Fort Boyard 2- финалът наближава

  • 11 637
  • 184
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 535
Наистина беше инфарктно. Като се мотаха с кода на препятствието с плуването направо се разкрещях.  Blush Не ми хареса никак, ама никак играта днес. Умората може би си казва думата.  Thinking Можехме преспокойно да вземем още 3 ключа - Петя имаше достатъчно време да го вземе, но някой отвън й се развика 'пробвай, пък каквото стане' и тя това го прие като знак, че няма време.  Close Ако бях там щях да го ошамаря това момченце. Пък за препятствието за двата ключа нямам думи.  ooooh! Много зле, много.
Ако и на финала сме пак така и ако пак играем срещу сърбите, можем да разчитаме единствено на това, че и те не струват. Ако обаче сме срещу турците... жална ни майка.  Confused
Всъщност, може ли пак да играем срещу сърбите или със сигурност ще играем срещу Турция? Ако утре бият сърбите, кой отива в неделя на финал?

# 91
  • Мнения: 11 607
Къде си Асенчо????????

# 92
  • София
  • Мнения: 1 891
Ако бият сърбите,ще играем с тях,което май е по-добре.
Турците не са много силни в игрите,обаче как вадят злато...
Рекордът от 11 000 е техен.. без една ръка.
Без 4 ,както бяха нашите сега направиха към 7000г.
Трябва да победим! Ако има справедливост - заради всички други наши,тъмносини победи !  Peace

# 93
  • Мнения: 1 001
Ако бият сърбите,ще играем с тях,което май е по-добре.
Турците не са много силни в игрите,обаче как вадят злато...
Рекордът от 11 000 е техен.. без една ръка.
Без 4 ,както бяха нашите сега направиха към 7000г.
Трябва да победим! Ако има справедливост - заради всички други наши,тъмносини победи !  Peace
Peace аз съм на същото мнение

# 94
  • София
  • Мнения: 15 496
Финал, финал, но ми се стори,че нашите не си даваха много зор.

# 95
  • Мнения: 2 132
Добре, че сърбите бяха слаби Grinning

# 96
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Оф,през цялото време бях под голямо напрежение.
Направо не вярвах че ще победим...

# 97
  • Мнения: 1 367
Ау,Петя ме издразни тотално!!!Първо-гледа как се минава препятствието с въртящите цилиндри.Второ-сто пъти й казаха,че както тя го мисли,нама да стане.И пак си прави нейните си простотии!После-ама екипчето било не знам какво си,ама бедрата й били не знам какви си... #Cussing outНа кривата ракета все космосът й е крив!Някой може ли да каже това момиченце изобщо някакъв ключ спечелило ли е?Ужас,кой изобщо е решил,че става за там?!?

# 98
  • Мнения: 4 535
Ужас,кой изобщо е решил,че става за там?!?
Мосю Рошеллььь.  Mr. Green Тя се била справила най-добре на психотестовете.  Flutter

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Ау,Петя ме издразни тотално!!!Първо-гледа как се минава препятствието с въртящите цилиндри.Второ-сто пъти й казаха,че както тя го мисли,нама да стане.И пак си прави нейните си простотии!После-ама екипчето било не знам какво си,ама бедрата й били не знам какви си... #Cussing outНа кривата ракета все космосът й е крив!Някой може ли да каже това момиченце изобщо някакъв ключ спечелило ли е?Ужас,кой изобщо е решил,че става за там?!?

Не знам обаче дали си спомняш, че и на туркинята преди няколко игри не и беше удобно, защото бедрата залепват за цилиндъра и не може да се приплъзват. А сръбкините са с дълги клинове, както бяха нашите момичета миналият сезон. Не казвам, че е добра като играч, но в случая наистина облеклото и попречи.


А за играта... накрая даже не я гледах, а си играех с малкия- толкова много ме беше яд на този отбор.

# 100
  • Мнения: 167
Аз ще се изкажа в защите на нашия отбор. Мисля, че Петя този път не се лигавеше и ако не бяха я подвели, че няма време имаше шанс внимателно да се подготви да хване ключа. А за изпитанието за двата ключа - пак малка грешка на Цецо, че не викна веднага кода. Но пък на изпитанието с плуването и сала Румен беше супер, както и Цецо в стаята на крадеца. А Жани предния път с изпитанието със стола, мисля че се справи с едно от най - трудните изпитания на форда.  Мисля, че и този наш отбор играе всеотдайно и са добри в съкровищницата - което е важно!

# 101
  • Мнения: 4 393
Може ли някой да разясни регламента до края?Не съм го гледала миналата година и не го знам... Embarassed

# 102
  • Варна
  • Мнения: 25 314
За Петя този път съм на мнение, че я подведоха. Имаше достатъчно време момичето и действаше внимателно, мисля, че щеше да успее да вземе ключа ако не и бяха подвикнали да скача и каквото стане. А и това за залепването на кожата и за цилиндъра си е точно така. Отстрани лесно се дава акъл, но тя си знае кой начин на придвижване е бил най-удобен и лесен, ние само си предполагаме. По принцип и мен ме дразни, но в случая не беше нейна грешката. Виж за двата ключа - много лошо се получи - първо нашия не трябваше да губи време да чете кода на място след като няма как да го съобщи на другите оттам, после изтърва най-близкия отвор за да им го извика и стана голяма тъпотия - при взет код нашите не могат да отворят кутията ooooh!
На първия дуел пак много бавно игра нашия - сещам се предния път не помня кой игра, но беше като фурия, за отрицателно време събра ключовете и започна да ги изпробва на ключалките. А този сега - докато вземе един, докато пробва, че накрая и да счупи ключа в ключалката! За какво напъва толкова? Вместо да се забърза. Абе като цяло не особено силна игра, не знам срещу турците дали ще се вземат в ръце - дано.
п.п. за регламента и на мен не ми стана ясно - всеки срещу всеки или ние срещу победителя от днес. Така и не обясниха.

# 103
  • Мнения: 4 535
Абсолютно я подведоха Петя. Той и Митко се издразни, но Цецо явно се беше объркал. Както и да е, стискаме палци на гранд финала да се представят по-добре, защото определено направиха някои грешки.
Много се радвам на искрената радост на останалите отбори. Вярвам, че няма злоба и завист помежду им. Или поне се надявам. Wink

# 104
  • Мнения: 3 504

 Peace

До последния момент бях на тръни, а после как скачах от радост Party Party Party

Общи условия

Активация на акаунт