Fort Boyard 2- финалът наближава

  • 11 628
  • 184
  •   1
Отговори
# 150
  • Palma de Mallorca (Baleares)
  • Мнения: 155
Победа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bg bg bg

# 151
  • Мнения: 167
9 победи от 10 възможни ! - това за мене е истинската победа за нашите.
Браво! Благодарим за прекрасните емоции и за това, че не ни разочароваха.
Летвата е вдигната високо - догодина чакаме 10 0т 10

# 152
  • Мнения: 2 132
Тамън се бях отчаяла и викам догодина няма да гледам, а те победиха Laughing

ЧЕСТИТА ПОБЕДА НА ВСИЧКИ newsm44 newsm44 bg bg bg

# 153
  • Мнения: 156
 bg ЧЕСТИТА ПОБЕДА БЪЛГАРИ

# 154
# 155
  • Мнения: 5 255
Браво на тях и това не очаквах  Wink
Но все пак аз съм максималистка, хубаво би било да не бяхме втори в крайното класиране. Но дано в следващия сезон до финала стигнат по силни Бг играчи  Simple Smile

# 156
  • София
  • Мнения: 1 891
За победата !

# 157
  • Мнения: 1 650
Честита победа!

# 158
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Успяхмееееееее bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg
Много инфарктно състезание, и казано честно не очаквах победата!
Радвам се, че успяха, но можеха още много повече!

# 159
  • Мнения: 31 366
Честита победа!

# 160
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 949
Честита победа! За съжаление "изненадата" я нямаше поради това, че знаех крайния резултат. Ако не го очаквах сигурно щях да бъда в прединфарктно състояние до финалните надписи.

# 161
  • Мнения: 3 216
Еееее,много яко беше. Евала на момчетата и момичетата.


П.с.
Тоя Цецко много УбаФ,кьде го намериха?! Crazy

# 162
  • Мнения: 4 785
Честита победа! За съжаление "изненадата" я нямаше поради това, че знаех крайния резултат. Ако не го очаквах сигурно щях да бъда в прединфарктно състояние до финалните надписи.

Ахъ... за което аз много съжалявам. Понеже имаше хора около мен и те не знаеха - тръшкаха се, охкаха, до последно стояха на 20 см. от екрана. И накрая - еуфория. А аз... доста спокойно гледах, щото знаех кой е победител и мислено проклинах скапаните редове дето прочетох, за да се изфукат някои потребителки колко много знаят!

Язък, мам*а му! Щото си заслужаваше емоцията - а в мене я нямаше.

Разбира се радвам се за победата! Да ни е честита! bowuu


пп - Да не забравя да благодаря и на Авиком за чудесно оформената тема   bouquet Hug

# 163
  • Мнения: 3 504
Трепетно гледахме и до последно бяхме на тръни, знам, че нашите са силни във ваденето на златото.
По времена рекламите ходя на терасата с цигарка и правя комбинации, кои ще са заключените ръце. Rolling Eyes
Цялото семейство се изкефихме. В началото мъж ми се отказа да гледа, много се ядоса Crossing Arms

Честита ни победа! Румен и Цецо бяха велики Peace

Догодина пак!

avicom, мерси за инфото.

# 164
  • Мнения: 1 367
Ей,толкова не съм се вълнувала откак Левски игра в УЕФА.....И ние цялото семейство се бяхме наредили пред ТВ-то и викахме дружно!Толкова инфарктна среща досега не е имало...Голям карък в началото и невероятна победа накрая,браво!Някой по-нагоре попита какво всъщност печелят победителите.Ами доколкото знам на всеки кг извадени бояри печелят по 500 ама лева ли,евро ли,не съм сигурна.Но най-вече печелят страхотна емоция и незабравими спомени.Определено този отбор не беше моят фаворит /единствено заради Петя/,но страшно се радвам,че спечелиха!Жанчето милата секунда не й достигна да си вземе ключето!Как се ядосахме всички тогава!!!Но...браво на нашите!Благодаря и на Авиком за прекрасно оформената тема и емоционалните коментари!

Общи условия

Активация на акаунт