И з р а е л 24

  • 17 187
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 81
Да,да,а мен къде ме има в бройката,а Laughing Crossing Arms

Тиги,знаех си,че са от Св.Троица.
Бива да съм всеки ден там и да не го разпознавам после. Laughing

# 16
  • Мнения: 28
Привет,привет.
Японското цъфнало дърво краси десктопа ми вече Simple Smile
Лека вечр на всички!

# 17
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Ой, тъкмо си казвам - забравих Плюшеното мече, Елишева и Анди  Blush
Меченце, издебна ме! А и Снежи не съм записла... Голяма банда сме, а нали прехвърлих 30-те...   Mr. Green

Вече приключиха броенето на бюлетините, като последните бюлетини за преброяване са тези на войниците и на моряците... Като сласуваш, ако не намираш бюлетина на партията, за която искаш да гласуваш, има една празна - на нея записваш инициалите... И днес като брояли бюлетините на войниците, какво било написано - Гилад Шалит http://www.jpost.com/servlet/Satellite?pagename=JPost/JPArticle/ … cid=1233304764914. Това е невалиден глас от гледна точка на изборите, те просто са искали да покажат, че не са го забравили...

Компенсирам се за пропуска  Hug


Eli6eva, как сте, вашето семейство?

# 18
  • Мнения: 1 526
Ето ме и мен. Мента   bouquet, за новата тема.
Тигре  Joy, винаги първи нали  Joy...

Само да се похваля, че преди известно време се запознах с Ира Ризенсон. Тя е една от водещите израелски спортистки по художесвена гимнастика. Днес си говорихме за трето и място тази година в шампионата на БГ "Жулиета Шишманова". Както и за изживяванията и в Пекин тази година (класирала се е 7, но за Израел това е голямо постижение). Мога да кажа, че е много земна, сладка и чаровна. Както вече се досещате е с руски корени, но е израстнала тук.

В  този форум има нейна фотосесия.




Ето я и в "действие" .

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 21:54 от Tali Dan

# 19
  • Мнения: 81
Ментичке,след такава вкусна компенсация мога да ти дам само едно  hug и една   Kiss
Искам да върна жеста



Тали каква връзкарка се изкара. Flutter Агент си,няма спор вече.
Ирина Ризенсон е сладка,усмивката и е много красива. Simple Smile
Не намирам никаква информация за нея в нета. Confused

Лека.





# 20
  • Мнения: 1 526
Добро утро преди работа (прозявка).
Плюшко ето какво изкарва чичко Гугъл на български http://www.google.co.il/search?hl=bg&q=%D0%98%D1%80%D0%B8%D0 … &aq=f&oq=

# 21
  • Мнения: 12
 Добро утро на всички!
 Да ви се похваля,вече имам подарък за моя любим.Една чашка на която пише ОБИЧАМ Те!(на английски)Опакована е като за подарък точно и в чашката отгоре е сложено едно мече което държи сърце  Heart Eyes!Много е сладко,това беше единственото нещо,което ми хареса.Пък и избора тук не е никак голям  Confused.Купих и една картичка,само дето сега се чудя как да я надпиша,искам нещо свежо и оригинално newsm78,ама не съм го измислила така че да звучи добре и на английски  Grinning.
 Вчера от работата на мъжът ми им бяха дали подаръци за 14.02,нали е ден на семейстжото.Та подаръка е 2 завивки,много мекички  Grinning,адната е бяла със тигров кант,а дръгата кафява със същия кант.Сега си го изпрах и ще ги сефтосам в най-скоро време  Laughing.Не е нещо голямо,но пък е едно уважение към служителите,аз лично много се зарадвах  Crazy.
Хубав ден на всички! Hug Hug Hug

# 22
# 23
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Наина, страхотна снимка сте и направили! Аз много обичам черно-бяла фотография  Heart Eyes А тези къдрици - да се влюбиш направо!!!   bouquet  Hug

Меченце,   bouquet макарони с вкус на шам-фъстък... ах,  Rolling Eyes любимите ми!!!  Heart Eyes

