Fort Boyard 2- финалът наближава

  • 11 623
  • 184
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 229
Ей,толкова не съм се вълнувала откак Левски игра в УЕФА.....И ние цялото семейство се бяхме наредили пред ТВ-то и викахме дружно!Толкова инфарктна среща досега не е имало...Голям карък в началото и невероятна победа накрая,браво!Някой по-нагоре попита какво всъщност печелят победителите.Ами доколкото знам на всеки кг извадени бояри печелят по 500 ама лева ли,евро ли,не съм сигурна.Но най-вече печелят страхотна емоция и незабравими спомени.Определено този отбор не беше моят фаворит /единствено заради Петя/,но страшно се радвам,че спечелиха!Жанчето милата секунда не й достигна да си вземе ключето!Как се ядосахме всички тогава!!!Но...браво на нашите!Благодаря и на Авиком за прекрасно оформената тема и емоционалните коментари!

Аз питах, мерси! Hug

Браво на тях и това не очаквах  Wink
Но все пак аз съм максималистка, хубаво би било да не бяхме втори в крайното класиране. Но дано в следващия сезон до финала стигнат по силни Бг играчи  Simple Smile

Кой е преди нас? Blush
...
Ох, зле съм, разбрах!

# 166
  • Мнения: 5 255
Juiciness Турция е на първо място, по изкарано злато. След това се нареждат България и Сърбия Wink

# 167
  • Мнения: 753
Juiciness Турция е на първо място, по изкарано злато. След това се нареждат България и Сърбия Wink
Това е само за финалите. Иначе България е официалният победител! Да не изместваме фокуса Grinning

# 168
  • Мнения: 4
Златото се гледа , когато има равенство в победите. Ако  Сърбия - България - Турция имаха по 1 победа печели Турция заради повечето изкарано злато. Но тъй като ние имахме 2 победи - и над Турция и над Сърбия печелим ние . Ето официално потвърждение

http://btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=127134

# 169
  • Мнения: 216
Абе кво второ място бре“???? Официално сме победители. Във финалния кръг се гледат на първо място победите. България4 е победител в състезанието. А печалбата им е хубавата емоция Simple Smile Страхотно се представиха всички.

# 170
  • Мнения: 183
Тази година бяхме номер 1 newsm44 9 победи и 1 загуба,другите държави бяха с 3 победи и 7 загуби smile3533

  bg moresmile

Честита победа! За съжаление "изненадата" я нямаше поради това, че знаех крайния резултат. Ако не го очаквах сигурно щях да бъда в прединфарктно състояние до финалните надписи.
Аз пък до последно си мислех,че ще загубим заради златото,а и макар да помолих някой на лс да ми каже кой е победителя-никой не го направи и по-добре,защото така беше много по-интересно Peace

# 171
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Браво на наште bg
Но и аз не можах да изпитам напрежението от играта,защото
бях прочела кой ще победи. Tired

# 172
  • Мнения: 167
И аз бях прочела кой ще победи, но честно да ви кажа, като почнаха турците да взимат ключове, а ние да нямаме изобщо - реших, че информацията, която беше оставена тука, е била грешна.  Mr. Green
Така, че се вълнувах достатъчно, защото не вярвах, че е истина.  Joy Joy Joy

# 173
  • Мнения: 328
Здравейте  Hug,
мога ли да ви помоля да ми кажете къде мога да си сваля сношнато- последно предавне,че неможах да го гледам  Sad
Благодаря предварително  bouquet


поправка - Извинете ме  Blush намерих го  Wink

# 174
  • София
  • Мнения: 1 891
Вместо епилог


bg България

9 победи   1 загуба   86 120 г злато

Турция

3 победи   7 загуби   70 040 г злато

Сърбия
3 победи   7 загуби   53 090 г злато


bg bg bg bg bg bg bg

# 175
  • Мнения: 4 534
Дъ бест сме, няма какво да говорим!  Party
Снощи се смяхме със свако ми, че българите сме си най-добри в 'гребането'  Joy, каквото и да си говорим.
Толкова ни е голяма разликата с второто място, че турците дет' се пънаха да првят рекорди в прибирането на кинти, пак не успяха да я стопят! Ура!

# 176
  • Мнения: 2 716
Браво на нашите  Peace
Много съм доволна.

# 177
  • Мнения: 1 367
Днес синът ми цял ден ходи из къщи и вика "Айде,Цецо,айде,Жани!"Запомнило,милото,дето викахме снощи и днес повтаря... Laughing

# 178
  • София
  • Мнения: 1 891
Сладур !  Hug
Все пак правилните имена вика, защото на една френдка синът й бил за червените.  Mr. Green

# 179
  • Мнения: 181
avicom , още веднъж благодаря за страхотно оформената тема!

Общи условия

Активация на акаунт