как се чувствате в 9 месец

  • 9 094
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 441
Чувствах се много добре.Малко ми понатежаваше,но се свиква.  
Цитат
[Бях си приготвила син комплект, а в последствие майка ми и мъжа ми търчаха да купуват розов такъв  /quote] 
Направо ме разби hahaha

# 16
  • Мнения: 2 960
от първия ден до последния в 9-ти месец се чувствах"престъпно"добре.
В настроение,без неразположения,изпълнена с трепетно очакване на малкия гост.
Бяхме приготвили и нагласили всичко необходимо за малкото човече.
Поканихме го смело и с радост и то дойде ,както бяхме планирали...без да ни изненада baby_neutral baby_neutral

# 17
  • Мнения: 4 070
Ами това за мен е най-трудния месец, много ми тежи корема и най- ми е трудно спането. Като си легна направо е ад в началото- по гръб много тежи , на ляво ме боли и притеснява, на дясно-др. неща. Освен това много ми се промениха хранителните навици.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Много добре се чувствах в очакване на бебето.Постоянно си преподреждах багажа,очаквах деня с нетърпение!

# 19
Спомням си,че нямах търпение вече да си гушна бебчето,страхотно изживяване си беше!

# 20
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Малко се бях подула повече и ме наболяваше кръста, но в общи линии се чувставх добре.Обичах да се разхождам и понеже влязох по-рано в болницата мъжа ми идваше всеки ден и си правехме дълги и хубави разходки.

# 21
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Исках по-скоро да родя... WinkБеше ми притеснено и неспокойно.
С първото дете имах приготвено само легло и чаршафи, с второто не направих тази грешка.Всички дрешки, козметика и т.н бях купила предварително.

# 22
  • Мнения: 1 629
Правих какво ли не за да родя по-бързо. Разхождах се пеша с часове, последната седмица ядях всеки ден сладолед докато се разхождах (такъв хубав момент Heart Eyes), танцувах, чистих, редях и пренареждах багажа за болницата и др. не се сещам Peace

# 23
  • Мнения: 3 092
Беше жега тежко ми беше  ....исках да раждам и си мечтаех вече да се гушкаме .
Но се чувствах  и  специална , щастлива изпълнена с много трепети и очаквания

# 24
  • Мнения: 4 070
Правих какво ли не за да родя по-бързо. Разхождах се пеша с часове, последната седмица ядях всеки ден сладолед докато се разхождах (такъв хубав момент Heart Eyes), танцувах, чистих, редях и пренареждах багажа за болницата и др. не се сещам Peace
И имаше ли ефект???????

# 25
  • Popovo
  • Мнения: 219
Общо взето чувствах се много добре.Много се движех и не ми се почиваше въобще.Дори когато излязох по майчинство ми се ходеше на работа.Само проблема беше че вдигнах кръвно и трябваше да вляза в болница.Но това което може би най-много ми тежеше беше огромния корем.Бях наддала 21кг, а родих малко слонче 4.450кг. Party

# 26
  • Мнения: 1 910
Мнго беше зле. Ужасно уморена през цялото време. Всички места, където се свързваха костите ме боляха ужасяващо. Включително челюста. Имах и силни неприятни болки в гръдната област, които траеха часове и продължиха и след раждането.  Корема не ми тежеше толкова, даже не ми се пишкаше често. И ме сърбеше кожата почти на всякъде. Май само корема не ме сърбеше толкова. Много исках да приключва всичко...и бяхме напазарували всичко, което сме си мислели, че ще е необходимо за бебето.

# 27
  • Мнения: 7 723
Тежко ми беше. Много, мноооого тежко  Crazy

# 28
  • Мнения: 263
Чувствах се като кит Tired Задъхвах се, нямах търпение да родя.
Но и бях ужасно спокойна, всъщност ме беше налегнало едно примирение, че няма къде да избягам и ща- неща ще трябва да родя Mr. Green И когато ми просветна...бях безкрайно щастлива Peace

# 29
  • Мнения: 7 474
Чувствах се добре, но вече изках да излиза това нещо от мен и да дишам спокойно и да се наспя  Joy
После разбрах, че е по-добре да си седи вътре Laughing

Общи условия

Активация на акаунт