Движение на българските майки ПЛОВДИВ-20 тема-БЛАГОТВОРИТЕЛЕН МАРТЕНСКИ БАЗАР

  • 15 062
  • 335
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 134
Момичета,
днес бях с дъщеричката ми в Асеновград при децата,много се бях затъжила за тях.Излишно е да споменавам с каква радост ни посрещнаха,целувки, прегръдки,приказване един през друг Heart Eyes.Почерпихме се,поговорихме и много,много играхме(Бях взела моето куче,най-милата,игрива и търпелива към детско своеволие кучка.Марън предизвика истински фурор,накараха ме да се закълна,че пак ще я доведа....радвам се,че възпитателката се отнесе с разбиране,малко се притеснявах как ще реагира.)
Ева,беше като омаяна от толкова детска глъчка ,за първи път не тя е най-палавата и шумната,много и хареса!
В дома беше много студено,децата са облечени с якета по стайте(а най-малките с якета,но по боси крачета.Така и не успях да убедя всички да се обуят).Смути ме това,че безпрепятствено влязох ,обиколих 4-5 стай,постоях около час,без да срещна възпитател,останах с впечатление,че в съботният ден персоналът е силно намален и няма никакъв контрол,а децата са на такава възраст,че не ми се мисли какво може да се случи....
Сега ми е съвестно,че не повдигнах някой въпроси,когато открих дежурната госпожа,но исках да се консултирам с вас.Как постъпваме в такива случай?Знам,че въпроса е деликатен, хем трябва да сме добре дошли,за да имаме достъп до децата,хем не трябва да си затваряме очите за опасни нередности,нали така?Моля, ви за съвет newsm78

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Силве, радвам се че са се зарадвали децата Peace То при такова внимание, няма как Wink
За възпитателите, да така е, в събота има само дежурен такъв.

# 77
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Момичета сега се прибирам от Ягодово. Снежи и няколко нейни приятелки ми
дадоха 2 чувала с бебешки дрешки   bouquet
Имайте ги в предвид при посещенията  Peace

# 78
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
пак съм аз  Peace
кога и къде ще се събират мартениците  Thinking или направо в събота  newsm78

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Мартениците ще се събират направо в петък пред пощата, трябва да се направи масата. Аз ще гледам в сряда или четвъртък да отида до там, да се срещна със Сава и Снежи да уточним дали има маса за нас, ако ли не да си набавим такава. Ще занеса каквото имама при мен, останалото в петък сутринта. Трябва да направим графика, за сега:
График за базара:
27.02. - Доника от 10 до 15ч.
28.02. - Вяра от 13 до 18ч.
             mili.m от 12.30 до 16ч.
01.03.   mili.m следобед

# 80
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
момичета много сте малко, за съжаление ще пътувам и не мога да се включа  Sad
Къде да оставя готовите мартеници

# 81
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
днес tane ми остави маргениците си, много са хубави  Hug
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=336414&pid=10748023
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=336414&pid=10748024
остави ми и дрешки за момченце около 2г
имайте ги и тях впредвид
  bouquet

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Antom ,радвам се ,че ти харесват!Дано да се продават!Догодина , живот и здраве ,ще направя повече!

# 83
  • Мнения: 88
Да ми кажете как да разбера коя е вашата маса пред пощата, за да си купя мартенички от вас! В момента пред пощата е лудница...пълно е търговци,продаващи мартеници.

# 84
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
на нашата маса ще има плакати с надписи
миналата година е изглеждало така
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=213736&photo=1&pid=5225054
тази година може би няма да има навес, но плакати доколкото знам ще има  Peace
Чакаме те   love001

# 85
  • Мнения: 903
Аз мога да продавам в събота на 28 от сутринта. Миленка не можах да мина през магазина... утре обещавам. Там ще оставя и мартеничките.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
График за базара:
27.02. - Доника от 10 до 15ч.
28.02. - Вяра от 13 до 18ч.
             Elisir от 10 до 13ч.
             mili.m от 12.30 до 16ч.
01.03.   mili.m следобед
 

Elisir  Hug, благодаря за помоща  bouquet

ПП. Момичета, имаме нужда от още ръчички. Ако някой може да продава на 27-ми следобед и на 1-ви сутринта нека се запише за продавач.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Мили, говори ли със семейстото, къде ще ни е разположена масата?
Аз разпечатах няколко плакатчета, дано има къде да ги закрепим Laughing

Момичета, моля ви поне някой да дойде утре сутринта да ми помогне да подредим масата  Peace

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
 donika.t , днес към 12.30 -13ч. ще отида до пощата и довечера като се прибера ще пиша подробности за масата.

# 89
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
donika.t аз ще идвам за да донеса мартениците и ще помогна за масата,
искам и да поостана да помогна за продаването
засега са ми отпуснали няколко часа, но не ги обявявам, защото при мен вечно
нещо се обърква и не искам да подвеждам, тъй че си стискам палци и ако стане
/дай боже  Praynig / ще мога да помогна повечко

Общи условия

Активация на акаунт