Рицарки на Бялото кантарче 12.02.2008 - ...

  • 12 324
  • 438
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 642
Аз идвам да кажа, че следвам светлия пример на Пилето и захващам ангелската супа. Бях на лекар и докторката като ме видя и се стресна, че ми е лошо, щеше да ме слага да лежа докато ми дойде ред  Joy А аз й казвам: "Няма ми нищо аз само така изглеждам, добре съм". Това беше момента, в който реших окончателно, че спирам. Зле ми е, лошо ми е, край това е! Просто се мъча физически и психически. Явно не е момента за мен. Като стъпих на катара се уплаших 65 кг с всички дрехи и то вечерта след сума ти изпита вода.

Пък като чу, че играя хора и се готвя за фестивал, направо се хвана за главата и каза, че нямам акъл.  #Crazy Joy Хвърлих я жената в стрес. Продължавам да закусвам жито и да пия житена вода сутрин, но само сутрин. Това е! Инат съм и мога да изкарам десетте дена, но ще е мъка, няма смисъл. Не това е целта  Flutter
Връщам се към Юлка храненето - доказано ефективно  Joy Joy Joy

Щъки всеки си знае за себе си, аз исках да опитам. Ако момичетата се чувстват добре, нека изкарат житото. Според мен има смисъл в това. Уважавам избора на всеки да опитва. Тук няма глад, даже вчера не си доядох цялата дажба. И калориите са достатъчно ако не тренираш.

# 91
  • Мнения: 2 492
Отчет

закуска
ролца от раци 250 гр
обяд
кисело мляко 400 мл
следобедно
ролца от раци 250 гр
домат 265 гр
вечеря
кисело мляко 400 мл
зелен фасул 175 гр
сирене 100 гр
домат 275 гр
яйца 2 бр

Калории 1490
Вода 2 литра

Ужасно тежък работен ден , важното е , че се справих .
Няма да ми увеличат заплата , официален отговор - да съм чакала юни .
Решено е окончателно - заминавам да уча в чужбина магистратура .
Сега остава да се напъна и да ме приемат където искам .
Писна ми от Бг , ама така ми писна , че не искам да я виждам и на картичка .

# 92
  • Мнения: 1 479
Привет и от мене!
Юле, най-важното е как
се чувстваш , поне за мене е така!Днес съм яла само режимно -

- закуска - трици, сусам, лен, канела и канела и кисело мляко
- обяд - салата моркови и зеле и пилешко шишче
- вечеря  пилешки дробчета , брюкселско зеле и сата зеле и моркови
 - 2 нес кафета , 1 ябълка ,1 киви вода половин литър
3 чая
- спорт - 1час каланетика и 1л5 км пеша
- учене - нищо - Ходих да плащам сметки , на пазар и ме занимаваха с простотии от бача цял след обяд!
Трябва да се затягам с четенето и изобщо с всичко, че нещо се размотавам!
Пуки, това с магистратурата е супер!
Не съм чела всичко, ще ме извините!
Приказна вечер!

# 93
  • Мнения: 684
Привет,
аз съгреших и то преди малко. Направих страхотен качамак и си похапнах от него. Надявам се да не е фатално  Praynig Нали от време на време трябва да заблуждаваме организма. Дано само утре да не направя същото. Твърдо съм решена да си продължа по режима. Просто не бях яла отдавна качамак, а стана чудесен в микровълновата.

# 94
  • Мнения: 13 814
Тъй, до тук добре. Сега утре какво да бъде newsm78 Дали белтъчен и пак отначало поред или да продължа и утре с картофов, после въглехидрат и накрая плодов? Чудя се. Ще видим утре какво ще ме осени.
Джопче, супЕто става. Вярно ангелско ми се видя след това жито Joy

Миракъл, да не се отпуснеш сега и загубиш постигнатото. Тъкмо влезе в крачка. От утре - пак сериозна, нали Peace

Пуки, много странно си разпределяш храната. Кога вечеря? Поне рано ли беше?

# 95
  • New Zealand
  • Мнения: 871
ей ме на! махмурлийка! Twisted Evil такъв алкохолен глад ме гони тази сутрин, че не е за разказване Simple Smile обаче имам някакъв - Simple Smile винаги ми действа положително на килограмите НЗ Heart Eyes закусих вече едно яйце на тефлонов тиган + сирене лайт. за обяд предвиждам някаква риба, а за вечеря- червено вино/ празник е, все пак/ Crazy

# 96
# 97
  • Мнения: 1 934
Добро утро!

Честит празник на Всички празнуващи св.Валентин!Бъдете много обичани и обичайте много!