Цани, денят на семейството тази година е на 24 февруари, но на вас са ви дали подаръка да се подготвите от рано  Hug
Евреите отбелязват този празник на ламед би'шват (ל בשבט), т.е. на 30-я ден от месеца шват, 2 седмици след Ту би'шват, като изначално това е празник на майката, но в последните години го отбелязват като ден на семейството  Peace Не че е голям празник, май само в детските градини го празнуват, но идеята е хубава  Grinning Съвременен празник е - чисто израелски (а не точно еврейски), отбелязва се на деня, в който е починала Хенриета Солд (Henrietta Szold), която основава женско ционистко движение "Адаса" (הדסה)... Но сега, като гледам в Уикипедия, по грегорианския календар е починала точно на 13.ІІ...
  kiss
На английски има кратки поеми, ако искаш да си избереш нещо: http://www.funmunch.com/events/valentine/poems.shtml  Wink

Аз мога да сложа няколко на иврит с превод, ако искате  Hug

# 24
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Мале Наинааааааа тази снимка и човечето на снимката са просто очарователни,не мога да намеря по-по силни думи...

Макарони с вкус на шам фъстък  Sick ...Ужасия  Joy

# 25
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Бубе, макарон е френска сладка, подобна на целувките  Laughing има с различни вкусове, но тези зеленичките на мен са ми любими - иначе има шоколадови, с вкус на бадем, на разни плодове



В Израел се намират трудно, за съжаление, но има тук-таме....

# 26
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Добрееееее нареждам дузина изчервяващи се иконки  Joy След като се изложих с бонбоните Рафаело сега беше ред на макароните  Joy Позволено е да се смеете,но искам да ви предупредя в момента в който почнете да се изрусявате ще ме разберете  Joy а и оправдание имам :от блондора ми се изпаряват мозъчните клетки  Joy
Тук е зверска жега,поне на мен ми е много топло а слънцето жули ли жули...Бях опнала морна снага на хамака отвън,но уви сянката избега...(това го написах за да съм малко от малко по темата  Joy )
Мъжо отиде на декустация на месо...Негов приятел има кетаринг фирма и ще обогатява листата....Ако беше прасешко и аз щях да съм там ама уви...

# 27
  • Мнения: 13
 ХеЙ принцески    почерпете се     Sunglasses

 Тиги , Тиги и за теб съм помислила    ХоП


Да ви запитам някой чел ли е " Световната конспирация " на Никола  Николов ?   Wink


# 28
  • Мнения: 232
Бубе,Мента,благодаря  bouquetТова е снимката,която най-много харесвам!
Направо Ви завиждам,за жегата ,да знаете LaughingПри нас е един студ,днес!
А,тия сладки,дето ги наслагахте,потекоха ми лигите!
Кой,беше споменал за някакъв омекотил,че видях снощи един израелски,написа,че е много хубав,да си купя,ако става въпрос за същия!

# 29
  • Мнения: 1 410
Цитат
Позволено е да се смеете,но искам да ви предупредя в момента в който почнете да се изрусявате ще ме разберете  35 а и оправдание имам :от блондора ми се изпаряват мозъчните клетки
Бубе, и аз бях известно време блонди,но много взе да ми намалява интелекта и реших ,че докато не съм го загубила съвсем  Laughing - спрях да се изрусявам.Сега съм с естествения си цвят и всички ме питат какво съм си правила с косата ,че такъв хубав цвят имам.Явно съм била много зле руса  Confused

Анди,аз съм чела книгата на НИколов.Предиии.... newsm78 15 години...може би.

Тали ,наистина голяма сладурана е Ира Ризенсон.Като се прибере Мади от училище ще й пусна да погледа.

Наина,голяма бонбонче е детенцето!Как се казва?

Ах,макарони,макаронии, с вкусна шам-фастък...имайте милост към небременните кърмачки! Praynig
Вчера ваксинирахме Аничка и е толкова кисела от снощи.Само се гушкаме.И зъбки никнат - вече имаме едно,сега излиза и второто.МОже би в съчетание с ваксината е много натоварващо и затова се разкиселяви.Иначе си е кротушанка.
И аз искам топлооо  Nature Sunny.В София е кучешки студ. cold
Не разбрах Петя кога пътува?Дали е тръгнала вече?

Общи условия

Активация на акаунт