ура отслабнах с 4 кг за една седмица

  • 26 188
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 498
 newsm10 браво,аз не бих могла да издържа

# 16
  • Мнения: 3 294
Извинете за глупавия ми въпрос ,но не е много 4 кг. за една седмица ?! newsm78
И аз така мисля , аз за 5 дни ударен период на Дюкан свалих толкова и си хапвах , не бях само на течности  Whistling

# 17
  • Мнения: 194
4-5 кг за месец е нормално да отслабваш.Възможно е авторката да е загубила повече течности,отколкото мазнини.Въпреки ,че аз свалих излишното от бременността  /14 кг / за близо 3 месеца.Важното е, какво показва метъра,а не кантара.

# 18
  • Мнения: 209
И аз имам 5кг ,които тъй си останаха след  бремонността , но се услушвам ,чакам да дойде лятото , че повече течности ,жега , салатки , плодове и мисля че по лесно ще се преборя, а според мен авторката е свалила само течности а не чиста мазнина , за да се смъкне 1кг, чиста мазнина е необходимо да си на минус 4000ккл мисля че толкова бяха(карам по памет). за седмица ,това не става и при изключителен глад ако няма спорт.Но знам ли всичко е до метаболизъм, ако наистина е успяла , браво на нея Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 3 789
Браво на теб! Гледай сега само пак да не се отпуснеш и да качиш сваленото, което е малко съмнително, защото всички май сме ги пробвали тези "чудодейни" сиропчета Crossing Arms

И помежду другото- има си специален форум за диети и отслабване и темата ти е за там

# 20
  • Мнения: 14 490
Извинете за глупавия ми въпрос ,но не е много 4 кг. за една седмица ?! newsm78

много е. здравословното и трайно отслабване е с максимум 2 кг седмично

# 21
  • Мнения: 583
Правилно хранене, това е пътя към идеалната фигура, другото е изтезание, за което организмът си връща тъпкано.

# 22
  • Мнения: 3 268
Извинете за глупавия ми въпрос ,но не е много 4 кг. за една седмица ?! newsm78

много е. здравословното и трайно отслабване е с максимум 2 кг седмично
След раждане се отслабва по-бързо,защото организмът е готов да се отърве от излишните кг.

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Подозирам, че и без чудотворния сироп, при такова "хранене" като твоето ще отслабнеш пак с толкоз.

# 24
  • Мнения: 31
всички сте прави, но истината е че се чусвам доста енергична и това количество течност явно ме засишта, а освен това вечер се похапвам салата и риба това за мен е рекордно след като до преди няколко дни се тъпчех като невидяла с каволи не! Дано ги задържа и дано да продължа! newsm78

# 25
  • Мнения: 487
Със този сироп за 7 дни свалих 6кг. които не върнах и до ден днешен

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=306627.0 има и още две по стари теми  Peace

а ето го и сиропчето,някъде из нета го мернах и в друга опаковка

http://www.madal.bg/cgi-bin/s.cgi

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 21:17 от Цветомира

# 26
  • Мнения: 2 401
Аз па отслабнах с 5 кг. за два дни.  Crossing Arms  Ако някой има интерес, просто да дойде да го цункам.

# 27
  • Мнения: 5
много са ви ефикасни целувките

 Wink

# 28
  • Мнения: 959
аз пък по време на бременността качих 9 кг. - 3,5 ги оставих с раждането, но другите 5,5 все още си ги нося с мен и твърдо са решили да останат  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт