Подарък за Свети Валентин?

  • 4 808
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 25 805
Имаш нещо против празнуването с приятели на Трифон Зарезан, докато жена ти празнува Свети Валентин?  Shocked
А, стига бе! Аз досега мъж, който да откаже такава оферта не съм срещала.
И после - що българските мъже били на изчезване...  То направо не останаха! ooooh!

# 61
  • Мнения: 274
Ами нека тогава лавъра да й подари околосветското! Ама като я знам тя по кви си пада (само аз съм изключение) - разни интелектуалци, дето нямат два по един в джоба.

# 62
  • Мнения: 25 805
Ей тва е мъжка приказка!  Hug
Знаех си аз, че накрая ще замръкнеш в кръчмата, докато жена ти точи баница-валентинка сама вкъщи.  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 4 300
Аз имам 5 по 10, ще ми върже ли Mr. Green

# 64
  • Мнения: 123
съпругът на моя приятелка и беше подарил метла с червена панделка. А иначе за свети валентин можеби ще е добре да излезете някъде двамата ,а за 8 март нека излезе съма с приятелки а ти у дома с децата  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 5 622
Вроятно си и подрязал крилцата. Подарявайки и това, и подаряваш свободата  Sunglasses

# 66
  • Мнения: 274
А малко тунинг дали ще се възприеме добре?

# 67
  • Мнения: 738
А малко тунинг дали ще се възприеме добре?

Тсъ. Определено.

# 68
  • Мнения: 4 586
А, ти с тунинга гледаш на себе си да направиш подарък. Хем уж подарък, хем дългосрочна инвестиция.
Накрая виждам как ще се прибереш в къщи, като мен, с една роза и ще получиш целофан.

# 69
  • Мнения: 32
За майтап ли е тази тема или що?
За 14ти - романтична вечеря, приготвена от теб  Laughing или пък уикенд в Париж - традиционно !
За 8-ми - подари й 1 ден в хубав Спа център да я поглезят.... и цветя - хубави и по много   bouquet  bouquet  bouquet

# 70
  • Мнения: 274
Какво е спа център?

# 71
  • Мнения: 17 410
Спа идва от спя, ако  се чудиш какво е.

# 72
  • Мнения: 4 586
Отскоро на всички хотели и мотели им викат спа и спя процедури на спането.

# 73
  • Мнения: 274
Да бе сетих се. Ходил съм. Една ме маза с разни масла алое, алилуя, жожоба, слага ми некви камани по тялото и като ми стана, избяга най-позорно. Не си струва. Загуба на време.

# 74
  • Мнения: 4 586
Мен ми стана на алоето.

Общи условия

Активация на акаунт