Варна @-;-

  • 16 365
  • 317
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 101

Коя църква по точно Rolling Eyes мога да ти кажа за Света Параскева,тя е до римски бани Peace бял плат(не хавлия,аз купих обикновенни пелени),малък зехтин,кърпа,сапун и китка здравец Peace

Мисля, че се казва Св. Атанасий .... ама не съм сигурна ... до нея има китайски ресторант, а тя е една такава красива, с дворче...

# 301
  • Мнения: 1 554
да,да,това е голямата църква,всеки рипа там пък да се жени Laughing 50лв май струваше там кръщенето една позната там го прави Peace

за тази ,която ти казвам е малка,тя е много стара църква,но е реставрирана,много приятна Peace

# 302
  • Мнения: 76
здравеите момичета аз съм нова тук и виждам че всички вече сте мами искам да ви помоля да ми препоръчате гинеколог във Варна ....благодаря предварително Peace

# 303
  • Мнения: 1 554
Здравей Иви85 ето ти една тема,от там може да си избереш гинеколог http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332688.0

# 304
  • Мнения: 8
 Добро утро момичета. От сутринта се мотам и не мога да седна, на малкия му се беше спукал памперса и всичко бе обсипано с това като желе. До сега не ми се беше случвало.
 Благодаря за кафенцето. Още не съм си направила моето.
 И аз сега това мисля кога да кръстим малкия и къде.
 Тук в една книжка която съм си взела от църквата пише , че не се позволява венчаване през Великия пост, за кръщене не пише. необходими пренадлежности: кръщелно свидетелство на кръстника, 5бр. църковни свещи, сапун, сехтин или олио, сапун, китка цветя, хавлия и 1.50 бяло хасе.
 Като си спомня на 40 ден от раждането когато ходихме да ни четат молитва, ква организация беше. Ужас. Мъжа ми им платил предварително. Отиваме в уречения час. Няма никой. Прехвърлят си топката. Тоя дето взел парите никой не го знае. Чакахме близо час. Мъжа ми скандал щеше да вдига вече, скараха ни се че сме седели в храма. Било грях, а то вън кучи студ януари месец. Накрая се появи един поп и ни чете молитва в предверието на храм "Св. Успение  Благородично". това беше историята.
 Въпреки това трябва тази година да изберем кога и къде.  newsm78
 Добре дошла Иви85  HugАз раждах при Бейлерян в Майчи дом и съм много доволна. Laughing
 Това е от мен, че станах много подробна вече.
Приятен ден на всички!

# 305
  • Мнения: 1 554
не искам да си спомням за кръщенето,че то голям рев беше ooooh!

# 306
  • Мнения: 76
благодаря Hug

# 307
  • Мнения: 101
Иви85 - Аз раждах при Б.Георгиев в Майчин дом и ЖК ми беше пак при него. Много съм доволна и от акушерките, което май е по-важно Simple Smile

# 308
  • Мнения: 8
 Хайде и аз днес да се отчета без вода #Cussing out Няма да останем по назад я! Ужаса е пълен.
Дребния си изплющя едно пюре на земята и сега съм в истерия, стъкла и мазало.  smile3512
Моичкия още хърка сладко сладко, и не се помръдва да иде да вземе вода.

# 309
  • Мнения: 1 554
Малее,я бързо да го събуждаш smile3513

# 310
  • Мнения: 8
 Добре че му звана телефона. Че скочи. Вън изпича слънце. Май ще има разходка. Laughing

# 311
  • Мнения: 1 554
Добре че му звана телефона. Че скочи. Вън изпича слънце. Май ще има разходка. Laughing

-1 е,аз няма да излизам,днес Теодор ще отиде да вземе храната Mr. Green

# 312
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Хилоууууу
аз съм със страШОтен махмурлук и цепоглав.Вчера вечерта една арна ракийка,хаках,хаках,хаках..и днеска тя ме нахака в главата Crazy Crazy
от как съм станала съм като заблуден бръмбър #Crazy

страхотна сватба изкарахме..това беше най  страхотното празненство на което съм ходила. Peace

# 313
  • Мнения: 5
Здравейте
Аз съм новичка тука и искам да ви питам някои ползва ли услугите на детегледачка от вас,че не знам към кой да се обърна по тоя въпрос newsm78

# 314
  • Варна
  • Мнения: 144
Привет. Ако мога да задам един въпрос извън дебатите. Някой да знае как са си изчистя термо-каната, тъй като всеки втори-трети ден се отлага нещо сиво-бяло на дъното?

Термокана се чисти от варовик с лимонтозу . Слагаш вода в каната , 1 пак . лимонтозу и включваш да заври водата . После си я измиваш и си готова ! Peace

Общи условия

Активация на акаунт