Любовния празник наближава,а ЮНСКА мама разцъфтява! Тема № 31

  • 11 371
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 193
Аз също дъвча Малтофер и като отида при доки ще видя какъв ще ми е хемоглобина.Преди беше 112.Една моя позната каза,че и нейния бил нисък,а като почнала да взима желязо станал още по-нисък.Спряла да го пие и хемоглобина й се покачил.

# 16
  • Мнения: 136
somebody , стана ми малко смешно, но "гъди" е ок  Peace  Това ме подсети за преди няолко години, когато играех билярд в yahoo-то. Един ден с една бивша колежка си бяхме направили стая и си играехме и един пакистанец взе, че влезе в нея. Заговорихме се, ама ние само се майтапехме с него и той по едно време се обърна към мен, като ми съкрати ника на "гъде". Смазах се от смях с него, ама ми е и любопитно как ли е прочитал Gydelichkova  Joy

# 17
  • Мнения: 357
somebody , страхотно заглавие   bouquet.


Яна, честито момченце и от мен.

viper , скоро ходих до Даяна и Ники. Имат хубави работи сега, предимно бодита шият , но все още всичко е с дълъг ръкав, пък аз мисля такива да не купувам. Преди изборът беше много малък, но вече имат повече неща и не са скъпи.

От Ла редут пазарувам вече две години без да знам и дума френски. Въобще не е сложно, като се спазват упътванията . Правих поръчка преди две седмици и скоро няма да има друга  Confused. Поръчвам януари и юни , когато са големите намаления. Ако поръчката ви е под два кг пристига в пощата по местоживеене  и не се разхождате до митницата.

# 18
# 19
  • Мнения: 96
Аз също дъвча Малтофер и като отида при доки ще видя какъв ще ми е хемоглобина.Преди беше 112.Една моя позната каза,че и нейния бил нисък,а като почнала да взима желязо станал още по-нисък.Спряла да го пие и хемоглобина й се покачил.

Хей внимавайте с това желязо Thinking Моя хемоглобин е 102 в момента, НЕ пия желязо, а само фолиева киселина, желязото ми е 25 / а стандартно ми е 18, т.е. то ми се е повишило отккто съм бременна. Ниския хемоглобин се дължи на анемия, а анемии има доста видове.
Трябва да се установи вида на анемията и дали е желязодефицитна- САМО тогава си пие желязо. В другите разновидности желязото е ДОРИ ВРЕДНО. Ако анемията се дължи на лош синтез на фолиевата киселина се пие- ФОЛИЕВА КИСЕЛИНА НЕОФОЛИК; ако анемията е наследствена- се пие само ФОЛИЕВА КИСЕЛИНА и в този случай жжелязото е вредно.
Съвета ми е, ако хемоглобина ви е под 110 изследвайте вида на анемията и тогава взимайте лекарства.
Извинявам се, ако съм прозвучала прекалено поучително, но лекарите не винаги знаят за точния вид анемия и си предписват едно и също лекарство. Sad

# 20
  • Мнения: 193
Упс опитах се нещо.Но май не успях.

# 21
  • Мнения: 193
somebody благодаря Party.Разбрах как става само първо сбърках размера. #Crazy

# 22
  • До моста на реката
  • Мнения: 62
Хайде и аз в новата темичка!SOMEBODY,заглавието е много подходящо Heart Eyes
Моя хемоглобин също падна на 111 и днес доки ми изписа Фоливит Феро.Това е комбиниран продукт на Борола,който съдържа точно-Желязо,Вит.Б12 и Фолиева кис.Дано да ми се отрази добре.

# 23
  • Мнения: 753
Viper, бързам да ти отговоря, преди да съм прочела от новата тема. За дрешките, за които питаш - имам от тези дрешки и са качествени, моите ще ползвам и за втория юнак, както личи Simple Smile, всичко си пазя. Наистина цените им са много добре, първия път майка ми ходи сама и каза, че има много неща и за много възрасти, но трябва хубаво да се разгледа и избере, а тя е бързала и ми взела ританки, гащеризончета, елечета и пижамка. Те имат и сайт, но на място е по-друго. Смятам да ги посетя. От моя опит бебетата имат нужда, особено до 6 месеца, а и после, от качествени не много претенциозни, мекички, дрешки, а там такива имаше.
Супер за уменията на майка ти да плете. Да ти е жива и здрава! Дано може да и поизплете на бебка. В нашия квартал има една мама, на която баба и е изплела един куп неща на беба и толкова им е спестила костюмчета за преходните сезони, а и за зимата:)!Освен това тя беше много оригинална, защото никой в квартала няма такива неща! Толкова са сладурски! За моя жалост около мен са много заети и аз купувах от една баба на пазара на Борово. Та тази майка в квартала отишла в един магазин за прежди и накупила различни дебелини и цветове, да не ви казвам каква красота беше куклата и Simple Smile
Плетат и шапчици и шалчета, топли и сладурски. Да не говорим за терличките - те в началото само си изуват декоративните обувчици - докато не ходят още и са в количките.

Somebody, наистина много хубаво заглавие! Нашите теми се отличават със заглавията си!
Mayflower, мерси за инфото за сайта с дрешки!
Moni, много гадно ми стана, жал ми е за детенцето ти Sad Ноо, ти бъди силна и не и се давай! Не и показвай, на такива колкото с по-равен тон говориш, толкова по-силно въздействие. Успокой детенцето, кой знае колко наплашено ще е при нея!

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 00:03 от ayas

# 24
  • Germany
  • Мнения: 7 945
Ох, днес и на мен не ми е ден Sad Сега ходих да взема Бобо от детска и учителката му така ме ядоса, че още треперя, че си и поревах.. Миналата седмица заварих Бобо с мокри гащи и омазан с ако, защото въпросната не пожелала да го избърше и след това му се и скарала. Детето трепереше и беше супер разстроено. Естествено направих забележка, а тя вместо да се извини почна да му крещи защо не бил казал... Отивам днес и тя в момента в който ме вижда затваря вратата и кара Бобо да се облече вътре сам и изчезва. Почвам аз да му тропам да отключи, но той не смее. Почвам да чукам, тя се появява и продължава да го инструктира как да се облече, като не отваря вратата все едно мен ме няма.. Полудях... имах чувството, че ще вляза с вратата. Накрая отвори да го пусне и след като се разкрещях че подобно поведение особено към бременна е недопустимо ми заяви, че трябвало да съм благодарна че бил облечен и се опита пак да ми тръшне вратата. Обясних и че утре отивам при директорката с жалба и няма да оставя нещата така. Лошото е че до нас треперех и корема май ми се стегна... след това си поревах и пих едно но-шпа и седнах да ви пиша.... Бясна съм. защото правим какво ли не да си вкараме децата в безумни детски градини с изнервени и неграмотни учителки и позволяваме да се гаврят с нас щото нямаме избор... Извинявайте момичета, че ви натовари, но имах нужда да споделя.

# 25
  • Мнения: 1 924
Здравейте,мацки,

можете да ми сложите две сини снимчици на първа страничка,
чакаме момченца Laughing

Изненадата е,че се оказаха  двуяйчни, а не еднояйчни,както мислехме в началото.
Здравички,вървят добре,единият мъж е малко по-едър.

Ох,никога няма да имам дъщеря ooooh!

# 26
  • Мнения: 79
Moni стана ми мъчно за детенцето ти,разбира се че трябва да отидеш при директорката.
Струва ми се че все повече хора започват да се мислят за велики.
Как така ще остави детето неизбърсано,нали това и е работата ,за това и плащат
нямам думи просто...


凤Феникс凰 честито нищо че са момченца важното е да са живи и здрави Simple Smile
Пък следващото може да е момиче Laughing

# 27
  • Мнения: 59
момичета ето ме отново Simple Smile
сядам за малко че трябва да си лягам към 20 часа че от 03 и 30 съм на работа , а не ми се спи и сигурно пак ще будувам до 23 и после само 2-3 часа сън ...направо се побърквам Sad

да ви се похваля , днес си купих на Чико стерилизатор (електрически ) и съм много щастлива , първо мислех да е авент за микровълнова но като видях че електрическия на чико е само с 8лв. по-скъп от авента реших че не си заслужава , а иначе същия само че на авент е 139 лв. , безумие направо ....а този с електронен дисплей е 199лв. , а моят е само 68 Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 924



凤Феникс凰 честито нищо че са момченца важното е да са живи и здрави Simple Smile
Пък следващото може да е момиче Laughing

Ааа,следващо-не!Три за щастие-стигат Mr. Green
Само,ако случайно станем поне милионери,може да се замисля за четвърто Mr. Green

# 29
  • Мнения: 136
凤Феникс凰, честито мъжко царство!   На мен пък ми звучи страхотно, цели 4-ма мъже ще те закрилят оттук нататък Simple Smile

yaya86, ама от къде ги намираш тия оферти? Първо беше количката, сега стерилизаторът, голяма късметлийка си  Laughing  Няма да ти се разсърдя, ако споменаваш и магазините, от които ги купуваш тия неща, че в тая финансова криза и 2 спестени лева са си 2 лева  Wink 

Moni, и на мен ми стана мъчно, като прочетох за детенцето ти. Дано бързо забрави за неприятната случка, а ти трябва да бъдеш по-твърда в разговора си с директорката. Не знам какво им става на повечето хора - толкова са озлобени, че направо ми настръхва косата. Все по-трудно вече става човек да се опази от злобата и лошотията на околните  Weary

Общи условия

Активация на акаунт