Дързост и красота - 17 ...или "Шепот от отвъдното".....

  • 22 803
  • 450
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 3 216
Я си помислете ако я нямаше Тейлър дали щеше да е толкова интересно?

Сериала беше си интересен и без Тейлър. Достатъчно интриги се създаваха. Но без Брук...... няма да има сериал.

Без всички стари герои няма да има сериал, мисля аз  Peace Затова и не виждам как ще върви по-нататък, като се споминат главните участници. На мен лично, нововъведените са ми супер скучни...

# 406
  • Мнения: 690
Къде изчезна Сали Спектра? newsm78
От няколко серии насам не я мяркам. Знам, че е била болна от рак или греша? newsm78

# 407
  • Мнения: 1 218
Уффффффф, не мога да разбера ...
Какво толкова се прехласвате по тази обикновена вафла ...

При това с отдавна изтекъл срок на годност  Whistling
С къса или с дълга перушина - все тая ...  Mr. Green

А,  сегашния вид на Тейлър,  най-вероятно е следствие на някоя алергична реакция ... по нататък отново е във върхова форма  Peace

N_A_N™ , благодаря ти за поздрава ! Да ти се връща, както се казва   Hug

...А на теб би ли ти станало мъчно,ако се появи няква нахална натегачка,която да сваля постоянно мъжа ти и да ви диша във врата,когато сте малко скарани,за да може кучката да се възползва от него #2gunfire #2gunfireНикой не харесва курви #2gunfire #2gunfire

Е, баш това е присъщо на Шаврич ...
Bruk_the_best , не мога да разбера нещо ...  newsm78  май си фен под прикритие ... на Тейлър   Mr. Green  Joy Joy Joy

Време е да бъде изритана  бабата с многото грешки ...
Грешка е да идеш в магазина и вместо шоколадова торта да купиш сметанова  ...
Ама да спиш с зет си , че и дете да му родиш и т.н. грешчици с един билюк мъже  ....  newsm78 newsm78 newsm78

# 408
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 949
Djindjari добре дошла отново!

Ние грешките на Брук ги знаем. Интересни са "паденията" на Тейлърица, които престоят. На Брук ще бледнеят пред нейните Laughing

# 409
  • Мнения: 400
Точно така #2gunfireНе се радвайте,че Джуклица идва,щото сега ще я вдият всички каква измамница е тя #2gunfire

# 410
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен. Доста сте писали докато ме нямаше вчера браво на вас. GrinningСега ви изчетох чак и то за 30 мин .Не мога да се отлепя от монитора. Grinning Аз станах да гледам днешната серия в 6.00 защото нали вчера спря звука и .... нищо не разбрах, е не че не знам какво ще стане ама така за протокола дет се вика .GrinningТейлър с тоз бретон хич не ми харесва и а тези ръце изсъхнали ужаст . Сега нямам търпение децата да си я видят Тейлърката да им видя и на тях физиономиите.
Bruk the best направи форум ако искаш няма да е лошо. Grinning Айде за сега чао от мен ще гледам Отчаени съпруги   докато стане време за ДиК че ми останаха още няколко серийки Grinning

# 411
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 471
Уффффффф, не мога да разбера ...
Какво толкова се прехласвате по тази обикновена вафла ...

Един мъж да има в темата и той да е прехласнат по Брук, а?  Joy..що така.. Sunglasses

# 412
  • Мнения: 3
Ето тука намерих още едно спречкване,където тамън Джуклицата да изплющи Брук и Рич разваля работата Laughing
Колко е красива Брук тука...........оххххххххх http://www.youtube.com/watch?v=egcdivrpnNM&feature=related


Леле , Джук тук направо е изтрещяла.


Истеричка  Banghead

# 413
  • София
  • Мнения: 10 032
А,  сегашния вид на Тейлър,  най-вероятно е следствие на някоя алергична реакция ... по нататък отново е във върхова форма  Peace

Баси, голяма оса ще да е предизвикала алергичната реакция, някой стършел по-вероятно...по-нататък наистина са я пооправили, но джуките макар и посмалени, пак са си огромни в сравнение с миналото.
Пък за вафлите с изтекъл срок - дайте ми на мен с изтекъл, който иска такава проядена от червеи - да заповяда.

Между другото това със снимките вече не сме ли го дъвкали  newsm78, че даже и същите снимки...поне малко оригиналност, ако може.

NAN май беше споменала, че бБук не я давали с децата да си играе - е давали са я, когато Рик и Бриджит бяха малки и сега я дават често с Хоуп. Но тя  е лоша майка както знаем  Wink, друго си е да зарежеш недоносените си току-що родени бебета, за да отидеш във Венеция, да се бъркаш в любовния живот на най-големият си враг...това вече е истинска проява на майчина любов. А това да не се бориш докрай за живота си и да оставиш три деца сираци ми е направо "върховното постижение" в майчинското изкуство на т. нар "принцеса" Тейлър.

Много сте изписали снощи, не мога да запомня всичко, което прочетох  ooooh!

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 11:29 от Lana

# 414
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Само да вметна из между другото, Брукита на мен с къса коса не ми харесва. Прилича ми на ретро лелка излязла от старите хамерикански филми за средния запад. Просто с тази прическа някак си я виждам да прави черешов пай в кухнята. Сексапил и интелект лъха колкото от старата ми трифазна помпа.
А с дълга коса ...... ммммм, ще  я схрускам. Един пожар ми е Брукита, голям пожар.   Heart Eyes

# 415
  • Мнения: 400
Така.......някои от вас нарекоха Брук "баба",та искам да ви светна,че Брук и Джуклица са наборки,ако случайно не знаете

# 416
  • София
  • Мнения: 10 032
Не са.
ККЛ е почти година по-голяма от ХТ, но Брук е няколко години по-малка от Тейлър.

# 417
  • Мнения: 400
Оф,знам,че са с една година разлика.Това нужно ли е да се споменава изобщо?
А иначе не знаех,че Джуклица е с няколко години по-голяма от Брук.Това къде се разбира

# 418
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 471
Аз снощи гледах откъсчета от разни стари серийки, много ми беше забавно.  Grinning Едната беше представянета на "Спалнята на Брук" пред журналисти. Няма такива физиономии като на Стефелянка и Тейлър като я видяха да мята халата от себе си и да остава по бельо  Joy, а и Ричко имаше един доволен вид, като го извика на сцената при нея  Laughing
Трябва да намеря едно клипче от караници между Брук и Тейлър и да ви го покажа..няма такова крякане  Grinning (жалко само, че за фон са сложили някаква песен...)
На мен Брук също не ми харесва с късата прическа от приложеното видео, но тя и след това е била с къса коса, но много по-добре изглеждаше..

http://www.youtube.com/watch?v=VglGcbCSyTY това е Taylor vs Brooke  Simple Smile

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 10:07 от Izida

# 419
  • София
  • Мнения: 10 032
Оф,знам,че са с една година разлика.Това нужно ли е да се споменава изобщо?
А иначе не знаех,че Джуклица е с няколко години по-голяма от Брук.Това къде се разбира

По-добре аз да го спомена, отколкото веднага да ти бъде обяснено, че цяла година е мноооого голяма разлика и затова Брук (ККЛ) е баба, а Тейлър(ХТ) е младо парче и затова и предстои да спи с момче, което познава от бебе, а това че е спала и с дядо му няма особено значение за морално извисения ́и облик.

Тейлър е съученичка на Сторм, който е по-големият брат на Брук...оттам и правя заключение, че е по-голяма от Брук. Имаше и още някакви неща по въпрса, но това с възрастта на героите е доста сложно и объркано.

Общи условия

Активация на акаунт