Дързост и красота - 17 ...или "Шепот от отвъдното".....

  • 22 787
  • 450
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 496
Лана, благодаря! Hug

marsia , всеки път като за първи път! Сигурно това е мотото на мъжете Форестър и Мароне. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 217
оф,явно ще се става в 6 сутринта. ooooh!
Много искам да видя Тейлърица.И как Рич изравя гумената кукла.

# 17
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Ти чакай да видиш Брук като я види на вратата за какво оскарово изпълнение става дума  Mr. Green (с най-добри чувства  Simple Smile )

# 18
  • Мнения: 4 496
 Joy Joy

http://www.youtube.com/watch?v=uZh9cedb3yQ&feature=related- на 2,35 минута Mr. Green



Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 14:48 от ♥ мис арк ♥

# 19
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Брях ам'ся!!!Тейлър  surpriseuu,при,което следва Брукасита да си обира крушите щото бракът с Ричо се явява невалидееен...От което следва ,че тя ще се разстрои и кой ще я утеши???Никитууу...А той как утешава???Такааа kiss и така luvbedСъответно Бриджитката получава от мама пак finger и от Никиту тоже.Е няма мъж,който да се е отъркал в Брукасита и да не е станал лична гад no

# 20
  • Мнения: 1 425
Лелееее другата седмица съм залепена за тивито Rolling Eyes.....живот и здраве... Hug
Лана и от мен едно голямо благодаря.... Hug Hug

# 21
  • Мнения: 643
Мерси много!  bouquet

Ето припадъка, голяма артистка е Лоуган... на 2,23 минута

http://www.youtube.com/watch?v=sWtRknn_3gE&feature=related

# 22
  • София
  • Мнения: 270
А защо я няма Габи на тая снимка? Нали ще се жени за Томасито  Thinking. Или не съм разбрала?!

# 23
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Е, добра е  Grinning Коментарите под сцената с припадъка на Брук са забавни  Laughing Тейлър трябва много осици да са я нажилили при принц Омар Wink И Рич..ехх колко е остарял.. Стефани също добре изигра ролята си при разговора с Тейлър. Чак аз се напрегнах по едно време, защото имах чувство, че не и достига въздух от вълнение  Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 9 979
Ама разбира се, как не се сетих, тя Брук е виновна за всичко...пък аз така да се нахвърлям на горкото моряче, че бил какво ли не...ужас, отивам да се срамувам  Embarassed

# 25
  • Мнения: 3
Мерси много!  bouquet

Ето припадъка, голяма артистка е Лоуган... на 2,23 минута

http://www.youtube.com/watch?v=sWtRknn_3gE&feature=related



Гледах го  Rolling Eyes


Там , има и други клипчета с припадания но това на Брук си е за 5 Оскара Crazy

# 26
  • Мнения: 3
Леле, ама верно ли със семейство Брукрич Форестър ще се свърши  #Cussing out


Пу , язък 2000 серии /че и повече /го преследва пък сега дойдоха от отвъдното и ша си го вземат .Егати му се .

А па и тоя Ричи , как ще я зараже - не направо бих го  #2gunfire

# 27
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Стига де. Все пак Тейлър не възкръсва за първи път, то това си е направо тормоз над семейството, Рич и децата. Искам да чуя защо толкова време не се е обадила. Жалко за Рич защото постоянно ще се разкъсва между двете, като ще иска да е с Брук повече, отколкото с Тейлър.

# 28
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Е, ма първия път тя не се водеше май официално загинала  Grinning
Май ще се оправдае с амнезия след комата в този случай.. Tired

# 29
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Интересно ми е дали е кажат колко години са минали или ще бъде "след толкова време" и това е. Бракът на Брук и Рич не би трябвало да е навалиден.

Общи условия

Активация на акаунт