Давате ли плодове от компот?

  • 2 121
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Давам PeaceЛятото направих специално за детето,компоти от кайсии ,който са почти без захар.За нищо на света не бих му дала "натурален сок" от кутия SickПо добре компот

# 16
  • Мнения: 209
Майка ми лятото направи компоти без захар , с повече плодове и по-малко вода, за да може след като се пасира да стане гъсто като пюре, но не съм  дала още , не знам дали да давам  newsm78

# 17
  • Мнения: 1 740
Не съм давала.

# 18
  • Мнения: 2 334
Нед съм давала но ако нямам друго под ръка бих дала  Peace

# 19
  • Мнения: 9 973
Не съм давала още, но няма и да бързам. В компотите има много захар.
и аз не давам

# 20
  • България
  • Мнения: 457
Давала съм.Правя му кисел с компот от кайсии.

# 21
  • София
  • Мнения: 254
И аз като теб реших, че захарта е по-малкото зло, отколкото нитратите и консервантите. От време на време й предлагам компоти, макар че тя много не яде. До годинка обаче повече ограничавах захарта и тогава не съм предлагала, купувах само плодови пюрета без захар. Но ако не се прекалява, не мисля, че захарта е чак такова зло.

# 22
  • Мнения: 3 157
Давам,да,но рядко.Имам домашни компоти без захар и дават от тях за разнообразие.

# 23
  • Мнения: 1 100
Не давам, правят ги невъзможно сладки. Купувам замразени череши, боровинки и т.н., с това разнообразявам.

# 24
  • Сливен
  • Мнения: 894
не съм давала още Peace

# 25
  • Мнения: 681
До сега не съм давала плодовете,но скочето да   Peace Понякога разреждам с водичка ако е по-сладко  Peace

# 26
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Никога не съм им давала, предпочитам пресните плодове.Но и да дадеш на детето ти, нищо няма да му стане.

# 27
# 28
  • Карлово
  • Мнения: 328
много захар има в тях
давала съм но ги спрях защото виждам че не му харесва
и си е прав ужасно сладки са

# 29
  • Мнения: 19 302
Компоти не помня откога не ядем и затова не съм давала плодове от компот. Зимата давам ябълки, банани, по малко портокали или замразени плодове. Не виждам защо ти е по-голямо разнообразие. По-добре направи крем с плодово пюре.

Общи условия

Активация на акаунт