Суперхраните на Аква Сорс

  • 90 887
  • 759
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 127
Фея,изтрии малко от личните ти съобщения за да мога да ти изпратя
  bouquet веднага

# 361
  • Мнения: 4 782
Записвам се да ви следя. Нямам голям опит с Аквасорс, но тази есен започнах да давам на сина ми Колактив 3, за подсилване на имунитета. За сега съм доволна. Изпи 60 капсули, по една на ден, с изключение на няколкото дни, през които се беше поразболял, тогава му давах по 2-3 капсули на ден, разтворени в млякото му. Сега правим пауза. Simple Smile

# 362
  • Мнения: 535
Записвам се да ви следя. Нямам голям опит с Аквасорс, но тази есен започнах да давам на сина ми Колактив 3, за подсилване на имунитета. За сега съм доволна. Изпи 60 капсули, по една на ден, с изключение на няколкото дни, през които се беше поразболял, тогава му давах по 2-3 капсули на ден, разтворени в млякото му. Сега правим пауза. Simple Smile

Е вие сте намерили кога да правите пауза  Shocked Точно в най-грипното време, с тези променливи температури newsm78 Защо така сте решили?

# 363
  • София
  • Мнения: 2 693
Изобщо не е необходимо да се правят паузи, особено пък по това време.

# 364
  • Мнения: 572
Да, сега не е подходящо за пауза. А и това не е лекарство. Все едно да кажеш: " Ние този месец ядохме плодове и сега ще почиваме". Не се засягай  Hug .

# 365
  • Мнения: 927
Да ви питам има ли проблем ако ЗЕ и коластрата се дъвчат? Моят герой така ги обича  Crazy - лапа си ги едно след друго и се наслаждава на вкуса им, дъвчейки ги  Sick. Притеснява ме само това, дали се усвояват достатъчно добре от организма по този начин  Thinking

# 366
  • Мнения: 4 782
Да, сега не е подходящо за пауза. А и това не е лекарство. Все едно да кажеш: " Ние този месец ядохме плодове и сега ще почиваме". Не се засягай  Hug .
Не е точно така. Яденето на плодове, си е ядене на плодове. При него пауза не се прави, освен при отказ от страна на ядящия Simple Smile или по здравословни причини.

# 367
  • Мнения: 92
Според мен идеално си се усвояват така. Моят малкият дъвче коластрата с огромно удоволствие, ЗЕ за съжаление не я иска така, а му я давам със сок.

Да ви питам има ли проблем ако ЗЕ и коластрата се дъвчат? Моят герой така ги обича  Crazy - лапа си ги едно след друго и се наслаждава на вкуса им, дъвчейки ги  Sick. Притеснява ме само това, дали се усвояват достатъчно добре от организма по този начин  Thinking

# 368
  • Мнения: 2 069
Да ви питам има ли проблем ако ЗЕ и коластрата се дъвчат? Моят герой така ги обича  Crazy - лапа си ги едно след друго и се наслаждава на вкуса им, дъвчейки ги  Sick. Притеснява ме само това, дали се усвояват достатъчно добре от организма по този начин  Thinking

На нас хомеопатичката дори ни каза да изсипвам съдържанието на капсулата коластра в устата Peace

# 369
  • Тук и там
  • Мнения: 98
Цоп и аз при вас   bouquet
От днес започнах да давам Колактив 3 на малкото, като след време ще включа и ЗЕ за да си подсилим имунната система, че напролет градина ни чака  Laughing
Дано се приема добре от нея - тази сутрин й я изсипах в лъжичка и с малко вода си я хапна.  Peace

# 370
  • Мнения: 265
Цоп и аз при вас   bouquet
От днес започнах да давам Колактив 3 на малкото, като след време ще включа и ЗЕ за да си подсилим имунната система, че напролет градина ни чака  Laughing
Дано се приема добре от нея - тази сутрин й я изсипах в лъжичка и с малко вода си я хапна.  Peace

# 371
  • Мнения: 265
Браво и на вас.Добре дошли в клуба.продължавай ад я даваш по същия начин както днес и така ще има максимална полза от продукта.не съветвам ад се дват във храна защото полезното действие се намалява.В предните си изявления съм обеснявала защо.Успех на всички

# 372
  • Мнения: 219
ЕТо ме и мент тук: Започнах с Колактив 3 за дъщеря ми на година и десет месеца Simple Smile

Малко ме притеснява, че не мога добре да го разтовря в течност, може ли да го давам в лъжика кисело мляко или плодове пюре например?

# 373
  • Мнения: 781
От месец насам събирам инфо по въпроса, но пак не им хващам вяра newsm78
 - Кое от двете е за предпочитане, че и двете ще ми дойдат малко множко от финансова гледна точка на месец?
 - Мога ли да ги редувам - коластра с водорасли през месец?
 - Коя коластра е по-добра Колактив или Колактив 3 за дете на 1г. и 9м.?
Благодаря предварително!

Последна редакция: ср, 28 окт 2009, 16:11 от Сенди

# 374
  • Мнения: 572

 - Кое от двете е за предпочитане, че и двете ще ми дойдат малко множко от финансова гледна точка на месец?
 - Мога ли да ги редувам - коластра с водорасли през месец?
 - Коя коластра е по-добра Колактив или Колактив 3 за дете на 1г. и 9м.?


Всеки е в правото си да не вярва на думи. Опитай, прецени сама.
Можеш да започнеш с което искаш от двете, можеш и да ги редуваш. За малко детенце може би все пак старта с коластра е за предпочитане. А за разликата между двете коластри - КолАктив 3 се различава от КолАктив по това, че в него освен коластра от крави са добавени Лактоферин за подсилване на имунната система, както и пробиотикът Ацидофилус, който подпомага храносмилането.

Общи условия

Активация на акаунт