Fort Boyard 2- финалът наближава

  • 11 607
  • 184
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 891
Нашите сини герои

Отбор 1

Асен Блатечки, Диана Алексиева, Калоян Добрев, Деница Антонова



Отбор 2

Атанас Бончев-Наката,Таня Кожухарова, Недялко Лаков, Карина Караньотова



Отбор 3

Виктория Терзийска,Николай Върбицалиев,Боряна Георгиева,Петър Бръзицов



Отбор 4

Румен Георгиев,Петя Григорова,Цветан Христов, Жанета Костова







Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 15:25 от avicom

# 1
  • Мнения: 1 001
запис bg

# 2
  • София
  • Мнения: 1 891
Да коментирам и аз събитията.Нормално е да има загуби.
Турският отбор имаше голяма доза късмет,какъвто му липсваше в играта със сърбите.Спомняте си как бяха разбити от тях,включително сърбите получиха кг бояри за 9-тия ключ.Тогава турският отбор отново се представи много добре в съкровищницата и за малко да победи.
Този техен отбор е най-добрият и  вероятният финалист.
Нашите номер 3 бяха феноменални в предния двубой и надиграха точно сърбите,които разбиха турския 3.
Сега имаха мал-шанс. За мен се представиха много добре.Желая на всички им успех! Довиждане,Отбор3!

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
и аз в новата тема  bouquet

# 4
  • Мнения: 133
а каква е "златната" класация на нашите отбори?

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
avicom, напълно съм съгласна с теб. Турците доста добре вадят злато. Тогава бяха с доста заключени ръце и наистина за малко не им стигна да бият сърбите. А сърбите ги спаси допълнителният килограм злато.
Все се надявам от нашите отбор 1 да е на финала. 4-ри не са ми фаворити.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 891
а каква е "златната" класация на нашите отбори?

Малко по-късно днес ще систематизирам всички резултати до този момент и ще ги побликувам.
Още сега мога да кажа,че нашите 2 и 3 отбори са елиминирани.
Асеновци имат над 18кг злато,а 4-тият ни тим е с над 9кг от един двубой.

# 7
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
аз съм за отбоа на Асен Peace

# 8
  • Мнения: 4 527
Тук съм.  Grinning

# 9
  • Мнения: 1 367
avicom,чудесно оформена темичка,благодаря! Hug
В предишната тема някой писа,че отборът на Вики не е знаел какво да прави при ваденето на боярите.Напълно съм съгласна!И проблемът не беше в повечето заключени ръце.Даже си мисля,че блокираната ръка има повече площ,на която да се събират боярите.Нашите нямаха никаква стратегия как да събират монетите.Доколкото успях да видя,трима "пълнеха" само Вики и докато тя отиде и се върне,обираха от земята.Губеха време.А и по време на самата игра не ми харесаха.Вики доста преиграваше,както каза Мириел,а Боряна беше супер безполезна.Дано Асеневци да играят на финал и да излязат крайни победители!

# 10
  • Мнения: 31 302
Искам отбор №1 с капитан Асен Блатечки да отиде на финал.

# 11
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И аз тук, да не изпусна нещо Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 2 716
Глас за Блатечки  smile3521

# 13
  • Мнения: 1 775
avicom, мерси за темичката. Харесвам и 1ви, и 4ти отбор от нашите, само Петя много ми лази по нервите.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 891
Резултатите

България

Отбор 1

със Сърбия 1:  9740г
 с   Турция  1:  8940г

Краен резултат: 18 680г    * Приключи игрите в своята група

Отбор 2

със Сърбия 2:  7480г
 с   Турция  2:  9820г

Краен резултат: 17 300      * Елиминиран

Отбор 3

със Сърбия 3:  8060г
 с   Турция  3:  6300г

Краен резултат: 14 360г      * Елиминиран

Отбор 4

със Сърбия 4:
 с   Турция  4:   9060г

Краен резултат:

Сърбия

Отбор 1

с България 1:   6180г
с Турция    1:   4040г

Краен резултат:  10 220г      *Елиминиран

Отбор 2

с България 2:   3760г
с Турция    2:   6780г

Краен резултат:  10 540г      * Приключи игрите в своята група

Отбор 3

с България 3:    820г
с Турция    3:  7230г

Краен резултат:   8050г        *  Елиминиран

Отбор 4

с България 4:
с Турция    4:

Краен резултат:

Турция

Отбор 1

с   България  1:   4700г
със  Сърбия  1:   1300г

 
Краен резултат:   6000г        *    Елиминиран


   
Отбор 2

с   България  2:   8660г
със  Сърбия  2:    5960г

Краен резултат: 14 620г        *     Елиминиран

Отбор 3

с   България  3: 11 000г
със  Сърбия  3:    6940г

Краен резултат: 17 940г         * Приключи игрите в своята група

Отбор 4

с   България  4:   5300г
със  Сърбия  4:

Краен резултат:

# 15
  • Мнения: 109
Avicom, ти си супер момиче.  Hug Как само си ги систематизирала нагледно.
По повод снощната игра - нашите играха добре, но не и при вадененто на златото; Вики е доста шумно момиче и леко ме дразни( спомняте ли си в един от предишните епизоди, когато игарха в тандем с Ники с дългите китайски пръчки, как тя му викаше и се държеше с него като с малко дете); всички се скъсаха да псуват; Ники трябваше да нагласи по- добре въжето в играта с големия меч.
Но все пак това е игра и винаги има две страни - щеше да е хубаво само да печелим, ама... Grinning

# 16
  • Мнения: 181
Avicom, страхотно оформена тема, благодаря! И аз съм за отбора на Асен!

# 17
# 18
  • Мнения: 5 768
И аз залагам на отбор №1,те са най-добри!

# 19
  • Мнения: 216
И аз съм момченце ама от акаунта на сестра ми пиша Simple Smile Голяма глупост сътвориха от БТВ като хем не направиха нов сайт и форум за втори сезон, хем махнаха стария форум малко след началото на играта. А тъкмо бяхме го заселили повторно мамка му #Cussing out

Мерси за систематизираната информация на Авиком Simple Smile Спести ми преглеждане на сериите. ... и естествено съм за отбор 1 с Балтечки и красивата Деница Simple Smile

# 20
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Вики ми е била лигава винаги. Яд ме е, че загубиха, но не може да се отрече, че турците бяха много нахъсани и си заслужиха победата Confused

# 21
  • Мнения: 7 914
avicom   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 747
avicom,супер си  bouquet

# 23
  • Мнения: 4 785
Е много добре направена тема, така систематизирано ме улесни много!   bouquet тъй като не мога да гледам всички епизоди и вече се обърках кой, какво и защо, но сега вече съм наясно!  Peace

# 24
  • Мнения: 133
Ако отбор 4 извади повече от 9620 - те са финалисти.

# 25
  • Мнения: 1 367
Ако отбор 4 извади повече от 9620 - те са финалисти.
Отборът на Румен?С онази глезла Петя,която повече си пази маникюра,отколкото да се стреми да е полезна?Не вярвам! NaughtyАсеневци заслужават най-много да са на финала.Доколкото разбрах,довечера ще играят сърби и турци.Но в авторекламата казаха,че те ще определят кой да играе на големия финал newsm78Няма ли сега да се състезават за място на полуфинала?Нещо не ми е ясно.Нали на полуфинала играят най-добрите отбори от всяка страна?И от българите все още не е ясно кой е най-добрият-1 или 4...Може би тази седмица като минат последните срещи,ще се определят най-добрите три отбора?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 891
Ами обобщено това са финалните игри . По своята същност са полуфинали. Като цяло тази седмица ще станат ясни най-добре представилите се отбори от всяка нация.
Тази вечер ще разберем кой е турският победител.
Най-после ще видим митичния сръбски отбор 4.
Колкото до нашия4 видяхме,че вади много добре злато и нищо чудно да изкара нужните му над 9620г .
И на мен ми се иска отборът на Асен да е финалист, но в крайна сметка ,който и да е от нашите,нека ни представи достойно и тази година България да превземе крепостта!  Peace

# 27
  • Мнения: 156
Още един глас за отбора на Асен Peace

# 28
  • Мнения: 4 527
Май всички сме за Блатечки!  newsm18

# 29
  • София
  • Мнения: 1 891
Е,видяхме вече Сърбия 4 - с повече свободни ръце паднаха.
Като нищо отборът на Румен може да ги бие.
Вече имаме краен резултат - за Турция. На големите финали ще бъде Отбор 3.

*****************************************
Резултатите

България

Отбор 1

със Сърбия 1:  9740г
 с   Турция  1:  8940г

Краен резултат: 18 680г    * Приключи игрите в своята група

Отбор 2

със Сърбия 2:  7480г
 с   Турция  2:  9820г

Краен резултат: 17 300      * Елиминиран

Отбор 3

със Сърбия 3:  8060г
 с   Турция  3:  6300г

Краен резултат: 14 360г      * Елиминиран

Отбор 4

със Сърбия 4:
 с   Турция  4:   9060г

Краен резултат:

Сърбия

Отбор 1

с България 1:   6180г
с Турция    1:   4040г

Краен резултат:  10 220г      *Елиминиран

Отбор 2

с България 2:   3760г
с Турция    2:   6780г

Краен резултат:  10 540г      * Приключи игрите в своята група

Отбор 3

с България 3:    820г
с Турция    3:  7230г

Краен резултат:   8050г        *  Елиминиран

Отбор 4

с България 4:
с Турция    4:             5220г

Краен резултат:

Турция

Отбор 1

с   България  1:   4700г
със  Сърбия  1:   1300г

 
Краен резултат:   6000г        *    Елиминиран


   
Отбор 2

с   България  2:   8660г
със  Сърбия  2:    5960г

Краен резултат: 14 620г        *     Елиминиран

Отбор 3

с   България  3: 11 000г
със  Сърбия  3:    6940г

Краен резултат: 17 940г         * Финалист

Отбор 4       
с   България  4:   5300г
със  Сърбия  4:    6340

Краен резултат: 11 640           *Елиминиран

# 30
  • Мнения: 4 527
Мале, сърбите що се изложиха така днес?  Shocked Направо не повярвах на очите си.

# 31
  • Мнения: 1 001
да бе и мен ме изненадаха ooooh!

# 32
  • Мнения: 1 367
avicom,постарала си се,както винаги!Благодаря!  bouquet
Сърбите и аз си мислех,че ще са много страшни, пък те не бяха нищо кой знае какво.И двата отбора извадиха сякаш малко бояри.

# 33
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Хайде в новата тема.

# 34
  • Мнения: 1 367
Хайде в новата тема.
А тя къде е? LaughingНе е ли раничко за нова тема-само три странички са изписани,пък и както е казано в заглавието-финалът наближава Peace

# 35
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Хайде в новата тема.
А тя къде е? LaughingНе е ли раничко за нова тема-само три странички са изписани,пък и както е казано в заглавието-финалът наближава Peace

Имах предвид, че се записвам в новата тема Blush

# 36
  • Мнения: 1 367
Оф,още не съм си взела сутрешната конска доза кафе и не стоплям Embarassed Извинявай!  bouquet

# 37
  • Мнения: 7 914
хайде почнаааааааааааааааааа Party Party Party
ама този път и двата отбора са с мъже канари Whistling

Ййейейейей и първи ключ Party Party Party

# 38
  • Мнения: 167
Хайде стискам палци на нашите да се справят. Добре започват!

# 39
  • Мнения: 181
Добре, че беше Жани, та сме малко напред!

# 40
  • Мнения: 1 001
те като за последно са избрали трудни задачи

# 41
  • Мнения: 4 527
Стра'отна е тази Жани!  Crazy Спомням си една сръбкиня как се измъчи на това изпитание със стола и не спечели двата ключа. Браво на нашето момиче! Дано вземат и последния!  Praynig

# 42
  • Мнения: 11 607
България - Сърбия

  9780      :  4080

 bg bg bg

# 43
  • Мнения: 1 001
 bg победа

# 44
  • Мнения: 156
Жалко за отбора на Асен,аз бях за тях.

# 45
  • Мнения: 4 527
Само аз ли съм разочарована, че няма да е отборът на Асен на финала?  Mr. Green
Иначе браво на нашите за победата!  Party

# 46
  • Мнения: 181
И аз съм от разочарованите!

# 47
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Браво на наште. bg
Само че този отбор ми се струва по слаб от този на Асен. Naughty
Дано спечелим все пак накрая,тази Петя голяма глезла ми се струва.... Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 216
Отбор 4 не е слаб. Страшно добри са в хазната, а в крайна сметка, това се брои накрая Simple Smile И аз бях за Асен, но и 4 не е зле. Слабото звено е само русата мадама, но момчетата и страхотната Жани са върха Simple Smile
Между другото някой правил ли е индувидуална статистика за събраните ключове от всеки играч? Жани ше е бая напред Simple Smile

# 49
  • Мнения: 1 001
аз също подкрепях Асен но се радвам че сме на финал и продължавам да стискам палци за Българите bg

# 50
  • Мнения: 11 607
И аз съм от разочарованите!

И мен ме бройте в тоз отбор......А като представяха отборите...незнам защо си избрах този отбор - 4-ти.......Сега не ми е толкова симпатичен.....Но явно имам някаква интуиция......

