Пролетта отдавна е дошла, щом имаш СЕПТЕМВРИйче у дома!

  • 25 127
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 858
alexal ,да не ни зарадваш с новината ,че любимото ти мишленце ще става батко  Wink

# 16
  • Мнения: X
Здравейте мамчетааа!

Фиби  Hug Heart Eyes благодаря за новата тема, време беше!

Дони, Цвети честити ви рожби! Да са ви живи и здрави и много целувки на батко Хриси и кака Габи. И пишете честичко как се справяте с две.

Ави още не е сигурно дали ще сме в нашта "Страна на чудесата". Чакам Амаретка с последни новини за Барбарони.

Денис   Hug ти много ме размисли. Аз хич не следя какво е научила Иги в яслата, стихчета, песни, игри не съм наясно. Това е главно, защото откакто е тръгнала съм я водила или взела има-няма три пъти  Embarassed. При нас татко й върши тази работа, но пък той хич не гледа програмата и какво учат. От време на време Иги ми изпява по някоя нова песен, която е ясно, че е учена там и толкова. Май трябва да спра да се халосвам на работа и да си обърна повече внимание на детето.
А Арен е малко съкровище, вече философски въпроси задава направо.  Crazy

Ааа ALexal Денис ме изпревари с този въпрос? Чакаме с нетърпение новините   bouquet!

DZ,  Амаретка да оздравяват дечица и мъже, че празник идва. Ех, много сладко, вече и Ванко си има първа любов. Амаретке, пораснало ти е момчето.

# 17
  • Мнения: 3 971
Честита рожба  Цвети!  bouquet  bouquet

venush Благодаря ти Hug Вече са по-добре двамата..
Утре Ники при баба си аз на работа ,а мъжо все ще се оправи без мен.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 249
Ама днес голямо раздвижване тук бееее Simple Smile
Набързичко преди баня да сефтосам и аз Simple Smile
Денис, и Хриси ме е опвал да танцувам на песента часовник...с корема не ме питай. Тпй е по танците завалията, че с говоренето хич го няма.
Асита, и на мен преди 3 години на Св. Валентин мъж ми официално ми предложи, да се омъжа за него...Правя си някакви криви сметки да празнуваме - дано не излязат без кръчмар...
Тази вечер моя син ме разби за пореден път - настани се в бебешката кошница, лапна един биберон и се зави с бебешкото одеало доволен...Снощи свекърва ми изкъпа Георги набързо под чешмата, че укъсняхме за ванички и какво си мислите - Християн се нареди и той да се къпел на мивката...е къпа се, какво да го правим...каквото прави бебето, това и той.
Все още продължава да ме игнорира и да реве за баба си, както и да спи при нея...Да видим до кога.
Лимита свършииии Sad Лека ви вечер

# 19
  • Мнения: 2 123
Добра нощ! Аз преди лягане ви попрочетох и да не отлагам
ГОЛЯМАТА ЧЕСТИТКА ЗА ЦВЕТИ БЕРОВА И ДОНА! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО! КРАСИВО МОМИЧЕНЦЕ С КРАСИВО ИМЕ, ДОБРЕ ДОШЛА!

марлелке, я да не се къхъриш за звуците на Мария. Ако беше на мое място, сигурно вече щеше да си полудяла от притеснение и обиколки по доктори - какви щ-та, какъв първи род единствено число, какви 5 лева... Спаси си трае и това е.  Rolling Eyes не че не ми се свива сърцето на моменти  Cry, но пък всеки си има своето темпо за всяко нещо - очевидно е, че няма никакъв проблем с общуването, чуването и т.н А така ми се иска поне едно изречение да ми сглоби...
Доника, звучиш все още бодро - то хипер умората е към 3тия месец. Радвам се, че раждането ти е минало така добре
Алфи, какви са тези полудневни градини, за които пишеш- Лелееее 6 месеца на Стефан!!! Захрани ли го?
Фиб, благодаря за чудесната тема и заглавие!
Денис, гушки за минзухарчо!

Ави, дано  се стабилизирате, че болни родители с болно бебе -  ooooh! Това значи ли, че ще пропунете сбирката ни на 17ти?
Асита, добре че й няма нищо на Ивана!

# 20
  • Мнения: 313
Привет мамита!

irinii, Марлелка, за говоренето, няма страшно... Както казва Иринии, очевидното е , че разбират, а просто не говоят, ще дойде  и този момент и децата дето по късно проговаряли, поле не можете да имм запушете устите... Joy Не мисля, че е тревожно това за сега!

