Боя за коса-blond 2

  • 42 860
  • 343
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 413
Здравейте блондита,отдавна не съм се включвала,ама лекциите започнаха и нямах много време Close В понеделник ще ходя на фризьор и после ще пусна снимчица  Grinning Радвам се,че сте поддържали темата,даже е пусната втора.Мерси    bouquet 

# 16
  • Мнения: 629
Момичета и аз съм блонди, но каква е тази боя Majiblond, за която говорите? Не съм се боядисвала с такава. Аз честно да ви кажа съм най-доволна от Индола 1000/22. Винаги боядисва равномерно и коренът не жълтее.

# 17
  • Мнения: 13 624
Majiblond е боя на Loreal Professionnel

# 18
  • Мнения: 121
Ето снимчици и от мен



Момичета искам да ви попитам, понеже съм решила на 3, 4 месеца да се обезцветявам, дали може блондора да го смеся заедно с боята и така да се боядисам? Моята етърва така се боядисва от години, но искам да чуя и вашето мнение.

# 19
  • Мнения: 284
Някой дали е пробвал тази безамонячна боя на Лореал Diacolor Richesse  Flutter

# 20
  • Мнения: 171
Момичета искам да ви попитам, понеже съм решила на 3, 4 месеца да се обезцветявам, дали може блондора да го смеся заедно с боята и така да се боядисам? Моята етърва така се боядисва от години, но искам да чуя и вашето мнение.


Sesil_8122, блондора обезцветява, т.е. премахва цвят - естествения пигмент на косъма, а боята добавя такъв, матира и придава оттенък, имам предвид че са с противоположно действие. Освен това когато си с блондор люспичките на косъма се отварят силно и при това положение трудно ще задържи пигмента/оттенъка на боята. За това и в салоните първо изрусяват с блондор, мият, изсушават и едва тогава правят матиране/боядисване, за да се получи хубав и сравнително траен нюанс  Peace Аз не съм специалист, а и не съм пробвала такъв вариант, просто това са ми обяснявали многократно фризьорки. Но пък забелязвам, че примерно една от сериите на Палете има супра в кутията, а в същото време обещава и определен оттенък (не съм я ползвала), може би не е невъзможно да се получи добре. Сигурна съм, че такава комбинация доста ще те изсветли, но дали ще получиш хубав цвят без жълти отенъци.... не съм убедена  Rolling Eyes При етърва ти добре ли се получава цвета? 

# 21
  • Мнения: 4
Sesil_8122 добре се е получило.Това с Рилкен Синемакс ли е? Корените не ми се струва да рижавеят,но и аз като тебе се чудя дали от време на време да я мажа с блондор в корените.Харесала съм си ето това  http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=122&products_id=632 .Ще имам за доста дълго време но казват ,че е щадящ.Само се чудя дали само това се нанася или предварително се смесва с ето това http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=122&products_id=614  newsm78 .За безамонячната паста пишеше ,че се смесва с пудра за изрусяване ,но за това не е доуточнено.

# 22
  • Мнения: 4
Пробвала съм няколко пъти Палете със супрата в него и не съм доволна.Косата ми става бяла в корените и после пак трябва да ѝ слагам боя за да я изравня.Естествено се получава равен цвят навсякъде,но пък косата ми става на метла и докато я възстановя минават месеци.Затова ако реша да обезцветявам корените от време на време бих се насочила към нещо по-щадящо.При всеки е различно де,има момичета които казват ,че Палете не им гори косите .

# 23
  • Мнения: 121
На етърва ми е хубав цвета, клонящо към бяло. Да това е със Рилкен Синемакс. Следващия път ще ги смеса и ще видим какво ще стане. А да ми препоръчате блондор?

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте. Тъкмо се регистрирах и понеже и аз съм от русия контингент...реших първо да погледна тази тема  Blush Аз се боядисвам с Палет С-10 и нямам оплаквания от изгаряне на косата,доста добре покрива...ефекта от Вела 12-1 е същия обаче никога нея намирам. Надявам се да ми препоръчате обаче някоя хубава маска...защото аз ползвам на Лореал от доста време, но мисля че трябва малко да я сменя :] Мерсии

# 25
  • GYM
  • Мнения: 814
Момичета, дайте съвет! В момента съм медно руса, но ми се ще да съм по-светличка newsm78 Дали ще хване боята(имам една Рилкен-силкен), или да бягям на фризьор да ме боядиса?

# 26
  • Мнения: 121
Момичета, дайте съвет! В момента съм медно руса, но ми се ще да съм по-светличка newsm78 Дали ще хване боята(имам една Рилкен-силкен), или да бягям на фризьор да ме боядиса?

По добре иди на фризъор, той ще прецени с какво и как да постигниш цвета който искаш.

# 27
# 28
  • Мнения: 18
Да ви се оплача нищо не стана с Majiblond,използвах 901S.
Толкова съм рижава ,че ме е срам да се покажа навън 
smile3511 newsm45 smile3514
Явно просто проблема си е в мойта коса...
И се чудя защо така става като естествения ми цвят е тъмно рус.
А сега даже бях и на руси кичури...
Отказвам се май вече с опитите,пожелавам ви успех на вас!!!

# 29
  • Мнения: 121
Взе ми си тониращия балсам на Престиж сребристо майче беше по не да ти убие жълтото.

Общи условия

Активация на акаунт