# 51
  • София
  • Мнения: 1 891
*****************************************
Крайни резултати

България

Отбор 1

със Сърбия 1:  9740г
 с   Турция  1:  8940г

Краен резултат: 18 680г     * Елиминиран


Отбор 2

със Сърбия 2:  7480г
 с   Турция  2:  9820г

Краен резултат: 17 300      * Елиминиран

Отбор 3

със Сърбия 3:  8060г
 с   Турция  3:  6300г

Краен резултат: 14 360г      * Елиминиран

Отбор 4

със Сърбия 4:   9780г
 с   Турция  4:   9060г

Краен резултат: 18 840г       * Финалист

Сърбия

Отбор 1

с България 1:   6180г
с Турция    1:   4040г

Краен резултат:  10 220г      *Елиминиран

Отбор 2

с България 2:   3760г
с Турция    2:   6780г

Краен резултат:  10 540г      * Финалист

Отбор 3

с България 3:    820г
с Турция    3:  7230г

Краен резултат:   8050г        *  Елиминиран

Отбор 4

с България 4:            4080г
с Турция    4:             5220г

Краен резултат: 9300г           *  Елиминиран

Турция

Отбор 1

с   България  1:   4700г
със  Сърбия  1:   1300г

 
Краен резултат:   6000г        *    Елиминиран


   
Отбор 2

с   България  2:   8660г
със  Сърбия  2:    5960г

Краен резултат: 14 620г        *     Елиминиран

Отбор 3

с   България  3: 11 000г
със  Сърбия  3:    6940г

Краен резултат: 17 940г         * Финалист

Отбор 4       
с   България  4:   5300г
със  Сърбия  4:    6340

Краен резултат: 11 640           *Елиминиран

# 52
  • София
  • Мнения: 1 891
Финалистите на Форт Бояр 2

Сърбия 2 - 10 540г
Турция 3 - 17 940г


Нашите сини герои - Отбор 4 - Румен,Цецо,Петя и Жани ! - 18 840г



Успех ! ! ! bg

# 53
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Харесаха ми как играха днес, но съм разчарована, че отбора на Асен не е на финал.
Но все пак успех им желая от сърце!

# 54
  • Мнения: 7 914
успех и от мен -  ще бием няма как иначе Party Party Party

# 55
  • Мнения: 1 367
И аз се надявах отборът на Асен да отиде на финал,но...
Много се разочаровах тази вечер!Това русото момиченце изобщо нямаше място в отбора!За пореден път чупки и стойки,а полза от нея никаква.Румен така и не разбрах защо се предаде на въжетата и не се опита да се изправи и да продължи,при положение,че сърбинът вече се беше отказал и никой не му пречеше.Цецо...бори се мъжки момчето,но неговата задача не знам дали изобщо някой може да я изпълни.Жани беше номер едно!Наистина при събирането на боярите нашите показаха страхотна ефективност,пак с изключение на Петя.Това девойче даже не разбра как да си държи ръцете,за да използва максимално площта на "блокировачите"!Дано да се стегнат и да излязат крайни победители!

# 56
  • Мнения: 4 527
От систематизираната равносметка на Авиком излиза, че нашият отбор влиза с най-голяма сума на финала!  Party Да им дишат прахта на нашите дано!  Crossing Arms

# 57
  • Варна
  • Мнения: 25 286
И мен този отбор ме притеснява, по-точно Петя, но както казахте, важното е, че събират бояри Mr. Green А честно или не, това е целта всъщност. Иначе останалите трима са супер Peace Дано да победим bg

# 58
  • Банкя
  • Мнения: 823
...Румен така и не разбрах защо се предаде на въжетата и не се опита да се изправи и да продължи,при положение,че сърбинът вече се беше отказал и никой не му пречеше...
Помощното въже, което свързваше халката на китката му и колана на кръста, се беше оплело, тоест минаваше под въжето за краката и нямаше достатъчно дължина, за да може Румен да се изправи.

А иначе Цецо определено пренасяше най-успешно боаяри, а Жани беше най-добра от всичките ни участници на куиза. Peace

Така че, ако дават по-малко изпитания на Петя, има шанс да спечелим. Party

# 59
  • София
  • Мнения: 1 891
Тази седмица ще гледаме 4 епизода-
в понеделник,четвъртък,петък . Големият финал ще е в неделя от 20ч.

http://www.telemaniac.com/fb2-news2229

# 60
  • Мнения: 38
извинявам се за въпроса,но защо 1ви отбор отпадна?
 newsm78
другите разбрах-елеменирани са ама защо първи отпадна?

# 61
  • Мнения: 1 001
когато игра отборът на Блатечки се справи отлично, но нарочно ли от глупост ли единия турчин се замота нещо и не застана бързо на мястото си на картата и това отне много време и съответно се и отрази на боярите.Отбора който ще но представи на финала събраха с сто и няколко грама повече бояри от тях и отиват на финал.

# 62
  • Мнения: 38
аууу много кофти...
тцтцтц...но кой какъв е се вижда отстрани!те наистина се справиха много добре,така че отпадането им не е поради тяхна некадърност
 Hug

# 63
  • Мнения: 3 504
Ето ИНФО от сайта на БитиВи за предстоящите битки Peace

# 64
  • Варна
  • Мнения: 25 286
На мен пък нещо не ми излизат сметките. Не трябва ли да има още 3 срещи, и чак след това големия финал? Ок, в четвъртък България - Сърбия. В петък - кой? Нали остават срещите България - Турция и Сърбия - Турция? И двете ли ще са в петък?

# 65
  • Мнения: 1 367
Аха,и на мен това ми е чудно.

# 66
  • Банкя
  • Мнения: 823
Според мен "Големият финал" са трите последни срещи - поне така беше миналата година. Играят България-Сърбия, Сърбия-Турция и Турция-България. Отборът с най-много боаяри от двете си срещи печели общото състезание. Peace

# 67
  • Мнения: 4 393
Е може ли за 160г. отборът на Блатечки да не го видим на финала  Crossing Arms

# 68
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Е може ли за 160г. отборът на Блатечки да не го видим на финала  Crossing Arms

Правилата са си правила

# 69
  • Мнения: 929
Е може ли за 160г. отборът на Блатечки да не го видим на финала  Crossing Arms

И аз това се чудех. Определено неговия отбор играеше по-добре(поне според мен), но както е писала Miriel "Правилата са си правила"

# 70
  • Мнения: 2 716
Яд ме е за отбора на Блатечки.
Не ми харесаха отбор 4 . И тъпотията на въжето "клати го, клати го"  Sick Бутна сърбина и не му останаха сили да продължи.

# 71
  • Мнения: 3 504
И аз бях за отбора на Блатечки, но уви... как малките неща, в случая грамчета може да те разделят от нещо голямо.

В четвъртък ще има игра с нашите, в неделя от 20.00 ч. е финала. Ама да му се чуди човек, как така си ги нагаждат програмите в един и същи ден и час с Нова за реалитата.

# 72
  • Мнения: 109
Силно ще стискам палци на нашия отбор и ще викам за победа, но....удоволствието никак няма да е пълно без Асен и компания Sad
Петя продължава усилено да ме дразни.
Така ми се искаше отбор 1 да са на финал. Или Наката и хората му.

# 73
  • Мнения: 1 367
Ама да му се чуди човек, как така си ги нагаждат програмите в един и същи ден и час с Нова за реалитата.
Оф,и аз много отдавна мрънкам по темата,и сигурно много са като мен.Чиста загуба на зрители е това.Сигурно много хора ще искат да гледат риалитита /как е множествено число на риалити?/ и по двете ТВ,но така няма да могат.Тъпо е.Ако има тук спецове по въпроса,кажете защо го правят?

# 74
  • Мнения: 1 211
Вас за отбора на Асен ли ви е яд или за самия Асен.По добре да гледаме чаровното лошо момче Асен от колкото онзи изкуствено красив като от списание Румен.Всички ни е яд ама.Важното е се пак да победим.

# 75
  • Мнения: 1 367
Вас за отбора на Асен ли ви е яд или за самия Асен.По добре да гледаме чаровното лошо момче Асен от колкото онзи изкуствено красив като от списание Румен.Всички ни е яд ама.Важното е се пак да победим.
И от двете по много ме е яд.Наистина исках още малко да гледам самия Асен,но и отборът му беше по-сплотен,по-единен сякаш,нямаха слабо звено.А Румен-страшно готин мъж определено,но май наистина прекалено готин за моя вкус  Laughing Имат едно слабо звено в отбора и то ме дразни безумно-Петя.Дано да не се издъним заради нея  Praynig

# 76
  • Банкя
  • Мнения: 823
Ама да му се чуди човек, как така си ги нагаждат програмите в един и същи ден и час с Нова за реалитата.
Оф,и аз много отдавна мрънкам по темата,и сигурно много са като мен.Чиста загуба на зрители е това.Сигурно много хора ще искат да гледат риалитита /как е множествено число на риалити?/ и по двете ТВ,но така няма да могат.Тъпо е.Ако има тук спецове по въпроса,кажете защо го правят?
Дето се вика, мерят си "онези работи". Sorry за израза, ама си е точно така - борят се за рейтинг. След като миналата година НоваТВ не можаха да бият Music Idol с "Пей с мен", сега пробват със "Страх". Според мен лично, пак няма да успеят. После най-вероятно ще има някакво застъпване и с VIP Brother.
И определено не може да се каже, че едната или другата медия има тотално предимство. Naughty
Fort Boyard определено бие тотално "Стани богат" в дните, когато го излъчват. Обаче пък "Сделка или не" направо си свали от ефир "Това го знае всяко хлапе".
Не съм много запозната, но доколкото знам, по-високият рейтинг води до по-голям интерес от рекламодателите или пък даже и до по-високи цени за излъчване на реклама - абе при всички случаи до повече пари за медията, независимо по какъв начин. Wink

Sorry за спама. Peace

# 77
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Стига бе, аз определено гледах хлапето! Сделка или не ми е тъпотия. Верно ли са свалили хлапетата от ефир? За постоянно ли? Нищо такова не съм чула, бях много разочарована в понеделник като попаднах на Комиците. Те пък изобщо не са ми интересни Crossing Arms

# 78
  • Мнения: 4 393
Вас за отбора на Асен ли ви е яд или за самия Асен.По добре да гледаме чаровното лошо момче Асен от колкото онзи изкуствено красив като от списание Румен.Всички ни е яд ама.Важното е се пак да победим.
И от двете по много ме е яд.Наистина исках още малко да гледам самия Асен,но и отборът му беше по-сплотен,по-единен сякаш,нямаха слабо звено.А Румен-страшно готин мъж определено,но май наистина прекалено готин за моя вкус  Laughing Имат едно слабо звено в отбора и то ме дразни безумно-Петя.Дано да не се издъним заради нея  Praynig

Хич не е прекалено готин за моя вкус  Mr. Green Направо ако ми се отвори възможност ще падне едно форт бояр-ане  smile3508

# 79
  • Мнения: 4 527
E, момичета, недейте така... Румен си е много точен играч, силен и мотивиран, съвсем на място си е! Просто отборът на Асен е страшно сплотен и имат най-добрата тактика от всички БГ отбори как да събират парите, което все пак е решаващият елемент. Имам чувството, че Асеневият отбор може да вземе повече боаяри, дори ако са с повече заключени ръце от противника. Затова е жалко, че няма да са на финал, абсолютно са способни да бият турския рекорд за събрани монети, но нищо, важното е в крайна сметка да има БГ победа, нали?  Wink

# 80
  • София
  • Мнения: 1 891
Утре вечер ще е ясен първият финалист във ФБ. Той ще бъде излъчен след двубоя България 4 - Сърбия 2 .
Отборът, който загуби , ще играе в петък с Турция 3 , когато ще разберем втория финалист.
Финалът ще е в неделя . Дано с българско участие и крайна победа !  Peace

http://www.telemaniac.com/btv-fb2-2629

# 81
  • Мнения: 4 393
Утре вечер ще е ясен първият финалист във ФБ. Той ще бъде излъчен след двубоя България 4 - Сърбия 2 .
Отборът, който загуби , ще играе в петък с Турция 3 , когато ще разберем втория финалист.
Финалът ще е в неделя . Дано с българско участие и крайна победа !  Peace

http://www.telemaniac.com/btv-fb2-2629

E така не ми се струва честно...турците ще играят само една игра, за да стигнат до финала, а другия финалист-две  newsm78

