Мами в Белгия -11

  • 18 538
  • 298
  •   1
Отговори
# 225
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Честит 1-ви Рожден Ден на Жори!!! Да растеш здраво и палаво дете! (мама да не чете последното Wink )

  bouquetЧестит празник и на теб, Енджълс  Hug  bouquet

# 226
  • Мнения: 1 572
И от мен честит рожденик Ейнджълс , да расте жив и здрав / в България  Wink / и много да ви радва   bouquet

# 227
  • В облаците
  • Мнения: 63

Калинке тая малката тойотиЧка видях колко струва минимум 13 000 ? автоматик  Money ,ама май Ще се ориентирам към тойота айго ,тя пак е малка и от нея има втора ръка добри оказиони .За боята има фризиорски салони ,които работят с тая фирма вела,то си пише имат реклами ,продават соани ,ама по магазините ,незнам като Че ли не съм засиЧала  newsm78.

Жалко, че е толкова скъпа, то и аз си мислех да вземем с мъжът ми едно бръмбмърче, ама явно няма да е точно това Simple Smile Извинявай за невежеството, но какво е това соани?

Честит рожден ден на Жори и от мен. Да е жив и здрав и да радва мама Grinning

# 228
  • Мнения: 90
Жалко, че е толкова скъпа, то и аз си мислех да вземем с мъжът ми едно бръмбмърче, ама явно няма да е точно това Simple Smile Извинявай за невежеството, но какво е това соани?

Аз даже незнаех ,Че тоята правят такива хубави колиЧки  ,пак Ще идем до Тойота може пък да правят хубави отстъпки знам ли в тая криза ,аз от сайта им намерих тая цена ,ама ако не айгото съЩо си е хубаво и върши работа  Grinning

Соан -грижа,старание ,  ,продават препарати за грижа за косата ,лакове и др .

# 229
  • Мнения: 27 524
Честит рожден ден на Жори, много здраве и весело детство  Hug Ейнджълс, честит ви празник и хубав ден   bouquet

За Вела - моя е грешката, обърках ги с Палете. Вела май няма в Белгия  Thinking

# 230
  • BRUXELLES
  • Мнения: 55

ПолуЧих това съобщение на @ поща,  newsm78 Чудя се дали да отида ? Ако някой знае нещо повеЧе , нека пише....
Здравейте приятели!
 
Наближава денят на месечната ни среща, а този път празнуваме първата годишнина на тази инициатива!
 
Бихме искали да се възползваме от случая, за да споделим с вас радостта, която дължим на вашето присъствие, настроение и висок дух.
 
Предлагаме ви да се съберем с все същото добро настроение този четвъртък 26-ти февруари от 19ч.
в James Joyce
Rue Archimède, 34
1000 Brussels.
 
До четвъртък!
 
Българските професионалисти

# 231
  • В облаците
  • Мнения: 63
Благодаря, Шакира  Simple Smile
Радвам се, че можах да помогна. На мен лично ми харесват и малките нисани. Обаче при тях е кофти това, че ако си купиш втора ръка, трябва да внимаваш дали моделът се прави все още, защото те имат навика често, често да променят неща в основните модели и правят много изменения, т.е. имат твърде разнообразна гама серии. И ако се търсят части може да се окаже, че моделът е същият, но частта, която търсиш в този модел примерно от следващата година вече е с други размери и не пасва. От тази гледна точка е сложно с частите, но пък са здрави и ако колата е добре поддържана рядко нещо се разваля.  Simple Smile

# 232
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Момичета, знаете ли дали в БГ магазините продават мартенички? Съвсем се успахме тази година и дори прежда нямаме да си направим. А незнам дали от БГ ще ни изпратят.

# 233
  • Мнения: 90
хихии аз се бях запалила по нисан микрата ,ама сега като видях айкюто ,и айгото ,те има 4 звезди на краш тестовете ,въобЩе и дизайна им е друг ,абе влюбих се ,съЩо и като Че ли ги дават по устойЧиви при удар (то да не дава господ ) ,бе за града са иделани.

Незнам дали знаете от днес в Алди има музикални гърнета за бебета по 16 ? ,термометър фронтален и  за ухо по 12 ? ,бодита и там други работи ,ако ви интересува отивайте ,Щото при нас веЧе ниЩо няма ,дошъл някакъв и изкупил цялата стока(сигурно да ги прпродава) ,едвам се вредихме с гърне и термометър  #Crazy

# 234
  • BRUXELLES
  • Мнения: 55
Момичета, знаете ли дали в БГ магазините продават мартенички? Съвсем се успахме тази година и дори прежда нямаме да си направим. А незнам дали от БГ ще ни изпратят.
Във БГ магазина в Скарбек ще има мартеници след вторник,защото тогава щял да дойде камион от БГ. Joy Joy Joy
Това е адреса:
 rue Metsys 76    ;1030 bxl     тел: 0496482882
Джъст,ако искаш ,пиши ми адреса ти на лиЧни и ще ти  изпратя молко мартеници по пощата още утре .

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 16:41 от bel1070

# 235
  • Мнения: 27 524
Продават мартенички, да, но общо взето бързо свършват  Peace

# 236
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Момичета, знаете ли дали в БГ магазините продават мартенички? Съвсем се успахме тази година и дори прежда нямаме да си направим. А незнам дали от БГ ще ни изпратят.
Във БГ магазина в Скарбек ще има мартеници след вторник,защото тогава щял да дойде камион от БГ. Joy Joy Joy
Това е адреса:
 rue Metsys 76    ;1030 bxl     тел: 0496482882
Джъст,ако искаш ,пиши ми адреса ти на лиЧни и ще ти  изпратя молко мартеници по пощата още утре .

Благодаря ти много! Ние имаме останали от миналата година. Но май в събота ще отидем да купим прежда и ще спретнем няколко заедно с  Марти, че той горкия идея няма какво е това - миналата година категорично отказа да си носи мартеничката Sad

# 237
  • Мнения: 1 572
И аз ей сега ходих до Алди и купих 3 бодита , бяха последните размер 86 , жалко , за 5 евро , аз отидох там за краставици , много са вкусни , миришат на краставици , че тук са все едни жълти безвкусни  Sick
На мен този магазин по-принцип изобщо не ми харесва , от там купуваме само гауда , канелони и краствици  Laughing
другото е  Sick

# 238
  • Мнения: 27 524

О, има още много, много продукти, които са много хубави. Например шоколадите и сладкишите им са страхотни. Шунките и някои от саламите - също.  Simple Smile
В Лидл и Метро пък киселото мляко е страхотно  Peace

# 239
  • Мнения: 90
А пък сега в тая криза всеки ходи от там да си пазари и по паркингите им(на лидл и алди) място няма ,голямо Чакане пада ...

Общи условия

Активация на акаунт