Fort Boyard 2- финалът наближава

  • 11 625
  • 184
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 38
извинявам се за въпроса,но защо 1ви отбор отпадна?
 newsm78
другите разбрах-елеменирани са ама защо първи отпадна?

# 61
  • Мнения: 1 001
когато игра отборът на Блатечки се справи отлично, но нарочно ли от глупост ли единия турчин се замота нещо и не застана бързо на мястото си на картата и това отне много време и съответно се и отрази на боярите.Отбора който ще но представи на финала събраха с сто и няколко грама повече бояри от тях и отиват на финал.

# 62
  • Мнения: 38
аууу много кофти...
тцтцтц...но кой какъв е се вижда отстрани!те наистина се справиха много добре,така че отпадането им не е поради тяхна некадърност
 Hug

# 63
  • Мнения: 3 504
Ето ИНФО от сайта на БитиВи за предстоящите битки Peace

# 64
  • Варна
  • Мнения: 25 306
На мен пък нещо не ми излизат сметките. Не трябва ли да има още 3 срещи, и чак след това големия финал? Ок, в четвъртък България - Сърбия. В петък - кой? Нали остават срещите България - Турция и Сърбия - Турция? И двете ли ще са в петък?

# 65
  • Мнения: 1 367
Аха,и на мен това ми е чудно.

# 66
  • Банкя
  • Мнения: 823
Според мен "Големият финал" са трите последни срещи - поне така беше миналата година. Играят България-Сърбия, Сърбия-Турция и Турция-България. Отборът с най-много боаяри от двете си срещи печели общото състезание. Peace

# 67
  • Мнения: 4 393
Е може ли за 160г. отборът на Блатечки да не го видим на финала  Crossing Arms

# 68
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 949
Е може ли за 160г. отборът на Блатечки да не го видим на финала  Crossing Arms

Правилата са си правила

# 69
  • Мнения: 929
Е може ли за 160г. отборът на Блатечки да не го видим на финала  Crossing Arms

И аз това се чудех. Определено неговия отбор играеше по-добре(поне според мен), но както е писала Miriel "Правилата са си правила"

# 70
  • Мнения: 2 716
Яд ме е за отбора на Блатечки.
Не ми харесаха отбор 4 . И тъпотията на въжето "клати го, клати го"  Sick Бутна сърбина и не му останаха сили да продължи.

# 71
  • Мнения: 3 504
И аз бях за отбора на Блатечки, но уви... как малките неща, в случая грамчета може да те разделят от нещо голямо.

В четвъртък ще има игра с нашите, в неделя от 20.00 ч. е финала. Ама да му се чуди човек, как така си ги нагаждат програмите в един и същи ден и час с Нова за реалитата.

# 72
  • Мнения: 109
Силно ще стискам палци на нашия отбор и ще викам за победа, но....удоволствието никак няма да е пълно без Асен и компания Sad
Петя продължава усилено да ме дразни.
Така ми се искаше отбор 1 да са на финал. Или Наката и хората му.

# 73
  • Мнения: 1 367
Ама да му се чуди човек, как така си ги нагаждат програмите в един и същи ден и час с Нова за реалитата.
Оф,и аз много отдавна мрънкам по темата,и сигурно много са като мен.Чиста загуба на зрители е това.Сигурно много хора ще искат да гледат риалитита /как е множествено число на риалити?/ и по двете ТВ,но така няма да могат.Тъпо е.Ако има тук спецове по въпроса,кажете защо го правят?

# 74
  • Мнения: 1 211
Вас за отбора на Асен ли ви е яд или за самия Асен.По добре да гледаме чаровното лошо момче Асен от колкото онзи изкуствено красив като от списание Румен.Всички ни е яд ама.Важното е се пак да победим.

Общи условия

Активация на акаунт