# 82
  • Мнения: 1 001
сина ми гледа с нас и вика Петя е смотана че не може да хване  ключа Joy Joy

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 20:48 от галиа

# 83
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И мен тази Петя ме разочарова,хич не ми се вписва в играта,
дано въпреки това да победим... Peace

# 84
  • Мнения: 11 607
Мъка, мъка, голяма мъка тази вечер......Добре,че сърбите ни бяха на нивото....

България - Сърбия
 

       7140 : 6180
    

 bg bg bg bg

# 85
  • Мнения: 1 001
сърбия 6180
България 7140

победа bg bg bg bg bg bg bg bg bg
голямо напрежение беше наще игреаха много зле но поне пбедихме

# 86
  • Мнения: 183
bg
Оспорвана битка,но ги бихме smile3533

# 87
  • Мнения: 156
 bg Браво българи

# 88
  • Мнения: 181
Като за финал, само 4 ключа, добре че бихме. Много ми харесаха финалните кадри, като ги посрещаха останалите българи. А Митко беше много сладък в тази серия. Дано да победим и накрая!

# 89
  • София
  • Мнения: 1 891
Инфарктно беше, но сме победители !!!  Peace

# 90
  • Мнения: 4 527
Наистина беше инфарктно. Като се мотаха с кода на препятствието с плуването направо се разкрещях.  Blush Не ми хареса никак, ама никак играта днес. Умората може би си казва думата.  Thinking Можехме преспокойно да вземем още 3 ключа - Петя имаше достатъчно време да го вземе, но някой отвън й се развика 'пробвай, пък каквото стане' и тя това го прие като знак, че няма време.  Close Ако бях там щях да го ошамаря това момченце. Пък за препятствието за двата ключа нямам думи.  ooooh! Много зле, много.
Ако и на финала сме пак така и ако пак играем срещу сърбите, можем да разчитаме единствено на това, че и те не струват. Ако обаче сме срещу турците... жална ни майка.  Confused
Всъщност, може ли пак да играем срещу сърбите или със сигурност ще играем срещу Турция? Ако утре бият сърбите, кой отива в неделя на финал?

# 91
  • Мнения: 11 607
Къде си Асенчо????????

# 92
  • София
  • Мнения: 1 891
Ако бият сърбите,ще играем с тях,което май е по-добре.
Турците не са много силни в игрите,обаче как вадят злато...
Рекордът от 11 000 е техен.. без една ръка.
Без 4 ,както бяха нашите сега направиха към 7000г.
Трябва да победим! Ако има справедливост - заради всички други наши,тъмносини победи !  Peace

# 93
  • Мнения: 1 001
Ако бият сърбите,ще играем с тях,което май е по-добре.
Турците не са много силни в игрите,обаче как вадят злато...
Рекордът от 11 000 е техен.. без една ръка.
Без 4 ,както бяха нашите сега направиха към 7000г.
Трябва да победим! Ако има справедливост - заради всички други наши,тъмносини победи !  Peace
Peace аз съм на същото мнение

# 94
  • София
  • Мнения: 15 485
Финал, финал, но ми се стори,че нашите не си даваха много зор.

# 95
  • Мнения: 2 132
Добре, че сърбите бяха слаби Grinning

# 96
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Оф,през цялото време бях под голямо напрежение.
Направо не вярвах че ще победим...

# 97
  • Мнения: 1 367
Ау,Петя ме издразни тотално!!!Първо-гледа как се минава препятствието с въртящите цилиндри.Второ-сто пъти й казаха,че както тя го мисли,нама да стане.И пак си прави нейните си простотии!После-ама екипчето било не знам какво си,ама бедрата й били не знам какви си... #Cussing outНа кривата ракета все космосът й е крив!Някой може ли да каже това момиченце изобщо някакъв ключ спечелило ли е?Ужас,кой изобщо е решил,че става за там?!?

# 98
  • Мнения: 4 527
Ужас,кой изобщо е решил,че става за там?!?
Мосю Рошеллььь.  Mr. Green Тя се била справила най-добре на психотестовете.  Flutter

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Ау,Петя ме издразни тотално!!!Първо-гледа как се минава препятствието с въртящите цилиндри.Второ-сто пъти й казаха,че както тя го мисли,нама да стане.И пак си прави нейните си простотии!После-ама екипчето било не знам какво си,ама бедрата й били не знам какви си... #Cussing outНа кривата ракета все космосът й е крив!Някой може ли да каже това момиченце изобщо някакъв ключ спечелило ли е?Ужас,кой изобщо е решил,че става за там?!?

Не знам обаче дали си спомняш, че и на туркинята преди няколко игри не и беше удобно, защото бедрата залепват за цилиндъра и не може да се приплъзват. А сръбкините са с дълги клинове, както бяха нашите момичета миналият сезон. Не казвам, че е добра като играч, но в случая наистина облеклото и попречи.


А за играта... накрая даже не я гледах, а си играех с малкия- толкова много ме беше яд на този отбор.

# 100
  • Мнения: 167
Аз ще се изкажа в защите на нашия отбор. Мисля, че Петя този път не се лигавеше и ако не бяха я подвели, че няма време имаше шанс внимателно да се подготви да хване ключа. А за изпитанието за двата ключа - пак малка грешка на Цецо, че не викна веднага кода. Но пък на изпитанието с плуването и сала Румен беше супер, както и Цецо в стаята на крадеца. А Жани предния път с изпитанието със стола, мисля че се справи с едно от най - трудните изпитания на форда.  Мисля, че и този наш отбор играе всеотдайно и са добри в съкровищницата - което е важно!

# 101
  • Мнения: 4 393
Може ли някой да разясни регламента до края?Не съм го гледала миналата година и не го знам... Embarassed

# 102
  • Варна
  • Мнения: 25 286
За Петя този път съм на мнение, че я подведоха. Имаше достатъчно време момичето и действаше внимателно, мисля, че щеше да успее да вземе ключа ако не и бяха подвикнали да скача и каквото стане. А и това за залепването на кожата и за цилиндъра си е точно така. Отстрани лесно се дава акъл, но тя си знае кой начин на придвижване е бил най-удобен и лесен, ние само си предполагаме. По принцип и мен ме дразни, но в случая не беше нейна грешката. Виж за двата ключа - много лошо се получи - първо нашия не трябваше да губи време да чете кода на място след като няма как да го съобщи на другите оттам, после изтърва най-близкия отвор за да им го извика и стана голяма тъпотия - при взет код нашите не могат да отворят кутията ooooh!
На първия дуел пак много бавно игра нашия - сещам се предния път не помня кой игра, но беше като фурия, за отрицателно време събра ключовете и започна да ги изпробва на ключалките. А този сега - докато вземе един, докато пробва, че накрая и да счупи ключа в ключалката! За какво напъва толкова? Вместо да се забърза. Абе като цяло не особено силна игра, не знам срещу турците дали ще се вземат в ръце - дано.
п.п. за регламента и на мен не ми стана ясно - всеки срещу всеки или ние срещу победителя от днес. Така и не обясниха.

