Най-приятна и най-просташка TV РЕКЛАМА - 3

  • 61 089
  • 743
  •   1
Отговори
# 75
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
Забавна ми е на БТК...'не, беее, с БТК". Скоро не бях мяркала такива естествени деца(за БГ реалността говоря), хареса ми на ....новия музикален портал...забравих му името.

Дразнят ме повечето. Кока кола и Фанта се иазлагат, много бозави рекламки пускат, но... финансовата криза и тях не ги подминава явно. Тази на МАГИ е супер ужасна и дразнеща ме, Активия..... ooooh! ......

# 76
  • София
  • Мнения: 23 130
Аз се дразня на рекламата за сока, в който бащата отива в някаква пристройка към къщата и сякаш с резачка цеди портокалов сок. Влизайки в кухнята, синът му с един ехиден поглед, сякаш казващ: "Тате, къв си прост да ми цедиш ИСТИНСКИ портокали, като си имам чудната химия в кутия"
Тази е другата ми "любима" реклама. За истинските плодове и химията - съвършено вярно. Ама аз друго се чудя - тия хора не живеят ли в 21 век, та тръгнал бащата да "цепи" портокали по такъв първобитен начин.  Mr. Green Не са ли чували за роботи и комбайни (още когато съм била малка нашите имаха една съветска сокоизтисквачка)!
Докато гледам някои реклами имам чувството, че ни третират като малоумници и дебили  ooooh!

# 77
  • София
  • Мнения: 2 430
Дразни ме рекламата на НО-ШПА особено онази "мъдра мисъл"
Цитат
цикълът ли ми да спре

# 78
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не приемайте всичко буквално, какви малоумници, какви дебили, само в рекламите ли сте чували за хипербола, за други такива доскоро изцяло литературни, но сега използвани във всички сфери на изкуството (и не само) похвати? Естествено че не мислят че режем портокали с резачката, но нали трябва да е интересно, да е забавно? Не е хубаво да сте толкова обидчиви. Simple Smile

# 79
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Не приемайте всичко буквално, какви малоумници, какви дебили, само в рекламите ли сте чували за хипербола, за други такива доскоро изцяло литературни, но сега използвани във всички сфери на изкуството (и не само) похвати? Естествено че не мислят че режем портокали с резачката, но нали трябва да е интересно, да е забавно? Не е хубаво да сте толкова обидчиви. Simple Smile
Въпросът не е с резачка или с бензопила, а в контрапунктирането между истински сок и такъв в кутия, като, според рекламата, химичният в кутията е за предпочитане.
П.П. Използвайки хиперболата, все едно да доказваш, че водопроводната вода е по-добра от изворната.

# 80
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
Въпросът не е с резачка или с бензопила, а в контрапунктирането между истински сок и такъв в кутия, като, според рекламата, химичният в кутията е за предпочитане.
Именно,както и онази битова химия,която се равнявала на прясно мляко (май беше  от поредицата Киндер...еди си какво)

# 81
  • UK
  • Мнения: 3 959
Тонкабонка говори именно за рязането на портокали с резачка, неслучайно намесва кухненските роботи и съветската сокоистисквачка на техните. За предимствата на истинския сок пред този в кутии няма смисъл да говорим, но нали и той трябва да се рекламира? Нали това е идеята на рекламата, на това ние да плащаме по малко за кабелна и за Интернет, списания, вестници и тн защото именно рекламата прави тези услуги достъпни за нас? Хиперболата в случая е за рязането на портокалите с резачка, няма нищо общо с качествата на рекламирания продукт, още по малко сравняването му с истински портокалов сок.

# 82
  • София
  • Мнения: 23 130
Тонкабонка говори именно за рязането на портокали с резачка, неслучайно намесва кухненските роботи и съветската сокоистисквачка на техните. За предимствата на истинския сок пред този в кутии няма смисъл да говорим, но нали и той трябва да се рекламира? Нали това е идеята на рекламата, на това ние да плащаме по малко за кабелна и за Интернет, списания, вестници и тн защото именно рекламата прави тези услуги достъпни за нас? Хиперболата в случая е за рязането на портокалите с резачка, няма нищо общо с качествата на рекламирания продукт, още по малко сравняването му с истински портокалов сок.
Оф, като ми е неприятна и противна тази реклама, не мога да схвана забавното и смешното в нея  Wink А именно - бащата с резачката  Mr. Green Ако беше поднесена по друг начин, сигурно нямаше да намесвам съветската сокоизтисквачка  Wink Сигурно на някои им е забавна тази реклама, но хора сме все пак - вкусовете ни са различни!

# 83
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
 Но си личи коя е правена с пари ,и без участието на бг .рекламна агенция Peace

# 84
  • Мнения: 1 367
Тази вечер след невероятно усилие от моя страна успях да разбера частица от песента на зеленчуците от рекламата на олиото!!!!"...от капчици огрян, у йееееее".Да се чуди човек как нещо изобщо може да бъде огряно от капчици,ама айде,ще простим на поета  Laughing След още десетина слушания може и да разшифровам още  Laughing

# 85
  • UK
  • Мнения: 3 959
На това много се разчита, другия път в магазина ще видиш първо олио Бисер, и ако не си вече лоялна към дадена марка ще си купиш именно него. Simple Smile

# 86
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Аз не използвам олио при печено пиле,то мойто сигурно за това не пее и не ляга само в тавата,ами чака наготово да го на newsm78мажа с масло

# 87
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
Да, но като за реклама на олио, доста забавна са я докарали. Особено пилето как чупи раменца... Laughing

# 88
  • Мнения: 150
Ох,вчера отново много съм се смяла..Не знам кой идиот е решил,че точно към 8,8 и нещо трябва да се пускат реклами за диария,запек и т.н.. И то са все едни малоумни...не смятам,че такива лекарства трябва да се рекламират, в крайна сметка всеки човек с такъв проблем знае,че има лекарства за него.. Друг е въпроса,че покрай другите боклуци ,които се рекламират или не и които искаме или не искаме-ядем,този тип реклами са си удар в десетката  Simple Smile
А иначе много ме умилява рекламата с костенурката Вихър-много симпатично е направена Simple Smile

# 89
  • София
  • Мнения: 5 832
Ами аз като на всеки час слушам по радиото: лаксал - за редовно изхождане  Sick
Така ми се е набило в главата, че ...  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт