Спят ли децата ви в чувалче?

  • 6 396
  • 189
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 080
Под чувалчето задължително обличам пижамка и обувам чорапки.
И сина ми незнам защо но не се чувства арестуван.
Може да се изправя, да се търкаля, дори да пълзи с чувалчето.
Нашето е по - голям размер.

# 16
  • Мнения: 141
Не съл слагала детето в чувалче.Бебо така или иначе спи при нас и проблеми с отвиването нямам! Mr. Green

# 17
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не, никога не съм слагала детето си в чувалче за сън.

 Peace

И като спи в нейната си стая, не ставам специално да гледам развила ли се е, или не.
Сега спи със зимна пижама и чорапки, в стаята й е доста топло, ако пък й стане студено- ще се завие (на 3 и половина е вече).

# 18
  • Мнения: 433
Najda,

И аз  нямах проблем доскоро, дъщеря ми е вече на 8 месеца, а буйстването нощем започна преди 2-3 седмици...
Благодаря на всички писали, мисля, че ще потърся чувалче.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Баткото не е с чувалче.но малкия,който е на 1,2м е с чувалче! Hug

# 20
  • Мнения: 7 723
Чувалчето е много удобно нещо нощем. Ще се преродиш с него.
Купувай и не се чуди  Peace

# 21
  • Мнения: 2 960
Синът ми от началото още си спи в чувалче.Много е удобно за нас,пък той си го харесва Peace
Не се чувства "арестуван" ,а приятна сгушен в мекичкото и топличка "пардесю"

# 22
  • Мнения: 1 763
Никога не съм го слагала в чувалче. Откакто започна много да се движи, спи отвит. Обличам го с ватиран анцуг и чорапи и така спи.

# 23
  • Мнения: 4 292
Симът ми буквално пищеше, когато го слагах в чувалче. Дъщеря ми също не се чувства комфортно. Преди седмица подарих едно чувалче, защото нямаше какво да го правя, пък взе да умалява.

# 24
  • Мнения: 428
Да, тя спи в чувалче, а аз спя спокойно без да се притеснявам дали е отвита Peace

# 25
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Ползвам чувалче вече две години, под него е с пижамка. Няма да се чувства вързано детето, то е дълго и широко, не ограничава движенията.

# 26
  • Мнения: 1 919
До 1 г и 2 м спеше в чувалче-нямаше проблем, но след това минахме на олекотена завивка, започна много да се върти и да се оплита в чувалчето и да се буди......сега ставам по 100 пъти да го завивам, но спи по-спокойно. Confused

# 27
  • Мнения: 1 197
Спи в чувалче от самото си раждане.

# 28
  • Мнения: 9 973
тениска,ританки и боди или тениска и пижама
спи в чувалчето и съм много доволна

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Моето беебе започва да рева ужасно , в момента в  който я сложа в чувалче и се отказах да пробвам!

Общи условия

Активация на акаунт