# 103
  • Мнения: 4 527
Абсолютно я подведоха Петя. Той и Митко се издразни, но Цецо явно се беше объркал. Както и да е, стискаме палци на гранд финала да се представят по-добре, защото определено направиха някои грешки.
Много се радвам на искрената радост на останалите отбори. Вярвам, че няма злоба и завист помежду им. Или поне се надявам. Wink

# 104
  • Мнения: 3 504

 Peace

До последния момент бях на тръни, а после как скачах от радост Party Party Party

# 105
  • Варна
  • Мнения: 478
ЕЕЕ турците се класираха-много са добри на ваденето на злато.Дали ще имаме шанс с тях.

# 106
  • Мнения: 4 527
Ауу, тези турци са мноо добри бе...  Confused И нашите май не са очаровани, че точно срещу тях ще играят.

# 107
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Шансовете ни не са големи според мен. Жалко, добре започнахме.

# 108
  • София
  • Мнения: 1 891
Ами това си беше игра като за финал. Много добре се представиха и двете страни,с голям брой ключове си тръгнаха.
Турците явно са най-добрите в съкровищницата - с нашия 3 извадиха 11000,сега пак толкова ,приблизително.  Sad
Единственият ни шанс е да ги оставим с 4 ръце,за да вземат към 7000.  Mr. Green
Длъжни са,заради всички други наши победи! Изобщо не ме интересува! България ТРЯБВА да победи !  Peace

# 109
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Аз пропуснах снощи да гледам,но до колкото разбирам са спечелили турците.
Дано успеем да ги победим,че доста силни ми се виждат... Peace

# 110
  • София
  • Мнения: 15 485
Срещу турците май нямаме шанс.Никой от нашите отбори не е успявал да нагребе толкова много злато.

# 111
  • Мнения: 156
Срещу турците май нямаме шанс.Никой от нашите отбори не е успявал да нагребе толкова много злато.
И аз така мисля, много са силни във съкровищницата.

# 112
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Някой нали знаеше кой ще е крайния победител? Ако може да ми го напише на лични, че да не стоя на тръни в неделя Whistling Почти съм сигурна, че няма да бием турците, ама май предпочитам да знам със сигурност и да си гледам спокойно играта Rolling Eyes

# 113
  • Мнения: 3 504
Длъжни са,заради всички други наши победи! Изобщо не ме интересува! България ТРЯБВА да победи !  Peace

 Peace Peace Peace

Ще тръпнем утре вечер, а срещу този турски отбор, кой от нашите отбори е играл или не сме newsm78

Турците ще излезат много нахъсани и мотивирани, това си им е в кръвта.

# 114
  • Мнения: 1 367
Срещу турците май нямаме шанс.Никой от нашите отбори не е успявал да нагребе толкова много злато.
И аз така мисля, много са силни във съкровищницата.
И нашите са добри в съкровищницата.Особено Цецо-имам чувството,че на всеки курс носи по над килограм в неговата голяма прегръдка LaughingНо никак няма да им е леко на нашите,дори с мисля,че шансовете ни не са никак големи...Дано не сме прави и утре да бием!Наистина вариантът е да ги бием в дуелите и да ги оставим с колкото може по-малко свободни ръце.

# 115
  • София
  • Мнения: 1 891
Rossoneri Турският 3 игра с нашия 3 . Това е единствената българска загуба. Като ги пуснаха в съкровищницата,турците извадиха 11 000г.
Те и със сърбите в петък пак щяха да загребат толкова,но се замотаха при нареждането по картата.
Както и да го погледна , нашите утре трябва да  оставят турците максимум с 5 ръце. Така ще ги победим!  Peace

# 116
  • Palma de Mallorca (Baleares)
  • Мнения: 155
И аз сам със вас трябва утре да спечелим всички дуели за да имат много малко свободни ръце.
Само така ще бием.
Много ще ме е ят ако турците спечелят Форт Боярд дето винаги падаха а ние да загубим със всичките победи които имахме.

Но да не се растроиваме още преди мача.Трябва да победим!Горе главата! bg bg bg

# 117
  • София
  • Мнения: 1 891
Нека красивата тъмносиня приказка има щастлив край !
 Успех България !
Отварям широко вратите на съкровищницата !

# 118
  • Мнения: 167
Хайде момичета, стисакайте палците здраво.  bg

# 119
  • Мнения: 1 001
 bg bg bg АЙДЕ НАШЕ bg bg bg

# 120
  • Мнения: 11 607
Леле.....пак нерви ще се хабят...

# 121
  • Мнения: 7 474
Нещо не вървим на добре  Thinking

# 122
  • Мнения: 1 001
мале трагедия
 

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 20:49 от галиа

# 123
  • София
  • Мнения: 15 485
Много лошо начало.Няма да успеем.

# 124
  • Мнения: 167
Турците къртят... Остава надежда да не успеят със скорпионите и да ги бием на двата оставащи дуела....

# 125
  • Мнения: 5 254
Много лошо начало.Няма да успеем.

Разбира се, че няма да успеят. Това беше един от слабите Бг отбори  Rolling Eyes

# 126
  • Мнения: X
Оуеуе..
Пет за турците срещу един за нас.. Ох, къде е Асен..

# 127
  • Мнения: 167
В най- добрия за нас вариант ще бъдем 5:5 ... Имаме шанс все още.

# 128
  • Sofia
  • Мнения: 1 437
Ц, няма начин да се изравним вече...Но пък нашите ако вземат сега 2 ключа може да съберат повечко пари...Стискам палци Praynig

# 129
  • Мнения: 11 607
Асене къде си, Асене...пък как можа тоз отбор да е на финал.........

# 130
  • London, baby
  • Мнения: 800
Ей, много ме е яд!!!!  Close Тия са толкова зле, че не може повече!!!!!!! Всички други отбори заслужаваха да са на финал!!!!

# 131
  • Варна
  • Мнения: 478
Ее йййййййй няма да имаме шанс май-умирам от яд.Много добри   тез турци беее.

# 132
  • Мнения: 167
Е, ако накрая извадим повече злато от турците - ще сме ги натупали с по- малко свободни ръце... - аз така се успокоявам.

 
Много добри   тез турци беее.
това не са ли същия отбор с/у, които сърбите взеха 9 ключа? Май късмета играе много голяма роля.

# 133
  • Мнения: 5 254
Да но турците изкараха със сърбите близо 11 кг злато, а нашите едва 7 кг. Доста трябва ада се постараят, за да ги минат  Rolling Eyes
Много ме е яд, че отбора на Блатечки не е на финала  Rolling Eyes

# 134
  • Мнения: 1 001
загинахме ако Блатечки беше щеше да ги отупат направо сме адски зле и не виждам да имаме някакъв шанс за победа а така се надявах  smile3516
жалко само за другите отбори мачкаха всичко наред а тия сега ще се изакат на метеното ooooh!

# 135
  • Варна
  • Мнения: 478
ОООхх има още малко шанс 7-5 ключа-Дано да вземем повече злато.Затаила съм дъх ине дишам даже.

# 136
  • Мнения: 167
Да но турците изкараха със сърбите близо 11 кг злато, а нашите едва 7 кг. Доста трябва ада се постараят, за да ги минат  Rolling Eyes
Много ме е яд, че отбора на Блатечки не е на финала  Rolling Eyes
Брои ли се златото от предните финали или само от прекия двубой?
Малко остана да разберем.

# 137
# 138
# 139
# 140
  • Мнения: 1 001
бг - 9800
т-
9180

# 141
  • Мнения: 11 607


БЪЛГАРИЯ - ТУРЦИЯ

      9800   :    9180  



Това не го разбрах...как този слаб отбор, вади толкова злато.......Не му е за първи път.......

Поздравления!

По бояри Турция е на 1 място, а по победи - България!(за финалния кръг)

Една единствена загуба имаме!

Българи, юнаци!

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 21:09 от Мама Цоцоланка

# 142
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Ураааааааааааааа

# 143
  • London, baby
  • Мнения: 800
Честита победаааа!!!

# 144
  • Мнения: 7 474
Браво, направо не вярвах, че е възможно  newsm44 newsm44 newsm44

# 145
  • Мнения: 1 001
 bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 Tada  Party TimeПОБЕДА ПОБЕДА ПОБЕДА ПОБЕДА ПОБЕДА
чесно не вярвах

# 146
  • Варна
  • Мнения: 478
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ хорааа ЧЕСТИТА ПОБЕДА-Не вярвах, но си доказахме способностите.БРАВО!!!!

# 147
  • София
  • Мнения: 15 485
Браво, браво, браво на нашите! Много инфарктно състезание! Аз се изпотих от нерви и напрежение, все едно аз играя. Мъжа ми си идва отвън, влиза и учуден пита що крещя така!

# 148
  • Мнения: 2 229
Много се радвах, въпреки че гледам предаването от съвсем скоро, затова и не съм чела темите. Embarassed
Затова можете ли да ми кажете, какво печелят нашите участници, всъщност?

# 149
  • Варна
  • Мнения: 15
Честита победа! Българи - юнаци! Много инфарктно се получи най-накрая! Победата е за всички наши отбори ! и Другите наши отбори бяха THE BEST ! Особено на Наката и на Блатечки!

# 150
  • Palma de Mallorca (Baleares)
  • Мнения: 155
Победа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bg bg bg

# 151
  • Мнения: 167
9 победи от 10 възможни ! - това за мене е истинската победа за нашите.
Браво! Благодарим за прекрасните емоции и за това, че не ни разочароваха.
Летвата е вдигната високо - догодина чакаме 10 0т 10

# 152
  • Мнения: 2 132
Тамън се бях отчаяла и викам догодина няма да гледам, а те победиха Laughing

ЧЕСТИТА ПОБЕДА НА ВСИЧКИ newsm44 newsm44 bg bg bg

# 153
  • Мнения: 156
 bg ЧЕСТИТА ПОБЕДА БЪЛГАРИ

# 154
# 155
  • Мнения: 5 254
Браво на тях и това не очаквах  Wink
Но все пак аз съм максималистка, хубаво би било да не бяхме втори в крайното класиране. Но дано в следващия сезон до финала стигнат по силни Бг играчи  Simple Smile

# 156
  • София
  • Мнения: 1 891
За победата !

# 157
  • Мнения: 1 650
Честита победа!

# 158
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Успяхмееееееее bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg
Много инфарктно състезание, и казано честно не очаквах победата!
Радвам се, че успяха, но можеха още много повече!

# 159
  • Мнения: 31 302
Честита победа!

# 160
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Честита победа! За съжаление "изненадата" я нямаше поради това, че знаех крайния резултат. Ако не го очаквах сигурно щях да бъда в прединфарктно състояние до финалните надписи.

# 161
  • Мнения: 3 216
Еееее,много яко беше. Евала на момчетата и момичетата.


П.с.
Тоя Цецко много УбаФ,кьде го намериха?! Crazy

# 162
  • Мнения: 4 785
Честита победа! За съжаление "изненадата" я нямаше поради това, че знаех крайния резултат. Ако не го очаквах сигурно щях да бъда в прединфарктно състояние до финалните надписи.

Ахъ... за което аз много съжалявам. Понеже имаше хора около мен и те не знаеха - тръшкаха се, охкаха, до последно стояха на 20 см. от екрана. И накрая - еуфория. А аз... доста спокойно гледах, щото знаех кой е победител и мислено проклинах скапаните редове дето прочетох, за да се изфукат някои потребителки колко много знаят!

Язък, мам*а му! Щото си заслужаваше емоцията - а в мене я нямаше.

Разбира се радвам се за победата! Да ни е честита! bowuu


пп - Да не забравя да благодаря и на Авиком за чудесно оформената тема   bouquet Hug

# 163
  • Мнения: 3 504
Трепетно гледахме и до последно бяхме на тръни, знам, че нашите са силни във ваденето на златото.
По времена рекламите ходя на терасата с цигарка и правя комбинации, кои ще са заключените ръце. Rolling Eyes
Цялото семейство се изкефихме. В началото мъж ми се отказа да гледа, много се ядоса Crossing Arms

Честита ни победа! Румен и Цецо бяха велики Peace

Догодина пак!

avicom, мерси за инфото.

# 164
  • Мнения: 1 367
Ей,толкова не съм се вълнувала откак Левски игра в УЕФА.....И ние цялото семейство се бяхме наредили пред ТВ-то и викахме дружно!Толкова инфарктна среща досега не е имало...Голям карък в началото и невероятна победа накрая,браво!Някой по-нагоре попита какво всъщност печелят победителите.Ами доколкото знам на всеки кг извадени бояри печелят по 500 ама лева ли,евро ли,не съм сигурна.Но най-вече печелят страхотна емоция и незабравими спомени.Определено този отбор не беше моят фаворит /единствено заради Петя/,но страшно се радвам,че спечелиха!Жанчето милата секунда не й достигна да си вземе ключето!Как се ядосахме всички тогава!!!Но...браво на нашите!Благодаря и на Авиком за прекрасно оформената тема и емоционалните коментари!

# 165
  • Мнения: 2 229
Ей,толкова не съм се вълнувала откак Левски игра в УЕФА.....И ние цялото семейство се бяхме наредили пред ТВ-то и викахме дружно!Толкова инфарктна среща досега не е имало...Голям карък в началото и невероятна победа накрая,браво!Някой по-нагоре попита какво всъщност печелят победителите.Ами доколкото знам на всеки кг извадени бояри печелят по 500 ама лева ли,евро ли,не съм сигурна.Но най-вече печелят страхотна емоция и незабравими спомени.Определено този отбор не беше моят фаворит /единствено заради Петя/,но страшно се радвам,че спечелиха!Жанчето милата секунда не й достигна да си вземе ключето!Как се ядосахме всички тогава!!!Но...браво на нашите!Благодаря и на Авиком за прекрасно оформената тема и емоционалните коментари!

Аз питах, мерси! Hug

Браво на тях и това не очаквах  Wink
Но все пак аз съм максималистка, хубаво би било да не бяхме втори в крайното класиране. Но дано в следващия сезон до финала стигнат по силни Бг играчи  Simple Smile

Кой е преди нас? Blush
...
Ох, зле съм, разбрах!

# 166
  • Мнения: 5 254
Juiciness Турция е на първо място, по изкарано злато. След това се нареждат България и Сърбия Wink

# 167
  • Мнения: 744
Juiciness Турция е на първо място, по изкарано злато. След това се нареждат България и Сърбия Wink
Това е само за финалите. Иначе България е официалният победител! Да не изместваме фокуса Grinning

# 168
  • Мнения: 4
Златото се гледа , когато има равенство в победите. Ако  Сърбия - България - Турция имаха по 1 победа печели Турция заради повечето изкарано злато. Но тъй като ние имахме 2 победи - и над Турция и над Сърбия печелим ние . Ето официално потвърждение

http://btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=127134

# 169
  • Мнения: 216
Абе кво второ място бре“???? Официално сме победители. Във финалния кръг се гледат на първо място победите. България4 е победител в състезанието. А печалбата им е хубавата емоция Simple Smile Страхотно се представиха всички.

# 170
  • Мнения: 183
Тази година бяхме номер 1 newsm44 9 победи и 1 загуба,другите държави бяха с 3 победи и 7 загуби smile3533

  bg moresmile

Честита победа! За съжаление "изненадата" я нямаше поради това, че знаех крайния резултат. Ако не го очаквах сигурно щях да бъда в прединфарктно състояние до финалните надписи.
Аз пък до последно си мислех,че ще загубим заради златото,а и макар да помолих някой на лс да ми каже кой е победителя-никой не го направи и по-добре,защото така беше много по-интересно Peace

# 171
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Браво на наште bg
Но и аз не можах да изпитам напрежението от играта,защото
бях прочела кой ще победи. Tired

# 172
  • Мнения: 167
И аз бях прочела кой ще победи, но честно да ви кажа, като почнаха турците да взимат ключове, а ние да нямаме изобщо - реших, че информацията, която беше оставена тука, е била грешна.  Mr. Green
Така, че се вълнувах достатъчно, защото не вярвах, че е истина.  Joy Joy Joy

# 173
  • Мнения: 328
Здравейте  Hug,
мога ли да ви помоля да ми кажете къде мога да си сваля сношнато- последно предавне,че неможах да го гледам  Sad
Благодаря предварително  bouquet


поправка - Извинете ме  Blush намерих го  Wink

# 174
  • София
  • Мнения: 1 891
Вместо епилог


bg България

9 победи   1 загуба   86 120 г злато

Турция

3 победи   7 загуби   70 040 г злато

Сърбия
3 победи   7 загуби   53 090 г злато


bg bg bg bg bg bg bg

# 175
  • Мнения: 4 527
Дъ бест сме, няма какво да говорим!  Party
Снощи се смяхме със свако ми, че българите сме си най-добри в 'гребането'  Joy, каквото и да си говорим.
Толкова ни е голяма разликата с второто място, че турците дет' се пънаха да првят рекорди в прибирането на кинти, пак не успяха да я стопят! Ура!

# 176
  • Мнения: 2 716
Браво на нашите  Peace
Много съм доволна.

# 177
  • Мнения: 1 367
Днес синът ми цял ден ходи из къщи и вика "Айде,Цецо,айде,Жани!"Запомнило,милото,дето викахме снощи и днес повтаря... Laughing

# 178
  • София
  • Мнения: 1 891
Сладур !  Hug
Все пак правилните имена вика, защото на една френдка синът й бил за червените.  Mr. Green

# 179
  • Мнения: 181
avicom , още веднъж благодаря за страхотно оформената тема!

# 180
  • Мнения: 1 775
И аз бях прочела кой ще победи, но честно да ви кажа, като почнаха турците да взимат ключове, а ние да нямаме изобщо - реших, че информацията, която беше оставена тука, е била грешна.  Mr. Green
Така, че се вълнувах достатъчно, защото не вярвах, че е истина.  Joy Joy Joy
И аз така.  Peace
Благодаря на avicom за темичката. Догодина - пак.

# 181
  • Мнения: 1 367
Сладур !  Hug
Все пак правилните имена вика, защото на една френдка синът й бил за червените.  Mr. Green

Абе карай!Важното е емоция да има.Нас още ни тресе  Laughing Сега сме на фаза констатация:"Бояр свърши"

# 182
  • Мнения: 4 527
А канили ли са отборът-победител и/или други отбори в сутрешния блок на бТВ? Дa знам - ако съм го пропуснала, да го изтегля.

# 183
  • София
  • Мнения: 1 891
*АнАн*,
Ето тук , миличка може да гледаш . Това е гостуването на четвърти отбор в Тази сутрин в деня на финала.



# 184
  • Мнения: 4 527
  bouquet Точна, както винаги!

Общи условия

Активация на акаунт