Доника, сефтосвай ти пак как успяваш да седнеш се чудя... Joy Как са децата? Hug За игнорирането, от както се роди Георги ли е? Ако е от тогава аз мисля, че просто е ревност която с времето ще отшуми, при всички етака при появата на второр детенце.

alexal ти искаш да ни държиш в напрежение, а? Hug Досещаме се.

dennis вие пак сте добре, Арен се подготвя за мартеничките които са съвсем скоро, а ние сме вече на празника на мама... Не говоря, че на яслата така ги подготвят, ние самосиндикално се подготвяме с песничката "На мама днес е празник, на мама днес е ден..." Любимата и. Ама и на мен ми се пълни сърцето, като ми каже мамо ще пея на мама празника, и трябва аз да пляскам, ще направя клипче и ще го пусна.

Хайде ствавам, че ще закъснея...Лек ден на всички.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 570
Привет,

аз съм малко болна, но въпреки всичко на работа. И майка ми е болна, абе нещо грипа ли ни натръшка... Вики си е добре, само да не я заразим.
Снощи направих едно разчистване на стари играчки и дрехи, ще ги давам на едно племенниче, леле какви купове само, откъде се събират толкова неща.

МариаФ, да ти кажа аз един скорошен диалог хаха:
Аз: Хайде, излизаме на разходка!
Тя: I don't wanna walk!
Aз: Какво? Shocked
Тя:I DON'T WANNA WALK!
Таквиз ми работи с езиците hahaha

Днес петък 13ти по-внимателно  Wink Какво подготвихте за утрешния празник? Аз мисля да сме си вкъщи и да наготвя любимата с'омга. Хайде със здраве  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 123
привееет  Party
за утре смятам да сме романтично пред камината  Crazy купих подарък и картичка!

не знам дали ви споделих, че миналата седмица заварих спаси с джинджи на ръце  Shocked беше я вдигал от леглото, гушнал я все едно танцуват блус и горкият така я бе притиснал - да не я изпусне случайно... а аз като ги видях и в порвия момент сърцето ми спря  Shocked

# 23
  • Мнения: 313
И ние ще сме така Иринии, в къщи семейна уютна и топла обстановка, точно като влюбени гълъбчета... Laughing

А, моят подарък е ноктопластика, дето изграждат нокъта с гел, това е решил мъжо да ми направи за подарък. Моята кумица и скъпа приятелка ходи на курс в Швейцария и е дипломирана маникюристка и предимно с това се занимават, и тя ще свърши доброто дело...Ще пиша подробности, но подаръка много ми хареса...

А, аз не съм му взела нищо още, колко съм несериозна Embarassed

# 24
  • Мнения: 79
ехоооо, мацки!
Цвети, честитооо, много много усмивки и любов!!!
Фиб, супер си с темата! и браво за романтиката сега у вас Simple Smile
Доника, добре се справяте вие Hug за ревността - първия 1 месец Яни забиваше поглед в земята, ако някои чужд човек попиташе за Миа, и малко сцени по време на кърменето, но с много гушкане и говорене всичко премина. Много обича сестра си, прегръща и я целува най-редовно, а тя направо ще литне като го съзре Laughing А е абсурд да я вдигне - тя е 10 кг, малката мецана!
Ирини, добре завърнала се Hug страхотно пътешествие. А за говоренето- Яни проговори преди месец някъде, сглобява малки изречения, но съм му преводач. големи смешки падат. Аз пък изобщо не се бях притеснила - мисля че и тук мешавицата от 3 езика има значение.
Базел, Ави - бързо да се оправяте
Денис, мн ми е сладък Арен с приказките си
Алексал Wink
Искам много да ви пиша, после пак

# 25
  • Мнения: X
Здравейте.

Съвсем набързо да попитам за коя дата беше срещата, че утре отивам да запазвам Чудесата при нас?

# 26
  • Мнения: 529

                                                         

# 27
  • Мнения: 529
 Току що venush е запазила клубчето в Младост 1А, бл. 529 за 17.02.2009 от 10.30ч. на мое име и е оставила 20 лв. капаро..

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 08:41 от Amaretto

# 28
  • Мнения: 79
Мили ми приятелки, пожелавам ви много любов, вино и романтични настроения! Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 1 570
Честит празник, момичета! Много вино и любов! Simple Smile

Направихме малка разходка днес, но навън е много студено и духа. Както споменах, с количка се движим. Много е удобно, напазарувах си спокойно, сложих си нещата в количката, абе кеф Wink

Сутринта като станах, имаше един прекрасен букет на масата, много приятно. А, Вики току що счупи едната дръжка на стола за компютър. Тъкмо щях да я хваля колко е послушна днес. От разходката Вики си хареса една опаковъчна чанта за подаръци, купихме я и гордо се рахожда с нея. Понякога едно си мислиш да им  купиш, те друго си искат.

Общи условия

Активация на акаунт