Честит празник и на празнуващите Трифон зарезан!Весел Празник!

Пиле, Честит Имен Ден!Здрава,щаслива и много обичана!

Айче,брава за намалението!
Корсе и за теб едно голямо браво!

# 98
  • Мнения: 1 479
Добро утро и от мене!
Честит Трифон Зарезан и Св Валентин!
Почвам физа!
Миракъл, пиши как правиш качамак в микровълновата!

# 99
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Пиле, да си жива и здрава. Целият ти ден да е пълен с  много усмивки и настроение.


взех да се чудя ти кога си празнуваш ИД  newsm78, то ясно, че за и РД-то ти е пълна обърквация

# 100
  • Мнения: 5 873
За Пилето и всички именници днес! Grinning Hug



# 101
  • Мнения: 684
ЧЕСТИТИ ПРАЗНИЦИ!!!

Знаех си аз, че нещо странно ще ме изкуши, но за сега съм твърда. Хапвам си мляко с трици, сложих вътре и малко какао, но нещо не се усеща, може би защото го сврзвам със сладък вкус. Но сладко не искам.
Претеглих се промяна в килограмите от понеделник нямам. За това трябва да се тегля на 2 седмици.
Обяда е още неизвестен, ще се пазарува. Имам извара и продукти за таратор, така, че изварата на салата, но някое рибе може да бъде сготвено днес.

Качамакът в микрото става много лесно и много вкусен. Слагам например 200 грама царевичен грис за качамак и 1 л. вода, малко сол, разбърквам и във фурната. На около 5 минути разбърквам, в зависимост от количеството е времето, за това количество около 20 минути, като се сгъсти добавям маргарин или краве масло и още малко в печката. Ако е много гъсто се разрежда с вода. Гарнираш по желание.
Опитайте, очаквам отзиви  Simple Smile

# 102
  • София
  • Мнения: 1 642
Добро утро!

Честити празници на кой, каквото празнува   bouquet
Аз лично не си падам по католически празници, но това си е мое мнение.

Пиле, ако празнуваш - Честит Имен ден   bouquet  bouquet

Айче поклон пред резултата ти  bowuu  bouquet

Миракъл, няма проблем с едно прегрешение, но нека е само едно засега. Моя съвет е ако нещо много ти се прияде да си хапнеш малко, ама малко. Иначе ако се лишаваш накрая ще го нападнеш и ще изядеш огромни количества. Не давай на лакомията да се задейства  Peace

Днес още със ставането съм по-добре, да кажем, че се понаспах. Верно ангелската супа не е лоша, то след толкоз сладко е голям кеф да вкараш малко сол. Днес съм на супи, но..... освен, че ще си доям порцията ангелска, ще си направя спаначена.

Свалила съм още едно кило по този кантар, ама още няма да мърдам лентичката, щото може и да го върна.

Хубав ден на всички   bouquet

# 103
  • Мнения: 684
Какво представлява ангелската супа???

Вчера четох малко от една книга за това колко е важна водата за организма и че ако е недостатъчна, тялото боледува. Сериозните болести се обясняват с дехидратация на тялото. Там препоръчват солта, обратно на всичко писано до сега и твърдата чешмяна вода, която доставя калций на организма. Също препоръчват пиенето по 0,03л на килограм, но нормално около 1,5-2л дневно, ако си с нормално телосложение. По същия начин обясняват и отслабването, бъркането на апетита с жажда. Горе доло това разбрах. Има я в spiralata.net, авторът е батманджелич, ако не съм го написала грешно.

# 104
  • Мнения: 2 492
Добро утро !

Честито на празнуващите !   bouquet

След 5 мин отивам на фитнес с приятелка - да съчетаем полезното с приятното .  Mr. Green

Пиле храната през работната седмица е така - когато имам време ям , като няма не ям .
Случва се вместо да си ползвам обедната почивка да дъвча на бюрото докато работя .
Вчера поради  разсеяност за малко да направя огромен гаф в работата .
Добре , че се усетих ... иначе щях да плащам една сума дето нез ная как щях да я изработя .  Sick

Вчера не беше първия режимен ден уви - нападнах едно кисело зеле , после ми стана твърде кисело и подпуках един бонбон .
От един станаха 5 и така ... днес отново .  Thinking

Закусих кисело мляко 400 гр с 15 гр трици , пия две в едно в момента и след малко потеглям .
Голям срам ще е във фитнеса , не съм била от сумати време и на всичкото отгоре съм напълняла .
Инструктура ми ще се хване за главата , като ми види коремчето .
А точно ме беше похвалил , че доста е спаднало .  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт