсите, колко струваха и какъв пакет взе, при нас още ги няма, но искам да си се информирам аз.
katenok, поздравления за темичката!
И за девойката от колажа сме съгласни, дано сега като се сватосахме се видим най-накрая с Pampita, че тя все идва тайно и хич не се обажда! Wink
Импи, аз давам от биберон, първите пъти го буташ, даже няколко дни не съм му давала, после го прие, аз му го тиках всяка вечер, пък като видя, че в цицата няма достатъчно и се съгласи, сега вечер пие Нестле Джуниър, различно между 170-200 мл. Иначе нощем си цока, някой път иска и през деня, но то е от скука, или като е гладен така си казва, за жаден също. Опитвам се да го отучвам от този навик, но не разбира, не търси лъжица, а цица. Rolling Eyes
Времето пак е ужасно, писна ми вече, днеска наистина ще полудеем.

# 49
  • Мнения: 127
Маги пък като седне на гърнето и най-обича да си разглежда някоя книжка,ще е ученолюбиво детето.
Забравих да се похваля,че в понеделник за първи път квасих кисело мляко и ми се получи добре,маи го хареса и си хапва.

хмм, това все едно аз съм го писала.
в тази връзка да кажа за моето първо квасене в понеделник - получи се малко редичко киселото мляко, ама пък е много вкусно, и аз и Емо си го хапваме с удоволствие. Катенок, не знам какво си объркала, но моята рецепта след известно четене в нета е следната: на 1л. мляко слагам 2 пълни супени лъжици закваска, закваската е добре разбито кисело мляко (истинско); температурата трябва да е около 50 градуса, т.е. като си пъхнеш малкото пръстче в млякото да можеш да издържиш докато преброиш до 10, при по-висока температура млякото става по-кисело, ако искаш да не е толкова кисело може и при по-ника температура да сложиш закваската, примерно около 40 градуса. след като сложиш закваската разбъркваш, наливаш в бурканчета или каквито съдинки си приготвила, увиваш всяка съдинка във вестник и после ги завиваш всичките с дебело одеало. след 5 часа ги отвиваш и ги слагаш рязко на студено, аз ги сложих за половин час във фризера. ами това е. има и рецепта вместо вестници и одеала в тенджера под налягане, аз така го правих - налива се един пръст вода на дъното на тенджерата, загрява се докато се завърти винтила, маха се от котлона и седи така затворена около половин час, после отваряш, изливаш водата и нареждаш бурканчетата вътре, затваряш херметически и след 5 часа вадиш и във фризера.

да си допиша, че се въодушевих с млякото и забравих разни неща Simple Smile
Катенок, много е готина темата!!!
духче, колажът е супер!!! аз нещо съм пропуснала да кача снимка на Емо, ама нищо, здраве да е, като съм заблеяна Simple Smile
Никитали, като ти видя снимката на аватара и се стряскам... много ми прилича Никол на Емо. неговите очи нямат нищо синьо ама някак си отдалеч и точно на тази снимка, всеки път се шашкам кой е този батко с Емо Laughing

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 11:04 от Пипи

# 50
  • Мнения: 6 274
Джули, кой не е добре с очичките?
Моята мама, Габи....



Добро утро, момичета....
Минете, моля ви се през темичката за срещата и кажете какво мислите да правите....
Аз май съм решила вече...
  Thinking

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Какво миеш Лейди Фил?  newsm78

# 52
  • Мнения: 127
 Joy Joy Joy
отговаря на ирчик, че бъдещата свекърва с дневника е МИА.

# 53
  • Мнения: 5 391
малее, Ханич, аз пък докато схвана ти какво ме питаш ooooh! Mr. Green

# 54
# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Joy Joy Joy
отговаря на ирчик, че бъдещата свекърва с дневника е МИА.

Аааааа  Laughing

малее, Ханич, аз пък докато схвана ти какво ме питаш ooooh! Mr. Green

 Joy

# 56
  • София
  • Мнения: 324
Какво миеш Лейди Фил?  newsm78



малее, Ханич, аз пък докато схвана ти какво ме питаш ooooh! Mr. Green

 Joy Joy Joy hahaha  Ще ме скъсате от смях ! Joy

# 57
  • Мнения: 0
сорри, обърках се

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 529
Голямо шоу тука пак  Joy

Много благодаря на всички за подробностите относно квасенето Hug
Оказа се, че млякото е станало все пак! Сутринта щастлива си го прибрах в хладилника  Peace
Много се кефя, да знаете  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 5 391
Аз още не съм се научила да квася мляко, нито пък да правя от ония вашите торти Heart Eyes, ама какъв хляб пекЪ Mr. Green

Отивам да правя компания на Съпругите Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт